M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
20.09.2019 - 17:08
valerie: Govrid: ... a bude se nám smát. ST
|
20.09.2019 - 00:22
Však řiť je STále ohrožena,
nepomohla mu jeho žena, ani žádná krásná lesní víla, to vlk není, je to zlatá žíla! |
19.09.2019 - 16:17
ST
|
19.09.2019 - 14:28
ST
|
19.09.2019 - 14:25
Krása, jen předposlední verš mne zarazil. Nevěřím, že toužíš být zakletá ve věčném jaru, bez plodů, bez umírání a možnoSTi nového zrození... Bez stárnutí a tím i bez nás mnohých... ;O)
|
19.09.2019 - 13:51
Mám jizvy, které nevidíš,
i když zrakem k nim zabloudíš, i ty v krajině srdeční, jež jako prst vzhůru ční, jako memento, výSTraha, ách, ty už se ani nedíváš, aha... |
18.09.2019 - 17:46
vavaoko: Smilněme dál jazykem nám nejbližším...
|
18.09.2019 - 17:43
Taje he zkáza jímavá, ST
|
18.09.2019 - 12:01
Gándhí: Ano, když se to někdy šprajcne, a vypadá to jako v hajzlu, nepomůže ani zvon, ani štětka... Stejně je ta naše čeština tak úžasný smyslný nástroj...
|
18.09.2019 - 11:57
divoženka1: Děkuju.
|
18.09.2019 - 11:56
Elisabeth.S: Děkuju. :O)
|
18.09.2019 - 11:55
Mailed on Board... ST
|
18.09.2019 - 11:50
ST
|
17.09.2019 - 21:40
ST
|
17.09.2019 - 21:18
vavaoko: Psavec: Lilith: Květka Š.: Kapka: Kajuta: Elisabeth.S: Dota Slunská: byron: Děkuju, i za milé komentáře. Především rozbor Doty mne moc potěšil. Je krásné, jak dokážete popsat mé vlastní nepopsatelné pocity, díky.
|
17.09.2019 - 21:10
Květka Š.: Děkuju. ;O)
|
17.09.2019 - 19:12
ST
|
17.09.2019 - 00:02
ST
|
16.09.2019 - 23:59
Jsou odsouzenci s vyššími čísly a horšími kriminály. ST
|
16.09.2019 - 23:54
Běží léta, vše se zamotává
strýček si rozhřešení dává, že kdys spolupracoval se Stasi, a že dnes zprznil i syna STazi. |


