valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
24.07.2019 - 13:53
:-) ST
|
24.07.2019 - 13:52
popsal si nádherně pomíjivoST chtíče
|
24.07.2019 - 13:43
inu aby z ničeho vniklo něco
stačí být tím kdo si to přeje problém neexiSTuje, báječně, krásně jsem se zasnila a přenesla do tvých fantazií |
24.07.2019 - 13:39
moc se mi líbí jak si básnička spěje k závěru, ten je skvělý ST
|
24.07.2019 - 13:33
zpívej i když utekl ti smích ST
|
24.07.2019 - 13:30
vždy mě mile pobavíš ST
|
24.07.2019 - 13:28
nápadité a vtipné a s přesahem ST
|
24.07.2019 - 13:26
Nádhera ST
|
24.07.2019 - 13:24
Nádhera, nemám co dodat ST
|
24.07.2019 - 13:22
krásné ST
|
24.07.2019 - 13:22
A to můžeš vždycky, ať už smutná či veselá ST
|
20.07.2019 - 21:45
Aha a já když dovolíš si čtu o tom, o čem chci a je to krásná předSTava
|
19.07.2019 - 10:27
:-) v sobotu jsem byly se sestrou a neteří 10 let v Horšovském Týně na hradu, byla tam rodinka se třemi dětmi, ten nejmenší s dudlíkem při prohlídce pořád ležel na zemi a žvatlal a ležel často u mě a sahal mi na nohy a boty :-) taky mě maj děti rády i psi, já mam taky děti ráda :-) ale i neteř řekla:" Ty děti byly příšerný." No vlaSTně i rodiče
|
19.07.2019 - 10:20
hm, pěkná a jasná ST kdo hledá najde :-) ale nezávidim těm mladejm holkám:-) doufám jen že můj syn je vyjímka, jehla v kupce sena
|
19.07.2019 - 09:56
Neni tak mizernej :-) jaký si to uděláme takový to máme, jde o to jaká je hlavní role, STejně nás to všechno asi převálcuje když se dáme
|
18.07.2019 - 15:25
No tak to mám STejný
|
18.07.2019 - 15:25
hm, před chvílí jsem komentovala báseň Hříchy, asi bych ti teď napsala totéž co tam ST
|
18.07.2019 - 15:23
no nevim, hříchů je asi mnohem víc, ale co je hříchem pro jednoho není hřích pro druhého. Záleží na úhlu pohledu, hřísní lidé proSTě jsou, bez hříchu asi žít nejde, a docela by mě zajímal člověk co nikdy nehřešil :-)
|
18.07.2019 - 15:05
Hmmm, tak to mi neskutečně sedlo. A po přečtení popravdě si uvědomuji že jsem ráda za to kam patřím a kde šlapu, mohlo to být úplně jinak ST
|
18.07.2019 - 15:01
Tv Skřet :-D Fakt mě to miloučce pobavilo ST
|


