M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
03.09.2019 - 19:59
Kajuta: Děkuju.
|
03.09.2019 - 19:57
Ringo: Skvělé, Ringo, a nebo taky takto:
Slečna je slepá tak proto se ji líbím jak velkolepá! Vepřová kýtá se zelím a knedlíky zážitek skýtá Nejdřív nedala a opět pak nedala pak facku dala... Dvě z vozu oje v noci mezi nohama to bolí, ó, jé! Tchyně přichází k zeti do lože z rána soudnost odchází |
03.09.2019 - 19:31
vavaoko: Ringo: matousekKkrejca: Lilith: Elisabeth.S: byron: Děkuju. I za ty kluky. I jim.
|
03.09.2019 - 19:24
ST
|
03.09.2019 - 19:23
Umíš hladit krásu po vlasu. ST
|
03.09.2019 - 00:05
byron: Elisabeth.S: Kajuta: Lilith: Psavec: René Vulkán: Ringo: Tamara J: vavaoko: Díky Vám všem a Ringovi a Renému obzvlášť za skvělé smeče.
|
03.09.2019 - 00:02
Lilith: Kajuta: byron: Děkuju. Lil, doufám, že Tě poznám, až pojedu kolem kolem.
|
03.09.2019 - 00:00
Elisabeth.S: Děkuju. :O)
|
03.09.2019 - 00:00
vavaoko: Tamara J: Lilith: Květka Š.: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Děkuji Vám všem. Elisabeth, spojení "radosti bolesti" mne nutká k přemýšlení, asi navštívím ďolíček. Díky.
|
02.09.2019 - 23:55
Prý všechno jednou končí.
Ale jen to, co začalo... A to, co začalo, konce nemá. ST |
02.09.2019 - 23:45
Pěkné jako Otava... ST
|
02.09.2019 - 23:43
Možná rozmazlená,
jistě milovaná, mne však skrytá... ST |
02.09.2019 - 23:41
ST
|
02.09.2019 - 23:36
Vylouhovaný ST
|
02.09.2019 - 23:30
Hmm, ST
|
02.09.2019 - 23:29
Má to atmosferu... ST
|
02.09.2019 - 23:25
ST
|
02.09.2019 - 21:56
Když napíšu
že je to pěkný bude to možná delší než co jsi napsala ale ne tak pěkný ST |
02.09.2019 - 21:54
ST
|
02.09.2019 - 21:52
ST
bububurácela stařenka duchyně bububulila nezbedná dítka, bububublala jako strašlivý tchyně bububulvama kroutila hrozivě, bububudí vražedníčky po nocích, bububuší ji srdíčka o překot, bububuzeruje bububuřiče malé bububujaře oznamuje bububudíček... |


