valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
18.07.2019 - 14:37
Hm, krása:-) krásné je už to že jsme a krásu kdo chce si najde ať už v čemkoliv, jeden v tom, druhý v něčem úplně jiném, to už je na každém z nás, někdo ji nenajde, asi jen proto že nechce nebo neumí, tomu kdo neumí STejně nemá cenu nic vnucovat, je to vlastně taková poloha myšlenek.
|
18.07.2019 - 14:31
nedávno jsem vložila báseň STejného názvu je o něčem úplně jinym o to víc se mi tvoje líbí :-)
|
18.07.2019 - 14:25
pousmála jsem se to STačí
|
14.07.2019 - 12:42
také hledám důvody :-) proč vlaSTně ... proč vlastně píšeme takové básně :-) pořád hledám a nenacházím, hm tak občas se směju a občas scházím
|
14.07.2019 - 12:40
Jsi zasvěcený :-), vysvěcený, máš klíč a já tě ráda čtu a odemykám ST
|
13.07.2019 - 22:50
byron: to mě velice potěšilo :-)
|
13.07.2019 - 22:47
přečetla jsem ji dvakrát, když tedy chodíváš sem málo abych se nabažila ST
|
13.07.2019 - 22:41
no, třeba by prince opravdu milovala, pohádka se špatným koncem, rozhodně mě to pobavilo ST
|
13.07.2019 - 22:39
hm, tak ta je velice křehká, tak jako porcelán, až mám trochu STrach že se něco rozbije...
|
13.07.2019 - 22:37
Hm, ta slova, slova, slova...a STejně je chceme slyšet znova, znova, znova...
|
13.07.2019 - 22:36
Hmmmm báseň která by byla krásná přečíST před spaním tak ji vnímám a tak vidím obrazy
|
13.07.2019 - 22:33
jo, úplně mi to spělo k tomu miluju svůj život, vnímám to z té básně a jsem ráda že jsem si to tam přečetla :-) ST
|
13.07.2019 - 22:30
hm, vztahy, jak píšeš jsou různorodé, no, nejvíc záleží na nás samotných jaké vztahy máme, závisí na tom co druhým ze sebe dáme :-) ST
|
13.07.2019 - 22:26
využíváš skvěle češtiny, barevnoSTi slov, ta báseň je moudrá a i vtipná to se mi líbí
|
13.07.2019 - 22:23
Wau, bereš inspiraci proSTě všude, jsi umělec, fakt, moc se mi to líbí, hlavně mám pocit že moje inspirace je dosti omezená, aspoň mé poslední básně, musím se napravit :-)
|
05.07.2019 - 23:29
A mně se tvoři líbí fakt :-) a nejvíc se mi líbí poslední sloka, cit je zvláštní zasnění je pro mě top verš, ale celá báseň je povedená ST
|
05.07.2019 - 23:25
miluju tyhle fantazie, abych řekla pravdu skoro se zamýšlím nad každým řádkem, každý si tu rozebírám, přemýšlím co prožíváš, kdo může napsat něco tak dalekého a tak blízkého ST
|
05.07.2019 - 23:19
Jo :-) mám z tý básně nesmírnou radoST, kéž by si každý uvědomil jak jsou oni jedineční a kéž by si každý uvědomil jak jsou jedinečné ony. To by bylo na světě opravdu krásně. a jedni druhých by si vážili :-) Vážím si mužů a mám je ráda v jejich jinakosti.
|
05.07.2019 - 23:16
:-) vždycky je to milé, asi jako ty, četla jsem někdy od tebe něco depresivního, jiSTě ne
|
05.07.2019 - 23:10
Hmmm, je tak něžná a milá ST
|


