M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
21.03.2021 - 18:31
Drzé múzy šálí
a našeptávají, necudně svádí, sebe odkrývají, však jsou hodné, hodny slávy, jsou-li toho hodné, při pití kávy. |
21.03.2021 - 18:17
Však se jaro ještě vybarví...
|
21.03.2021 - 18:11
Je to až k sežrání dobré...
|
21.03.2021 - 18:10
Moc pěkné a inspirující.
|
19.03.2021 - 21:10
Nejsi ty to sluníčko? ;o)
|
19.03.2021 - 21:08
Vítej zde, ať máš dost šťávy i vzpruhy.
|
19.03.2021 - 21:05
To není moc dobrý. To je výborný.
|
19.03.2021 - 20:58
valerie: Lilith: Květka Š.: Dámy, bylo mi ctí, a děkuji.
Valerie, dlouho jsem Tě zde "neviděl", na to malování stačí pár snů, plátno, barvy a trocha času. ;o) |
17.03.2021 - 22:05
zenge: Děkuju. Opilej su já, koráb je "básňobrazem" (viz odkaz).
|
17.03.2021 - 21:14
"Jen" vzpomínám?
To není málo. |
17.03.2021 - 21:12
Joj, to znám,
a že i já veteší se stávám pocit mám, a sběratel nic, ač mu mávám... |
17.03.2021 - 21:08
Je to Lil, i je to jiný než Lil, ale je to moc pěkný.
|
13.03.2021 - 19:39
Gándhí:
Přéééésně. Tedy, možná dřív. Dnes by se o mne popraly leda tak Helfi, Atropos a Funebralis. Díky za návštěvu. |
12.03.2021 - 21:28
Vám oběma ST, a ať je cíl (cesta) dlouhý.
|
12.03.2021 - 11:32
:O)
|
12.03.2021 - 11:32
Klobouk dolů
|
12.03.2021 - 11:30
A boží mlýny dále melou,
ne je, ale nás. A mocní hubou dále melou, sper je ďas. |
12.03.2021 - 11:20
vavaoko: Lilith:
Od milenců? U soků v lásce? Megabit! Možná i terabit. ;O) Díky za nakouknutí. |
11.03.2021 - 12:18
Bezva.
|
11.03.2021 - 12:17
Až slané moře z očí pluje... Pěkný.
|


