M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
03.09.2019 - 19:59
Kajuta: Děkuju.
03.09.2019 - 19:57
Ringo: Skvělé, Ringo, a nebo taky takto:

Slečna je slepá
tak proto se ji líbím
jak velkolepá!

Vepřová kýtá
se zelím a knedlíky
zážitek skýtá

Nejdřív nedala
a opět pak nedala
pak facku dala...

Dvě z vozu oje
v noci mezi nohama
to bolí, ó, jé!

Tchyně přichází
k zeti do lože z rána
soudnost odchází
03.09.2019 - 19:31
vavaoko: Ringo: matousekKkrejca: Lilith: Elisabeth.S: byron: Děkuju. I za ty kluky. I jim.
03.09.2019 - 19:24
ST
03.09.2019 - 19:23
Umíš hladit krásu po vlasu. ST
03.09.2019 - 00:05
byron: Elisabeth.S: Kajuta: Lilith: Psavec: René Vulkán: Ringo: Tamara J: vavaoko: Díky Vám všem a Ringovi a Renému obzvlášť za skvělé smeče.
03.09.2019 - 00:02
Lilith: Kajuta: byron: Děkuju. Lil, doufám, že Tě poznám, až pojedu kolem kolem.
03.09.2019 - 00:00
Elisabeth.S: Děkuju. :O)
03.09.2019 - 00:00
vavaoko: Tamara J: Lilith: Květka Š.: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Děkuji Vám všem. Elisabeth, spojení "radosti bolesti" mne nutká k přemýšlení, asi navštívím ďolíček. Díky.
02.09.2019 - 23:55
Prý všechno jednou končí.
Ale jen to, co začalo...
A to, co začalo,
konce nemá.
ST
02.09.2019 - 23:45
Pěkné jako Otava... ST
02.09.2019 - 23:43
Možná rozmazlená,
jistě milovaná,
mne však skrytá...

ST
02.09.2019 - 23:41
ST
02.09.2019 - 23:36
Vylouhovaný ST
02.09.2019 - 23:30
Hmm, ST
02.09.2019 - 23:29
Má to atmosferu... ST
02.09.2019 - 23:25
ST
02.09.2019 - 21:56
Když napíšu
že je to pěkný
bude to možná delší
než co jsi napsala
ale ne tak pěkný
ST
02.09.2019 - 21:54
ST
02.09.2019 - 21:52
ST

bububurácela stařenka duchyně
bububulila nezbedná dítka,
bububublala jako strašlivý tchyně
bububulvama kroutila hrozivě,
bububudí vražedníčky po nocích,
bububuší ji srdíčka o překot,
bububuzeruje bububuřiče malé
bububujaře oznamuje bububudíček...
1 ... 180|181|182|183|184|185|186|187|188 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku