jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
23.03.2013 - 14:22
Nikdo z nás neví co bude po životě. Přáli bychom si znát pravdu. ST
23.03.2013 - 14:18
Souhlasím s Petrou. Ten závěr to je paráda. ST
15.03.2013 - 13:48
E.T.Jane: Dík za koment.
11.03.2013 - 10:09
Nejen verše, ale i tulipány jsou pěkné. K narozeninám Ti přejí hlavně zdraví a lásku. ST
10.03.2013 - 17:27
Jsi skromná, když ti tak málo stačí k radosti. I mě potěš ípobyt v přírodě.
09.03.2013 - 13:18
Květuško, kde se v Tobě bere tolik nápadu. Do které studánky chodíš pít vodu, která Tě tak osvěžuje? ST
06.03.2013 - 21:59
Mně se líbí Pole .ST
06.03.2013 - 13:01
Pivońka je hezká, pěkně voní, ale i léčí. My jsme si z okvětních plátků vařili čaj. Kdysi jsem je pěstovla. Dnes bych si chtěla koupit červenou, ale nevím kde. Moc ráda čtu Tvé verše.
04.03.2013 - 22:50
hloubavá: churry: Díky za milé komentáře.
04.03.2013 - 19:35
ST
04.03.2013 - 19:32
Mohu jen chválit čistotu Tvých básní. ST
04.03.2013 - 19:28
Tvé básně mluví o mnohém i když slov je málo. ST
22.02.2013 - 20:15
Zvolila jsi tak krásná slova, že kdybych je měla číst nahlas, tak bych se zalykala dojetím.
17.02.2013 - 20:01
carodejka: Špáďa: Liška76: V myšlenkách jsem si zatančila s Vámi. Díky....
16.02.2013 - 22:53
Moc hezké.
16.02.2013 - 22:51
Pěkně napsané.
30.01.2013 - 14:48
Věř, že zase bude dobře. Vždy se řešení najde. ST
30.01.2013 - 14:43
Pěkně napsané. ST
30.01.2013 - 14:40
Uschovej srdcovou devítku. To znamená lásku čistou a nekonečnou. ST
30.01.2013 - 14:36
Šeptat lásku do vlasů...to je něžné. ST
1 ... 185|186|187|188|189|190|191|192|193 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku