M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
06.06.2020 - 18:56
Transformovala jsi zde emoci do e-moci. Pěkné.
|
06.06.2020 - 18:53
A zůstat doma, to je někdy dálava...
|
06.06.2020 - 18:52
Jo, ST
|
06.06.2020 - 18:41
Pěkné.
|
06.06.2020 - 18:39
Ten někomu dlouhý
jinýmu krátký vrátí se zpátky třeba zaplatit dluhy a vyzvednout splátky S úsměvem sobě říkám nebreč a z úsměvů v xichtu mám křeč Nehleď na parafrázi a dál se usmívej. Máš to pěkné. ;o) |
02.06.2020 - 23:59
Je to milé.
|
02.06.2020 - 22:24
:o)
|
01.06.2020 - 15:42
Jo, přidávám se ke komentářům již vložených. A souhlasím s Gabkinem, uzounlinká škála NIC, S a ST opravdu není schopna přesněji hodnotit obrovskou škálu výpovědí naprosté většiny našich příspěvků.
|
01.06.2020 - 14:05
Hazentla: Alespoň pes. Ten co minu neminul je nemá.
|
01.06.2020 - 14:01
vavaoko: Jejda, díky za upozornění, hned překlep překlepnu. Ale sedmnáctky jsou obě.
|
01.06.2020 - 08:29
Ringo: Ringo, díky za faktickou připomínku a pěkné navázání. ;o)
|
31.05.2020 - 21:25
Nejdříve jsem si myslel, že to ani nejsi ty. Ale jsi to ty.
|
29.05.2020 - 17:32
Jo, to je ono. Děkuju.
|
29.05.2020 - 09:33
ST
|
28.05.2020 - 21:22
Tenhle praZdroj je opravdu dobrý...
|
28.05.2020 - 21:17
Jo, zdraví je to jediné co máme. Víc jich není...
|
28.05.2020 - 21:13
Lítáš v tom krásně. Moc pěkné vyznání, uznání, poznání...
|
28.05.2020 - 11:25
Psavec: Květka Š.: René Vulkán: Děkuju za komentáře a setkání pod stromečkem.
|
28.05.2020 - 11:23
vavaoko: Kapka: Hazentla: Děkuju za nahlédnutí i komentáře.
|
26.05.2020 - 23:52
A s výchovou posledních ixset let to lepší nebude...
Ale snad by se mohl zmínit i výrok Frankova soudruha Reinharda Heydricha: Češi se musí zlomit. Když je jen ohneme, tak se narovnají... a švihnou. |


