M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
06.07.2020 - 00:12
Jsi dobrej. S dovolením trochu doplním:

Zapomněl Ringo na Quito
byl za to bit jak žito

A rozhodně ne Kodaň
tam se platí covid daň

A taky prý ne Záhřeb
to do rakve byl by, říká ségra drzá, hřeb

A Hana, co zalehla nahá vanu
z koupelny volá - Havanu

Tchán navrhuje Lucemburk
pak ukousl Lucce burger

Děd volí Damašek
prý mu tam dala dáma (šek)
05.07.2020 - 23:40
Lilith: Děkuju a nech si vonět. Mateřídouška je úžasná do irského hrnce se skopovým. Je ještě lepší než doporučovaný tymián.
05.07.2020 - 23:35
Ringo: Děkuju, Ringo, a za nějakou jinou ano?
05.07.2020 - 13:38
Kajuta: vavaoko: Tara: Děkuju, opravdu voněla. A když jsem si rozemnul pár kvítků mezi prsty...
Je to takové malé pokračování Mezi nebem a řekou...
05.07.2020 - 13:34
Kajuta: Nadchlo mne, že nadchlo Tebe.
05.07.2020 - 13:32
To je tak úžasně rozverné a milé. Skvělé. Ještě bych chtěl slyšet druhý part.
04.07.2020 - 23:48
Je mi to nějak blízké, děkuju.
04.07.2020 - 23:47
Joj, pěkně se to čte...
04.07.2020 - 23:45
Pěkný, ale takový smutný... Já bych chlapa taky vyhodil.
04.07.2020 - 23:40
René Vulkán: To teda. Díky za zavítání. ;o)
04.07.2020 - 13:59
Krásněji se čte, než prožívá...
04.07.2020 - 13:57
Nejdříve jsem se zasekl při představě jak táhne šachový koník kdyby chodil jako věž která se hýbe jako střelec. Pak už to šlo plynule až do skvělého finále. Díky.
03.07.2020 - 20:17
Lilith: Děkuju, Lilith, je to od Tebe milé. Až z toho vlhnu (v oku). ;o)
03.07.2020 - 20:15
Paulmatthiole: Jo, jo, z výšin po rozletu to často drsně praští o zem. Děkuju.
03.07.2020 - 07:57
Ringo: Jen nevím... pozbyla sil podlaha nebo drhna? Díky, Ringo.
03.07.2020 - 07:45
Tara: Usoudil jsem, že nejlepší tip je pár slov v komentáři, a za ten Ti děkuju.
A když si myslím, že způsob tipování není dobrý, či mi jen nevyhovuje, tak jej nemusím používat.
Neposlední důvod vypnutí tipování je i obava, že bych třeba žádný tip nedostal ;o).

K formě... ač tradicionalista, v poslední době používám formu silikonovou. Buchta je z ní pěkně vláčná. ;o)
02.07.2020 - 22:05
vavaoko:
No jejda! a jak!
Deštěm chtěl bych být,
tím vlahým,
jenž umí tak rozkošňovat...
Však když prším,
jen jiným do bot teče,
či nervy tečou,
a jako zmoklé slépky
ženy v mokrém pérku
rozkošného nic nevidí...
02.07.2020 - 21:25
Baví mne co píšeš, i jak to píšeš. Děkuju za zpříjemněný večer.
02.07.2020 - 21:23
Líbí, sálá z toho pohodička.
02.07.2020 - 21:14
Tara: Jsem spíš na průzkumnice... ;o)
1 ... 109|110|111|112|113|114|115|116|117 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku