M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
21.03.2021 - 18:31
Drzé múzy šálí
a našeptávají,
necudně svádí,
sebe odkrývají,
však jsou hodné,
hodny slávy,
jsou-li toho hodné,
při pití kávy.
21.03.2021 - 18:17
Však se jaro ještě vybarví...
21.03.2021 - 18:11
Je to až k sežrání dobré...
21.03.2021 - 18:10
Moc pěkné a inspirující.
19.03.2021 - 21:10
Nejsi ty to sluníčko? ;o)
19.03.2021 - 21:08
Vítej zde, ať máš dost šťávy i vzpruhy.
19.03.2021 - 21:05
To není moc dobrý. To je výborný.
19.03.2021 - 20:58
valerie: Lilith: Květka Š.: Dámy, bylo mi ctí, a děkuji.
Valerie, dlouho jsem Tě zde "neviděl", na to malování stačí pár snů, plátno, barvy a trocha času. ;o)
17.03.2021 - 22:05
zenge: Děkuju. Opilej su já, koráb je "básňobrazem" (viz odkaz).
17.03.2021 - 21:14
"Jen" vzpomínám?
To není málo.
17.03.2021 - 21:12
Joj, to znám,
a že i já veteší se stávám
pocit mám,
a sběratel nic, ač mu mávám...
17.03.2021 - 21:08
Je to Lil, i je to jiný než Lil, ale je to moc pěkný.
13.03.2021 - 19:39
Gándhí:
Přéééésně. Tedy, možná dřív.
Dnes by se o mne popraly leda tak Helfi, Atropos a Funebralis.
Díky za návštěvu.
12.03.2021 - 21:28
Vám oběma ST, a ať je cíl (cesta) dlouhý.
12.03.2021 - 11:32
:O)
12.03.2021 - 11:32
Klobouk dolů
12.03.2021 - 11:30
A boží mlýny dále melou,
ne je, ale nás.
A mocní hubou dále melou,
sper je ďas.
12.03.2021 - 11:20
vavaoko: Lilith:
Od milenců? U soků v lásce? Megabit! Možná i terabit. ;O) Díky za nakouknutí.
11.03.2021 - 12:18
Bezva.
11.03.2021 - 12:17
Až slané moře z očí pluje... Pěkný.
1 ... 80|81|82|83|84|85|86|87|88 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku