M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
13.07.2020 - 20:28
Skvělé.
13.07.2020 - 20:26
Spadla Emma do kafíčka
spařila si obě líčka
spařila si i bradavky
neoblíkne ani plavky

Spařila si i prdýlku
nesedne si na postýlku
opařila si i palec nohy
na kafování nemá vlohy

Opařený má i břicho
to je řev, žádný ticho
byla to jen sekunda
nesmějte se...

... to není sranda!
13.07.2020 - 20:02
Psavec: Děkuju, to mne těší. ;o)
13.07.2020 - 20:01
Tara: Milá Taro, Tebe bych z něčeho takového nikdy nepodezíral. Tvé komentáře a rady mají vždy hlavu a patu, a tak se rád postavím do fronty za sporáka. A propo, co bude dobrého? ;o)
12.07.2020 - 21:00
Tara: René Vulkán: Děkuju Vám za zájem.
Za skutečné haiku to ani nepovažuji, proto jsem to označil jen jako 5-7-5. Na to "pravé" se necítím.
O slovosledu popřemýšlím pro případný tisk, ale zde už to nechám, ať se každý může podívat, jak to není správné.
O každý názor stojím, ať se týká mých knih, obrazů, fotografií, nebo "jen" rýmování. Bez názoru druhých je každá tvorba jen nuda bez vývoje. Tak sem s ním, předem za něj děkuji, ač neslíbím, co vše si z něj vezmu. Je to možná špatně napsané - vezmu si z názorů téměř vše, jen to hned nedám najevo.
12.07.2020 - 20:46
Ringo:
Hroch nedoběhl
a paní jen roušku má
poblinklý zbledl

„Skýn“ obětí je
dupají o sto péro
kat z děsu tyje
12.07.2020 - 20:38
vavaoko: Květka Š.: Lilith:
V krásný léta den
bez hřmění za obzorem
děkuji Vám všem
11.07.2020 - 13:56
Ringo: Že ty na mne šetříš?
11.07.2020 - 13:55
Květka Š.: Díky, Květko, za doplnění. ;o)
11.07.2020 - 13:53
Ač ke kněžně mám daleko, též pravím - šťastná to žena!
11.07.2020 - 13:51
Líbí.
11.07.2020 - 13:48
Mile koloběžíš...
11.07.2020 - 13:43
Snad pomohl by asi tu
prezervativ z azbestu...
11.07.2020 - 13:32
To je milé. A je taky celý... pták? ;o)
11.07.2020 - 13:30
Stačilo by vypustit v anotaci to "m", a vše dostane jiný význam. Takhle se mi to líbí. ;o)
11.07.2020 - 13:26
Zní to jako pocta Agapé...
11.07.2020 - 13:17
Jak dlouho trvá tma smrti?
11.07.2020 - 13:14
Neztratil Bůh plazící se lid?
11.07.2020 - 13:12
Krása,
i když z nádní jde puch,
krása,
i když po šturmu ploužím se jako duch,
krása,
i když dlaně jsou od lan rozedřené,
krása,
na brámech přehlížet moře rozprostřené...

(To je holandská krása?)
11.07.2020 - 13:06
Bylo, když chtělo. Pěkný.
1 ... 108|109|110|111|112|113|114|115|116 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku