M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
06.07.2020 - 00:12
Jsi dobrej. S dovolením trochu doplním:
Zapomněl Ringo na Quito byl za to bit jak žito A rozhodně ne Kodaň tam se platí covid daň A taky prý ne Záhřeb to do rakve byl by, říká ségra drzá, hřeb A Hana, co zalehla nahá vanu z koupelny volá - Havanu Tchán navrhuje Lucemburk pak ukousl Lucce burger Děd volí Damašek prý mu tam dala dáma (šek) |
05.07.2020 - 23:40
Lilith: Děkuju a nech si vonět. Mateřídouška je úžasná do irského hrnce se skopovým. Je ještě lepší než doporučovaný tymián.
|
05.07.2020 - 23:35
Ringo: Děkuju, Ringo, a za nějakou jinou ano?
|
05.07.2020 - 13:38
Kajuta: vavaoko: Tara: Děkuju, opravdu voněla. A když jsem si rozemnul pár kvítků mezi prsty...
Je to takové malé pokračování Mezi nebem a řekou... |
05.07.2020 - 13:34
Kajuta: Nadchlo mne, že nadchlo Tebe.
|
05.07.2020 - 13:32
To je tak úžasně rozverné a milé. Skvělé. Ještě bych chtěl slyšet druhý part.
|
04.07.2020 - 23:48
Je mi to nějak blízké, děkuju.
|
04.07.2020 - 23:47
Joj, pěkně se to čte...
|
04.07.2020 - 23:45
Pěkný, ale takový smutný... Já bych chlapa taky vyhodil.
|
04.07.2020 - 23:40
René Vulkán: To teda. Díky za zavítání. ;o)
|
04.07.2020 - 13:59
Krásněji se čte, než prožívá...
|
04.07.2020 - 13:57
Nejdříve jsem se zasekl při představě jak táhne šachový koník kdyby chodil jako věž která se hýbe jako střelec. Pak už to šlo plynule až do skvělého finále. Díky.
|
03.07.2020 - 20:17
Lilith: Děkuju, Lilith, je to od Tebe milé. Až z toho vlhnu (v oku). ;o)
|
03.07.2020 - 20:15
Paulmatthiole: Jo, jo, z výšin po rozletu to často drsně praští o zem. Děkuju.
|
03.07.2020 - 07:57
Ringo: Jen nevím... pozbyla sil podlaha nebo drhna? Díky, Ringo.
|
03.07.2020 - 07:45
Tara: Usoudil jsem, že nejlepší tip je pár slov v komentáři, a za ten Ti děkuju.
A když si myslím, že způsob tipování není dobrý, či mi jen nevyhovuje, tak jej nemusím používat. Neposlední důvod vypnutí tipování je i obava, že bych třeba žádný tip nedostal ;o). K formě... ač tradicionalista, v poslední době používám formu silikonovou. Buchta je z ní pěkně vláčná. ;o) |
02.07.2020 - 22:05
vavaoko:
No jejda! a jak! Deštěm chtěl bych být, tím vlahým, jenž umí tak rozkošňovat... Však když prším, jen jiným do bot teče, či nervy tečou, a jako zmoklé slépky ženy v mokrém pérku rozkošného nic nevidí... |
02.07.2020 - 21:25
Baví mne co píšeš, i jak to píšeš. Děkuju za zpříjemněný večer.
|
02.07.2020 - 21:23
Líbí, sálá z toho pohodička.
|
02.07.2020 - 21:14
Tara: Jsem spíš na průzkumnice... ;o)
|


