M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
16.05.2020 - 21:28
Řečiště paměti
vykotlaná vymletá zanesená bahnem s hlubinou kam nedosáhnem kde se bojíme kam se těšíme kde toneme kde v tom plaveme... Řečiště paměti dál klokotej! |
16.05.2020 - 21:16
Hej, jen si, holky, noste roušku svou,
aspoň vidět není xichtíky potměšilé co se mi pořád už jen smějou... |
16.05.2020 - 21:04
Krásně Ti to píše...
Klaním se Tobě ač chce se mi spát a vokno mám s vypitou sklenkou venku ani doma do světa díru neudělám Ta počká ta druhá ne! |
16.05.2020 - 20:43
zpustlý poustevník
rouškou skrytý žíznící bez svitu v očích |
16.05.2020 - 20:28
Pěkný, líbí.
|
12.05.2020 - 23:27
Pěkné...
Nezmizí jak by mohli když jsou napsaní kličkovat můžou mezi řádky a v modrém už zůstanou tak daleko dojeli a někde pro ně přinejmenším kvete blatník jejich auta a pes stále štěká... |
12.05.2020 - 21:33
Kozoroh1: Nějak to ještě nechci mít spočítané. ;o)
|
12.05.2020 - 20:42
Dobrý.
|
12.05.2020 - 14:32
Tara: Ringo: Kapka: blue: Díky za nahlédnutí i komentáře.
Muže sepsat nemůžu, to by modrá v modrém zbledla či zrudla. Ringo, co třeba: Krtonožce, když mariánku mi sežere, ospalému kotěti, když z ní se probere... |
12.05.2020 - 13:35
Gándhí: Psavec: vavaoko: Díky za pozastavení i pěkné komentáře.
|
12.05.2020 - 13:30
Gándhí: Květka Š.: Psavec: Ringo: ttragelaf: Dky za návštěvu, s Vámi se v tom hororu tolik nebojím.
|
11.05.2020 - 15:18
Wau, to znám, řešil jsem to ráží 66 mm... Přeji Ti pěkné spaní, ale ne tak, jako v této příhodě:
Příjde paní k písmomalíři, a že ji umřel muž, a že mu chce dát k rakvi velký věnec, s černou stuhou, a že tam chce napsat "Spi sladce", a ať to napíše po obou stranách tý pentle. Malíř si zapíše objednávku, a při obřadu pak opravdu rakvi vévodí velký věnec a krásnou stuhou a nápisem "Spi sladce po obou stranách!"... |
10.05.2020 - 17:05
Jo, inspirující...
Vyvěste holky černé fangle, váš miláček stál u vrtule, duše vypláchnout Tingl-Tanglem, váš miláček přišel o kule. |
10.05.2020 - 16:54
Je rájem být vzpomínám, kdo už není,
Je peklem být zapomenut, kdo ještě tu smrdí, a je životem, kdo v dobrém vzpomíná. |
08.05.2020 - 23:39
I skoupá na slovo toho tolik říkáš...
Děkuju. |
08.05.2020 - 23:30
Pěkné a nekonečné...
|
08.05.2020 - 23:28
Naděje je kouzelné slovíčko jako třeba "děkuji", "prosím" nebo "můžeš", jen je kouzelné jinak.
|
08.05.2020 - 23:20
Ringo: Ringo, ty jsi mne dojal! A inspiroval:
Přijela k nám URNA, po infarktu urna. |
08.05.2020 - 23:16
Tara: Děkuju, Taro, bylo by to tak milé, leč nejde o můj výběr, ale o výběr mě. Jinými slovy, jde o strach, kdy už to šednutí neovlivním. A v tom mi asi nepomůže ani Dříve vyslovené přání.
|
08.05.2020 - 11:04
Důkaz, že i bez bab je to pěkný.
|


