M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
01.09.2019 - 15:01
ST
01.09.2019 - 15:00
Jé, to je sen... ST
31.08.2019 - 09:44
Ringo: Neboj, jsem na jiné ptákoviny. Nicméně, už ta skutečnost, že mne tam taková ptákovina vždy napadne, mne nutí k přemýšlení.
31.08.2019 - 09:41
Vyznávač podtrojí? ST
30.08.2019 - 22:57
René Vulkán: Lilith: Květka Š.: Kajuta: Díky Vám. No, vidět tisíce balonků v pivu v oroseném poháru proti odpolednímu slunci, se suchým jazykem a vyprahlým hrdlem zchlazeným tou zlatavou balonkovou nádherou, to je snad romantické... ;O)
30.08.2019 - 22:50
Nic moc, když se Sen změní na tíseň a budíš se oroSen, zhnuSen a otřeSen... A to jsme se ani nedoSTali k podprSence.
30.08.2019 - 22:44
Oj, čaj já rád, ST za to chci Ti dát...
30.08.2019 - 22:43
Pěkný, ST. Dříve byli vodníci na výši. A jak klesali níž a níž, jsou z nich podvodníci.
30.08.2019 - 22:36
Nohy STudený,
nohy zebou,
ne když mám uzený,
a když jsem s tebou...
30.08.2019 - 22:32
Hmm, doST dobrý...
30.08.2019 - 22:29
To asi ztratila Rychlé šípy... ST
30.08.2019 - 22:27
Oj, podívej,
tamta bedla
nohy má dvě!
A když je roznoží,
co s tím,
STejně houby ví...
30.08.2019 - 14:50
vavaoko: Ringo: drsnosrstej kokršpaněl: Děkuju, opravdu mám ta místa rád, a opravdu mne řeka přitahuje. Mnohá místa jsem projel a až ve starých mapách jsem hledal, kde jsem vlastně byl, některá jsou utajená (např. slibová mohyla), některá jsem si pojmenoval sám (Studená je např. cesta, kdy i v parnech je chládek a v zimě ztuhnou klouby než sjedu k Vltavě, Kočičárna říkám výspě Brnek, kde je, či bylo, soukromé ZOO kočkovitých šelem). Je stále co objevovat, i se, Ringo, čím kochat. Toto dílko má vlastně pokračování - "Mezi nebem a řekou" zavěsím v sobotu...
30.08.2019 - 00:24
Dobrý, ST.
30.08.2019 - 00:23
Pěkný, ST.
Taky si vabavuji jeden "jeho" citát: Inspirace přichází, a odchází, a odchází, a odchází, a odchází...
29.08.2019 - 19:56
Ringo: Je to tak, nyní by už to opravdu mělo být správně. Taky mi tam jsa nesedělo, tak konzultace pokračovaly. Děkuji Ti za spolupráci na díle.
29.08.2019 - 19:16
Jen silueta, která nebyla opravdová, zmizí... ST
29.08.2019 - 19:15
Vypadalo to na pozvánku do sekty nebo na předvolební schůzi, a ono je to asi obojí... ST
29.08.2019 - 19:10
René Vulkán: Lilith: Kajuta: Gándhí: byron: Díky a nashledanou v A????tidě.
29.08.2019 - 19:04
ST
1 ... 181|182|183|184|185|186|187|188|189 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku