jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
23.03.2013 - 14:22
Nikdo z nás neví co bude po životě. Přáli bychom si znát pravdu. ST
|
23.03.2013 - 14:18
Souhlasím s Petrou. Ten závěr to je paráda. ST
|
15.03.2013 - 13:48
E.T.Jane: Dík za koment.
|
11.03.2013 - 10:09
Nejen verše, ale i tulipány jsou pěkné. K narozeninám Ti přejí hlavně zdraví a lásku. ST
|
10.03.2013 - 17:27
Jsi skromná, když ti tak málo stačí k radosti. I mě potěš ípobyt v přírodě.
|
09.03.2013 - 13:18
Květuško, kde se v Tobě bere tolik nápadu. Do které studánky chodíš pít vodu, která Tě tak osvěžuje? ST
|
06.03.2013 - 21:59
Mně se líbí Pole .ST
|
06.03.2013 - 13:01
Pivońka je hezká, pěkně voní, ale i léčí. My jsme si z okvětních plátků vařili čaj. Kdysi jsem je pěstovla. Dnes bych si chtěla koupit červenou, ale nevím kde. Moc ráda čtu Tvé verše.
|
04.03.2013 - 22:50
hloubavá: churry: Díky za milé komentáře.
|
04.03.2013 - 19:35
ST
|
04.03.2013 - 19:32
Mohu jen chválit čistotu Tvých básní. ST
|
04.03.2013 - 19:28
Tvé básně mluví o mnohém i když slov je málo. ST
|
22.02.2013 - 20:15
Zvolila jsi tak krásná slova, že kdybych je měla číst nahlas, tak bych se zalykala dojetím.
|
17.02.2013 - 20:01
carodejka: Špáďa: Liška76: V myšlenkách jsem si zatančila s Vámi. Díky....
|
16.02.2013 - 22:53
Moc hezké.
|
16.02.2013 - 22:51
Pěkně napsané.
|
30.01.2013 - 14:48
Věř, že zase bude dobře. Vždy se řešení najde. ST
|
30.01.2013 - 14:43
Pěkně napsané. ST
|
30.01.2013 - 14:40
Uschovej srdcovou devítku. To znamená lásku čistou a nekonečnou. ST
|
30.01.2013 - 14:36
Šeptat lásku do vlasů...to je něžné. ST
|


