M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
13.06.2020 - 14:59
vavaoko: Díky za skouknut. Zvláště v tomto čase je každý sex nechráněný...
|
12.06.2020 - 23:59
ST
|
12.06.2020 - 23:58
Skvělé čtení na dobrou noc, děkuju.
|
11.06.2020 - 15:48
ttragelaf: Byla to především řečnická otázka, a ty jsi se ji zhostil skvěle. Autora vždy potěší, když se někdo nad jeho textem zamyslí, a tak Ti dvojnásob děkuji. Za přečtení, i za zamyšlení. Díky & díky. Loď v ruce jako argument je skvělá, ne? ;o)
|
11.06.2020 - 01:00
René Vulkán:
Dunivý vulkán hřímá v Brně, všechno se třese, všechno brně, opojen vášní slastně vrně, než sebou švihne, po obrně... Díky, snad tě potěší i tyto "verše". ;o) |
11.06.2020 - 00:56
Ringo:
Co bych ti asi tak mohl poradit, aby jsi v ruce držel maňáska? ;o) |
10.06.2020 - 23:31
Tara: Děkuju, Taro. No právě... Když dobří mizí... Když je v Modrém teskno... A když si toho málokdo všimne...
|
10.06.2020 - 22:48
Joj, pěkný je to. Takový tatínkovsky něžný.
|
10.06.2020 - 22:44
Jo, to sedí.
|
10.06.2020 - 22:41
Je krásné, když krásné je i odolné.
Souhlasím s Vavaokem, možná i víc chybek... |
10.06.2020 - 22:37
Ano, i mne to tak nějak sedlo. Líbí se mi to, díky.
|
10.06.2020 - 22:32
Jo, pěkně Ti to píše.
|
10.06.2020 - 22:31
ST
|
08.06.2020 - 20:27
vavaoko: Tara: Ringo: Kapka: Děkuji za spolusizatoulání. Luboši, už jsi se někdy táhnul strání s demižonem na zádech? Mne tedy bohatě stačí ten na břuchu. ;o)
|
08.06.2020 - 20:17
Něco mi říká
že najdete mne v kredenci. Jako žrádlo... ST |
08.06.2020 - 19:59
Dýchá to...
|
08.06.2020 - 19:55
... nebo na štítě, slepí a pod rouškou.
Líbí. |
06.06.2020 - 19:23
Ano, s proudem proti!
Uf, to zní skoro jako budovatelské heslo... |
06.06.2020 - 19:07
Pěkný.
A nebýt jako dělo... ;o) |
06.06.2020 - 19:02
Tak mne tak napadlo - platí to i pro Českého lva?
|


