M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
26.04.2020 - 20:04
Květko, každá ženská slyší trávu růst. Tak proč ne ty? ;o)
Je to pěkné. |
26.04.2020 - 19:59
Jo, jaro je krásné. A Tvá báseň je jaro...
Voní omamnou mocí jara celá zem, i to co z ní vzejde, tužbami vzdychá mladá, stará bez naplnění neodejde... |
26.04.2020 - 19:47
... nebo se utopíš v další vlnu.
Pěkný. |
25.04.2020 - 22:00
A mne se líbí uprostřed v pravdě nahoty...
|
25.04.2020 - 21:52
Had jemný chvilky má
když místo dvou jedno k snídani si vejce dá... Na zavšivenýho, zakouřeného, neučesaného a živočišného je to doST dobrý... |
25.04.2020 - 13:23
divoženka1: Hmm, děkuju, Kryl mi chybí.
Až v lese potkáš rulík a bude mu zvonit zvoneček, tak to jsem já. |
25.04.2020 - 13:10
Poslední řádek mne uklidnil. Dobrý.
|
25.04.2020 - 13:06
Blázínku,
zůstat furt svůj? Copak to jde? Takový chuj? Blázínku, však dobře víš, třeba je hry, jinak zešílíš! Blázínku, na něco si hrej, neprozraď se, na má slova dej. Blázínku, když na to příjdou, ti šílení, všude tě najdou... |
24.04.2020 - 23:41
ttragelaf: Jo, jo, je to tak, děkuju.
|
24.04.2020 - 23:40
Tichy_vulkan: Díky, těší mne to všechno.
|
24.04.2020 - 23:39
René Vulkán: To asi bylo vybílkováno.
Kdysi jsem na vodě nakupoval tři plata vajec děckám pro celý puťák. K tábořišti už to byl jen kousek, tak jsem je vezl na klíně. Ale cvakli jsme se. Zachránil jsem je dvě vejce. Ty vlastní. Ty mám ale doteď... |
24.04.2020 - 23:31
Maya: Milena S.: Dámy, děkuju moc.
|
24.04.2020 - 23:29
Ringo: Nejdříve to vypadalo, že neumíš do pěti počítat, a teď najednou celá kopa. Díky, Ringo.
|
24.04.2020 - 23:28
MLADÝ BÁSNÍK: To já děkuju. I za ten milý rozbor. Trefný...
|
24.04.2020 - 23:26
divoženka1: Děkuju. To chce štamprdličku, ta při mrazení zahřeje.
|
24.04.2020 - 23:25
Psavec: vavaoko: Děkuju. :o)
|
24.04.2020 - 23:22
vavaoko: Psavec: Díky, a je mi líto, že ju taky znáte...
|
24.04.2020 - 23:21
Ringo: No, asi ano. Asi to není blbost, že je jí i blbost.
|
24.04.2020 - 20:08
Ten vítr,
jednou plachty nepne, podruhé je trhá, dnes sukně nedzvedává, zítra stromy zvrhá. Tn vítr včera klobouk sebral a Květce múzu přivál, dnes jen šepotá a zítra bude kravál. |
23.04.2020 - 19:18
Tara: Děkuju, Taro. Především ti dva v autě nezapomenou. Ten příběh není smyšlený, odehrál se včera. Až mne zamrazilo, jak jsme i pod rouškama čitelní, jak umí oči a detaily kolem nás mluvit.
|


