valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
19.03.2014 - 12:33
tak působivě jsi nás provedl tou básničkou až k tomu závěru, který mně se líbí nejvíc, tohle obdivuju, krátká básnička, několik veršů a hlavou běží skoro film, tolik pocitů a obrazů vyvolá ST
|
19.03.2014 - 12:27
nějak moc pravdivá, sakra ;-)) ST
|
19.03.2014 - 12:25
vidím STarý psychiatrický špitál, vidím správně?.-))
|
19.03.2014 - 12:21
je vidět žes ho použil, asi ho máš pořád u sebe, pobavilo určitě, je to nápadité a ve druhé části vlastně i k hlubšímu zamyšlení, opravdu povedené ST
|
19.03.2014 - 12:17
nojo, no, nemládnem nikdo, ani nekritická Klára, závěr je i k pousmání nad osudem, který si tvoříme sami ST
|
19.03.2014 - 12:12
ze života jedné tužky a nejen z jejího, povedené, nápadité, kvalitní ST
|
19.03.2014 - 08:17
motýl lapený v pavučině z které není úniku
|
19.03.2014 - 08:13
zenge: begónie kvetou od jara do podzimu, nesnáší mrazy, takže zrání hrušek a květ begónií se setkají
|
19.03.2014 - 08:04
téma, kterého není nikdy doST, láska naše smysly laská
|
18.03.2014 - 15:13
úplně mě pohladila ta jemná básnička, tak lehounce se dotkla, pár slov a tolik toho v nich
|
18.03.2014 - 14:40
nejstrašnější pomyšlení je pro mě přijít o své děti, málokdy řeknu že někoho nesnáším, ale skutečně nesnáším lidi kteří dětem ubližují, nestarají se o ně, nebo je odmítají(když už je mají), napsala jsi krásnou básničku, stylem který osloví každého, bolavé za ST a navíc mám také jednu o dětských očích, možná ji vložím když ji najdu
|
18.03.2014 - 10:45
zvláštně tíživá a omamná atmosféra mě obklopila, moc hezká báseň, s takovým osudovým závěrem ST
|
18.03.2014 - 10:41
lívance s malinama by bodly, ale tvoje básnička mile pobavila, potvůrka ženuška a chudák Lojza :-) ST
|
18.03.2014 - 10:36
zaujala, četla jsem ji dvakrát, pomalu a přemýšlela nad každým veršem, povedené ST
|
18.03.2014 - 10:32
tak jsem se do toho tak vžívala a ty to tak utneš, skvělý zlom, pobavils ST
|
18.03.2014 - 10:30
je nádherné to takhle vnímat a umět nám to předat ST
|
18.03.2014 - 10:25
Samozřejmě je to nadnesené, ale řekla bych že to vyjadřuje víc než co je v řádcích. Situaci nejen subjektu autora, ale celé společnosti ST
Jo koment Reného nemá chybu |
18.03.2014 - 10:18
nejen že se mi moc hezky četla ST taky se mi moc líbí obsahově...žádná kapička nazmar nepřijde, občas to vyjde a občas nevyjde...povedené
|
17.03.2014 - 21:52
obsahově i STylově povedená
|
16.03.2014 - 22:54
moc hezky se tvoje básnička četla, i když ten obsah je tíživý ST
|


