Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
05.05.2012 - 13:10
Kapičky z básničky milé
stulily se do košile můžeš hladit hebkou kůži přitulit se k svému muži... ST |
04.05.2012 - 22:40
Bezva jsem se pobavila... st!
|
04.05.2012 - 22:24
Co na to Julie? :-)
Pobavený ST |
04.05.2012 - 22:21
Určitě potěší.
|
04.05.2012 - 22:20
Ta poslední věta mi dala pecku, jinak je to mile šťavnaté. Jo, ať se ti tu líbí!
|
04.05.2012 - 15:58
Hezky vyjádřené... st
|
04.05.2012 - 15:53
Tak vzdálená a přece blízko, v nebi zůstává...
|
04.05.2012 - 15:43
Moc hezké, ST je málo...
|
04.05.2012 - 13:44
Kapka hraní neuškodí.
|
04.05.2012 - 13:39
Lahůdka ST
|
04.05.2012 - 13:37
VýSTižné..
|
04.05.2012 - 13:33
Myšlení zjitřila a utkvěla - skvělá
|
04.05.2012 - 12:43
To je krásný, kéž by to tak bylo!
|
04.05.2012 - 12:41
To je čiStá krása! Myslím, že trvanlivá.
|
04.05.2012 - 12:37
Dobře jsem si vybrala - tvoji báseň :-) ST
|
04.05.2012 - 12:34
Taky se mi moc líbí... ST!
|
03.05.2012 - 19:54
Rozumím dobře, ale... marné je spaní, rozběhni se za ní...
|
03.05.2012 - 19:49
Působivé.
Křičí, řve, lamentuje… Vzdá to (?) s proudem pluje, ST |
03.05.2012 - 18:40
Líbí... ST
|
03.05.2012 - 18:39
jen ten kdo hledá boha bránu
co nemá kliku zlacenou najde tu lásku... Ale moc se mi líbí celá, ST |


