valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
27.03.2014 - 09:33
nádherně barevné je tvé ráno, ten závěr jsem si četla s úsměvem vícekrát, krása, ST
|
27.03.2014 - 09:28
tvá báseň způsobila že mi tu levitují předměty ze stolu, možná za chvíli budu i já až si ji znovu přečtu, úchvatná, úplně mě tu obklopila, nejraději bych se vůbec nevěnovala běžným a všedním věcem, ach jo, ST
|
27.03.2014 - 09:18
ou, ano, když my milujeme
celičké jak jarní kvítky rozkveteme naše myšlenky horská bystřina krásně a čiSTě den sluneční začíná láska z nás tryská do všech stran Amora prosíme, dál nás chraň... napsal jsi krásnou básničku, dík za ni |
27.03.2014 - 09:01
Hm, hm možná je tvoje básnička hlubokomyslnější než jsi vůbec zamýšlela, řekla bych že ke smůle obou pohlaví, ženy přerůstají přes hlavu mužům, určitě si za to mohou ti muži sami, ale může za to i doba, muži už nejsou dominantní ochránci, rytíři, bojovnící, už nejsou ti co živí rodinu, vývoj je svým způsobem degradoval, tedy jejich postavení ve společnosti a velice těžko se jim hledá místo vedle emancipovaných, samostatných, spokojených žen, stoupající trend lidí bez vztahů o tom napovídá své, asi je těžké v dnešní době najít muže, který odpovídá tomu co mi ženy potřebujeme, ale to už bych se strašlivě rozepsala, už teď je toho dost, občas je dobré hledat i u klasiků, např. už Shakespear ve Zkrocení zlé ženy poukazoval na podobnou situaci-žena přerůstala muži přes hlavu a on si ji překrásně zkrotil a to dodnes očekáváme od mužů...za tvoji báseň ti dávám ST a přeji ti opravdového MUŽE
|
27.03.2014 - 00:25
jo, pobavilo mě to, tak hezky si vyjádřila to nadšení s kterým připravujete slávu, trochu mi to připomnělo školní besídky, recitovala jsem a zpívala, v recitování jsem jednou rozplakala soudružky z BSP, byla to báseň o Hirošimě, fakt jsem se do toho položila :-) Tak ať vám to dobře dopadne
|
25.03.2014 - 18:55
opravdu mě potěšilo pár tvých básniček s polskou tématikou, minulý týden jsem byla v plzeňském divadle na Polské krvi, tak "Ať žije Polsko", nějak mi uniká, ani jsem tam nikdy nebyla, tak ti dávám ST za tip
|
25.03.2014 - 17:36
úžasně, nádherně si nás zrzky popsal, kdybych se mohla vyfotit viděl bys, že mám zrovna na hlavě čerstvě naplácanou zrzavou barvu, tedy nejsem přírodní, ale ony jsou opravdu krásné a moc hezky jsi první slokou začal, zrzavý mužský opravdu není nic moc, tvoje óda, popis, nebo vyznání se mi moc líbí ST
|
25.03.2014 - 17:29
je to k smíchu, no vlastně skoro k pláči, hned ten začátek vytvořil doSTatečně odporný obraz, brrr
|
25.03.2014 - 17:26
opravdu krásná, úplně mě obejmula svojí atmosférou, přeji mnoho takových nocí i dní ST
|
25.03.2014 - 17:24
taková zatichlá, smutná a melancholická, jo, ještě konec korunuje dílo, které v mé hlavě vytvořilo i zajímavé obrazy, bohužel je nejjednodušší odsoudit, když člověk nechápe a někdy ani nechce pochopit ST
|
25.03.2014 - 17:18
třeba si tě múza zase vyhledá, byla by škoda kdyby se ztratila navěky ST
|
25.03.2014 - 15:09
úplně mám slzy v očích, zrovna dnes dopoledne jsem byla u jedné z mých dvou sestřiček na kafču, nedovedu si představit že bych je neměla, proto ti, vlastně jí strašně moc držím palečky ST
|
25.03.2014 - 12:15
ocitla jsem se na plese, napsáno tak vznešeně, noblesně, je třpytivá a krásně roztančená, jo, ještě, ve verších hezká hra se slovy ST
|
25.03.2014 - 12:00
básniček pro děti není nikdy dost, tyto bych dětem četla určitě ráda, pravda, ta první nemá zrovna dětskou tématiku, ale já jsem byla ve výchově pro od ranného dětství se v patřičné formě setkávat se vším a tohle bych jim vysvětlila
|
25.03.2014 - 08:54
i ty jeden ;-) nestačí ti rozesmátá?
|
24.03.2014 - 22:28
nikdy nepochopíme sebevrahy, protože ti opravdoví umřou, nemohou nám tedy nikdy vypovědět všechno to zoufalství, které je dožene k tomu činu, myslím žes to napsala doSTatečně autenticky
|
24.03.2014 - 22:18
kéž by přečtením tvé modlitby byla zesílena její účinnoST, tak jen...moc držím palce
|
24.03.2014 - 13:20
usmívám se tady, moc milá, voňavá a barevná básnička ST
|
24.03.2014 - 13:18
máš bezesporu krásný herbář ST
|
24.03.2014 - 13:17
víc slov použiji když ti napíši jak báseň voní, jak je obrazotvorná a kolik myšlenek a vzpomínek vyvolá, báječné ;-) ST
|


