M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
20.05.2020 - 09:20
Psavec: Gándhí: j.m.: Chlapi, díky, a přeju přiměřenou dávku rozumu i zdraví.
|
19.05.2020 - 10:22
Mám raději text s interpunkcí, ale Tvůj text bez ní je více(s)myslnější.
|
19.05.2020 - 10:16
Tvůj pohádkový svět plný cudně skrytého sexu mne baví. ;o)
|
19.05.2020 - 10:13
Líbí se mi to. O to víc, že jsem už taky "děda". Trochu souhlasím s Tarou, ale ta visící otázka bez odpovědi má něco do sebe. Oč je lepší visící otázka než něco jiného. Třeba Damoklův meč...
|
19.05.2020 - 09:49
Veru:
A nebo šťastný všecky, alespoň na chviličku, na chvíli... |
17.05.2020 - 20:09
František: Velmi hořkou šťávu. A děkuju.
|
17.05.2020 - 20:08
Veru: Květka Š.: Kapka: Děkuju, dámy, za milou návštěvu.
|
17.05.2020 - 18:09
René Vulkán: Nepoznal. To je o další chorobě - skleroze. ;o)
|
17.05.2020 - 16:47
Ringo: Nesepsuju. Žil jsem se psem i se sepsí, a oba jsem přežil. Ale umírání se sepsí, nechci se rouhat, asi nebude tak špatné. Je to jak v rauši. Barevný sen, nic už tě nebolí, je ti vše jedno a už nevíš, co s tebou dělají...
|
17.05.2020 - 12:07
René Vulkán:
Né moc čtivá byla by báseň o tisíci stranách kde popsána by byla každá nemoc... ;o) |
17.05.2020 - 10:20
Květka Š.: Psavec: LadyUnknown: František: Díky Vám za pozastavení. Ano, zvířátek by se našlo ještě spousta...
|
17.05.2020 - 10:18
Ringo: Psavec: Kapka: Díky všem za pozastavení. Ringo, skvělé doplnění. Kdybys byl předek, řekl bych, že je to pokračování "Moudrostí předku". Ale když ty se pořád schováváš trochu vzadu, a tak nevím jak to pojmenovat...
|
17.05.2020 - 10:13
vavaoko:
Nevěřit že žijeme? Nebo že umíráme? ;o) A děkuju. |
17.05.2020 - 10:12
Tara: Nezapomněl, ale rád bych. Ona taky nezapomíná.
Legrace musí být, sama jsi to psala... No právě... A děkuju. |
17.05.2020 - 10:06
Jako psáno
pro dnešní ráno... |
17.05.2020 - 09:37
Je tato imprese víc smutná nebo nadějná? Či tesknivě podobojí?
|
17.05.2020 - 07:45
Tara: To jsme mysleli z legrace oba.
Ani jsem si neuvědomil, že je legrace tak podobná bolesti. Té taky nikdy není (už) dost. |
16.05.2020 - 21:45
Tara: Promiň, Taro, to byla jen parafráze na slova, ne na jejich obsah.
Ale možná jsem i podvědomě popsal obraz mého duchovna. Musím se nad tím zamyslet. |
16.05.2020 - 21:34
Milé.
|
16.05.2020 - 21:32
Děkuju
Ti. Dal bych víc, ale déšť nemám. jen vláhu v očích. A tu žízeň... |


