M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
10.09.2019 - 22:15
ST
|
10.09.2019 - 22:14
Joj, úplně ho vidím, jak na talíři leží, nasává nekrev a chrčí, ale krve by se nedořezalo, ani nedopumpovalo a tak po chvíli mlčí... ST
|
10.09.2019 - 22:08
Jo, lidé nejsou ptáci. Když se rozletí, většinou si rozbijou hubu, ST.
|
10.09.2019 - 20:34
Kapka: Ano, někdy o své vůli, někdy o své nevůli. Děkuju.
|
10.09.2019 - 10:55
ST
|
10.09.2019 - 09:24
Kapka: Děkuju.
|
10.09.2019 - 00:50
ST
|
10.09.2019 - 00:48
ST
|
10.09.2019 - 00:47
ST
|
10.09.2019 - 00:45
ST
|
10.09.2019 - 00:11
vavaoko: valerie: Ringo: Lilith: Květka Š.: Kajuta: Gándhí: byron: Děkuju Vám všem za milé pozastavení.
|
09.09.2019 - 15:16
ST
|
08.09.2019 - 20:56
Vracím se domů,
mám ji jak z praku, doma mne tangama vySTřelila jak z praku... |
08.09.2019 - 20:54
Ach, bílé plátno, jaká to čiSTá krása, než se pocintá...
|
08.09.2019 - 20:51
Smutné, ST.
|
08.09.2019 - 20:46
vavaoko: Lilith: Kajuta: Děkuju. ;O)
|
08.09.2019 - 20:45
byron: Nás určitě ne. Děkuju.
|
08.09.2019 - 20:44
Psavec: byron: Pánové, s úctou děkuju.
|
08.09.2019 - 09:48
Ringo:
Nezáviď, Ringo, nezáviď, však i ty můžeš hladit. Pohledem i dlaní, v sedě i při stání. Třeba auta kapotu, nebo jinou hmotu. A nemusíš jen valně, hladit můžeš i tajně. :O) |
07.09.2019 - 21:00
valerie: ttragelaf: René Vulkán: Lilith: Kajuta: Díky všem a za rady zvlášť. Vzal jsem si je k srdci, již mám upraveno, ale zde již nechám původní verzi.
|


