valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
11.10.2018 - 08:21
I to se básníkům STává
|
11.10.2018 - 08:20
Moc se mi líbí a je důležité zůstat svůj :-) takovou básničku bych chtěla doSTat
|
09.10.2018 - 08:46
Fakt milé;-), kdyby to šlo, tak myslím že si pod hladinou zahulili:-) přeji roztančené ráno, hula hula ST
|
09.10.2018 - 08:42
Ani nemusim byt vlaštovkou a mit křídla, s tvým verši se proSTě létá a jenom zírá jak je vše poetické
|
09.10.2018 - 08:40
Ani to nemůžeš znát, nikdy jsi to ještě neprožil, vše co bude dál je premiéra, tak je to na nás, snaž se:-) ST
|
08.10.2018 - 22:01
TajemSTví jsou od toho abychom je rozluštili, někdy je hezké ale je ponechat
|
08.10.2018 - 21:57
STále něco čekáme je fajn když víme na co
|
08.10.2018 - 21:55
Ano nech proudit své verše, pomáhají ST
|
08.10.2018 - 08:32
Špáďa: určitě a vzpomínky nikdo neukradne
|
07.10.2018 - 19:43
Mlčeti a cítit se sametově je nádherný stav, moc příjemná mini ST
|
07.10.2018 - 19:40
Moc dobře popsaná krize, cítím tu tíhu až sem, ST
|
07.10.2018 - 17:17
Odpuštění je prý ceSTou k šťastnému žití, nevím, ale líbí se mi cos napsal
|
07.10.2018 - 17:14
Jé krásná, tvoje vyjadřování má skutečně široké obzory, doteky tvé poezie zanechávají příjemný pocit ST za pocity a snění si a taky za lásku :-)
|
07.10.2018 - 17:08
Je mi z ní tak zvláštně smutno, ale líbí se mi, kdo si počká, ten se dočká :-) ST
|
07.10.2018 - 09:08
Opravdu pobavilo, jen, tmavší odstín zmenšuje, ST
|
06.10.2018 - 22:58
Modro mě baví, jestli existuje bůh je to láska ST
|
06.10.2018 - 22:37
Moc hezká vciťuji se do ní ST
|
05.10.2018 - 23:10
Moc se mi líbí druhá sloka
|
05.10.2018 - 23:00
Jé, to se mi moc líbí, na nic si to nehraje, neschovává, tak přímočaře, jasně, upřímně, sedlo mi to moc ST
|
05.10.2018 - 21:56
Děkuji za krásné reakce se zájmem
|


