valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
11.10.2018 - 08:21
I to se básníkům STává
11.10.2018 - 08:20
Moc se mi líbí a je důležité zůstat svůj :-) takovou básničku bych chtěla doSTat
09.10.2018 - 08:46
Fakt milé;-), kdyby to šlo, tak myslím že si pod hladinou zahulili:-) přeji roztančené ráno, hula hula ST
09.10.2018 - 08:42
Ani nemusim byt vlaštovkou a mit křídla, s tvým verši se proSTě létá a jenom zírá jak je vše poetické
09.10.2018 - 08:40
Ani to nemůžeš znát, nikdy jsi to ještě neprožil, vše co bude dál je premiéra, tak je to na nás, snaž se:-) ST
08.10.2018 - 22:01
TajemSTví jsou od toho abychom je rozluštili, někdy je hezké ale je ponechat
08.10.2018 - 21:57
STále něco čekáme je fajn když víme na co
08.10.2018 - 21:55
Ano nech proudit své verše, pomáhají ST
08.10.2018 - 08:32
Špáďa: určitě a vzpomínky nikdo neukradne
07.10.2018 - 19:43
Mlčeti a cítit se sametově je nádherný stav, moc příjemná mini ST
07.10.2018 - 19:40
Moc dobře popsaná krize, cítím tu tíhu až sem, ST
07.10.2018 - 17:17
Odpuštění je prý ceSTou k šťastnému žití, nevím, ale líbí se mi cos napsal
07.10.2018 - 17:14
Jé krásná, tvoje vyjadřování má skutečně široké obzory, doteky tvé poezie zanechávají příjemný pocit ST za pocity a snění si a taky za lásku :-)
07.10.2018 - 17:08
Je mi z ní tak zvláštně smutno, ale líbí se mi, kdo si počká, ten se dočká :-) ST
07.10.2018 - 09:08
Opravdu pobavilo, jen, tmavší odstín zmenšuje, ST
06.10.2018 - 22:58
Modro mě baví, jestli existuje bůh je to láska ST
06.10.2018 - 22:37
Moc hezká vciťuji se do ní ST
05.10.2018 - 23:10
Moc se mi líbí druhá sloka
05.10.2018 - 23:00
Jé, to se mi moc líbí, na nic si to nehraje, neschovává, tak přímočaře, jasně, upřímně, sedlo mi to moc ST
05.10.2018 - 21:56
Děkuji za krásné reakce se zájmem
1 ... 50|51|52|53|54|55|56|57|58 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku