M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
27.07.2020 - 13:56
Pěkné, děkuji, že jsem mohl číst.
27.07.2020 - 13:52
René Vulkán: René, to je jako ze života. Taky v něm něčemu nerozumím, ale nějak cítím, že to tak Může, nebo Má být. Jinak souhlasím s Tvým komentářem. A dodávám, že to určitě nutí k zamyšlení.
27.07.2020 - 13:44
Hluboká poklona. Až někam k těm vysněným květům. ;o)
27.07.2020 - 00:09
j.m.: Díky, raduji se!
27.07.2020 - 00:08
Lilith: Děkuju, jo, jo, málem jsem oči zavřel na dýl. ;o)
27.07.2020 - 00:07
Ringo: Co se to děje? To mne u Tebe překvapuje. ;o)
24.07.2020 - 00:40
Tara: libour: Kajuta: Díky, je dobře, i tady. ;o)
24.07.2020 - 00:37
René Vulkán:

Za jedna je to tak,
za dvě a tři mne to těší,
u čtverky, ano, znám Tě tak,
a pět mám za nejlepší,
v šestce, a nejen v ní,
je kapek slz vždy přespříliš,
i mrtvá květina chvíli voní,
děkuji za rozbor, co tu díš.
;o)
24.07.2020 - 00:17
Ringo: Nebo:

Vávra a David
„kultura“ mého mládí
dnes máme Covid
24.07.2020 - 00:09
Květka Š.: Letně děkuju.
24.07.2020 - 00:08
Líbí, klobouk dolů.
24.07.2020 - 00:02
Roztomilé...

Křičí, křičí, s nožem v ruce, že na
nic se nehodím, řve má žena,
zatím k ledu mne dala, brrr, na
mrazák v porcích, má žena z Brna...
22.07.2020 - 23:53
Hraješ si moc hezky.
22.07.2020 - 23:51
Je to milé, optimistické, voňavé a chutné...

... například proti (promiň) parafrázi:

po ráně v sadu -

k nohám se mi koulejí

nechtěj co vědět
22.07.2020 - 23:46
Inspirující...

Myšlenky pobožné,
před čím se křižujete?
Na co si myslíte,
že jste tak černé?
Myšlenky odvážné,
jen tím, že uvažujete,
myšlenky zrádné,
jen sobě věrné.

Myšlenky bezduché,
bezmocí nemocné,
myšlenky veliké,
větší než všehomír,
s mocí měnit i sebe,
myšlenky mocné.
Vědět tak, byli-li dříve,
v duši mám smír...
22.07.2020 - 00:14
j.m.: Jo, jo, taky jsme hráli Fešáky, když jsme ještě byli fešáci.
21.07.2020 - 13:42
Souhlasím s Hazentlou, je to pěkné.
21.07.2020 - 13:40
To mne dostalo. Díky, že jsem mohl číst.
21.07.2020 - 13:38
Pořád jsem čekal, kdy to bouchne.
Nebouchlo.
O to víc se mi to líbí.
21.07.2020 - 13:32
Úsměv Ti sluší...
1 ... 106|107|108|109|110|111|112|113|114 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku