M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
02.07.2020 - 21:13
Červnová potěšila, děkuju.
|
02.07.2020 - 21:11
Líbí.
|
02.07.2020 - 21:10
Pohoda. Pohody se mi líbí.
|
02.07.2020 - 21:08
Jestli je toto průzkumník, jsem docela zvědavý na hlavní voj.
A jestli jsem schopen hodnotit průzkumníka, pak se mi tento líbí. |
02.07.2020 - 21:03
Kapka: Děkuju, těší mne to.
|
29.06.2020 - 21:40
Skvělé přistání, vítej na Zemi. Chyběla jsi.
|
29.06.2020 - 21:36
gabkin: Děkuju. jsou-li Tvé (třeba ze spaní mluvíš. (Ale jak jsem to mohl slyšet zrovna já?)), pak upřímnou soustrast. ;o)
|
29.06.2020 - 21:33
Květka Š.: Děkuju.
|
29.06.2020 - 21:32
Lilith: Paráda veliká je, že jsi zde. Děkuju.
|
29.06.2020 - 21:32
Tara: Děkuju, Taro, snad tedy v příští inkarnaci budu třeba básníkem.
|
29.06.2020 - 21:30
vavaoko: Dříve mi to šlo. Dnes už ne. Díky.
|
29.06.2020 - 21:30
Kajuta: Jsem rád, že jsi četl, děkuju.
|
29.06.2020 - 21:28
Ringo:
Díky. klidně si o nich nech zdát, že přiskřípnou tě ve vikýři svého..., to ve snu se nemusíš bát... ;o) |
29.06.2020 - 21:23
vavaoko: Ringo: René Vulkán: Květka Š.: Kapka: divoženka1: Jsem rád, že Vás nakouknutí pod kilt pobavilo. Mne zase Ringova hlava. Tedy, aby to nebylo pochopeno jinak - prasečí hlava, jak ji popsal Ringo.
|
29.06.2020 - 21:18
Kajuta: Děkuju. Jsem rád, že jsi po pauze zpět.
|
29.06.2020 - 21:17
Zasr. romantik: vavaoko: Ringo: René Vulkán: Kapka: Kajuta: Děkuju. ;o)
|
29.06.2020 - 21:14
René Vulkán: Děkuju. Kdo si hraje, nezlobí...
|
29.06.2020 - 21:13
divoženka1: Děkuju.
|
29.06.2020 - 21:12
A spali, a spali, a spali. A co prospali, to oplakali... Líbí.
|
28.06.2020 - 21:29
Pěkný
|


