M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
26.05.2020 - 21:08
René Vulkán:
... A léčíš se s tím? ;o)

... A léčíš se s tím? Ta je tak mladinká, že by mohlo jít o pedofílii. ;o)
26.05.2020 - 15:14
Ringo: Protože ti nejsou lhostejné milé holky a líbí se ti vkusná poezie. Protože bez rozkliknutí to nejde komentovat. A protože když ti ujede prst na klávesnici, je to lepší než třeba když ti ujedou nohy. (smajlík poetický, nikoli škodolibý)
26.05.2020 - 09:49
Xenofoba poznáš snadno,
jen ho postav před zrcadlo,
když začne prskat je to on,
buď oba, či jeden alespoň.
26.05.2020 - 01:40
Gándhí: František: Díky.
26.05.2020 - 01:32
Opravdu moc pěkná hra se slovy. Snad nezkazím náladu tím, co napadlo mne...

I s pelyňkem je svízel,
v šestaosmdesátým určitě byl,
když nad ním záře září,
kdy pelyňku se říká černobýl.
26.05.2020 - 01:18
Dost dobrý. Myslím tím báseň...

K posrání
je i s ptákem jak s klíči
odemykat, a je to v píči,
nemaje zámku...
24.05.2020 - 17:41
j.m.: Děkuju, to jsem rád.
24.05.2020 - 17:40
ttragelaf: Každý člověk je výjimečný, ale svoji výjimečností je mi některý bližší než jiní. Též záleží zda "cynicky střílí" podle Dostojevského (Není-li Boha, je všechno dovoleno...), nebo Wilda (Cynismus je umění vidět věci takové, jaké jsou, a ne takové, jaké by být měly.)
24.05.2020 - 09:49
Kapka: Ringo: Tara: ttragelaf: vavaoko: Ano, a "wotomtoye". Využít darovaný čas k tvoření a hledání, jak píše Vavaoko, pokud možno pěkně, jak píše Kapka a Tara, trošičku provokativně, aby to naladilo Ringa, a včas odejít, jak píše ttragelaf. Aby se všichni na naše dílka dívali se stejným zalíbením, jako na namodralé rytiny s Tomášem Masarykem, ač s nominální hodnotou všech těch dílek to může být sporné... Díky za nahlédnutí do ateliéru. ;o)
24.05.2020 - 01:39
Ringo:
Milý brebto, snad alespoň říci smím,
že čas skutečně je jako "Římský Kmín",
stářím vyčichne a už nemá tu sílu,
však i po pětistech letech klaníme se jeho dílu.
22.05.2020 - 19:47
ttragelaf: Uhodil jsi hlavičkou o hřebíček (ač štěstím by bylo raději trochu vedle). Je to ta nejpřesnější definice štěstí co znám, děkuju.
22.05.2020 - 19:43
Psavec: Děkuju.
22.05.2020 - 19:40
Prchl již navždy můj sen,
vypotácel se jako z bálu
zmámený poezií v ten den,
kdy upadl do mého škrpálu.

Závidím Tvým snům. ;o)
22.05.2020 - 19:09
Tu jsem dnes potřeboval. Ale ve 4. sloce s Tebou nesouhlasím. Uteče!
21.05.2020 - 20:28
Pěkné, milé...
21.05.2020 - 19:09
Zemské kry se srazily
vodu z vany rozlily
tsunami je u sousedů

toť rub erotických obřadů
;o)
21.05.2020 - 09:07
;o)
20.05.2020 - 21:47
Květka Š.: Kapka: Jé, děkuju dámy za pěkné doplnění. Na Vás se hned pozná, že jste Kapka štěstí & Květ(ka) štěstí.
20.05.2020 - 21:36
Ringo: Správně díš, mám obrovské štěstí... ;o)
20.05.2020 - 09:29
Tichy_vulkan: Lidi si ve snaze vše zjednodušovat zabalili víru, náboženství a církve do malé kuličky ne nepodobné virům či kokovým bakteriím. Ty na ně pak zpětně agresivně doráží a útočí. Lidský organismus se takovým atakům snaží bránit. Někdy úspěšně, jindy neúspěšně. Až nás zase napadne tu kuličku rozbalit, zbytečné patogeny odvrhneme a víru sami a dobrovolně aplikujeme. Ale musíme k tomu dojít sami a dobrovolně, a uvědomit si, že samotná víra nemá s tím ostatním mnoho společného.
Díky za návštěvu. ;o)
1 ... 114|115|116|117|118|119|120|121|122 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku