valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
08.04.2014 - 22:37
o čem o všem jde napsat básnička ;-)a ještě takhle poeticky, dobrou chuť ST
|
07.04.2014 - 10:44
je tichá, dojemná, jak výkřik, který kolem létá
ty milovals a city tvé nepřekryla léta však jaro sluncem vítá den ať láska v nás a kolem vzkvétá ať miluje a žije nezkrotný poeta ST tvé básni |
07.04.2014 - 10:36
no, je krásná, také mám takové pocity a miluji hudbu, myslím, žes to vyjádřila nádherně ST
|
07.04.2014 - 10:32
chvíli jsem byla holčičkou co čte si se svojí babičkou...dík za připomenutí dětství a za miloučké veršíky, těším se, že jednou takové budu číst svým vnoučatům ST
|
07.04.2014 - 10:27
krásně romantická, melancholická a plná pravdy ST
|
07.04.2014 - 10:22
s nosanem nahoru je milé, jinak tak příjemně morbidní ;-) ST
|
07.04.2014 - 10:18
jo je moc smutná... četla jsem ji dvakrát, potřetí bych možná plakala...ST
|
07.04.2014 - 10:14
jsem hrdá na své růže...ještě jsi mohla věnovat sloku trnům :-) ST
|
07.04.2014 - 10:11
příjemná a milá
|
06.04.2014 - 13:08
a mě napadlo, že nemáš strach ze smrti...zvláštní atmosféra, ponurá, strašidelná a ten konec prozření...ST
|
06.04.2014 - 13:04
hned začátek (básně) je moc hezký...STačil by, ale dál je to taky pěkné...
|
06.04.2014 - 12:56
dík za pobavení, obrazné, ST
|
06.04.2014 - 12:54
hezky napsáno ST, náklonnost lásku nevyhání...popohání:-)
|
06.04.2014 - 12:50
...to všechno odnes čas...napadlo mě, že je strašné jak letí, ale na druhou stranu pomáhá zapomenout...ST
|
06.04.2014 - 12:39
pro mě k zamyšlení a tobě ST
|
06.04.2014 - 12:36
originální a neotřelé, co verš to skvoST
|
06.04.2014 - 12:02
je zajímavé jak jedno slůvko-"jen", dává té básni takový zvláštní rozměr, skromný a vzletný, ale tak akorát, možná to nedovedu přesně popsat jak na mě působí, ale to "jen" se mi tam moc líbí, to jen, vlastně v té básni znamená strašně hodně...ST
|
06.04.2014 - 11:56
a pro ten její pocit dala bych vše co mám, no...občas ho dobře znám...ST
|
05.04.2014 - 14:01
hezky jsi nás dovedl k tomu závěru...ST
|
05.04.2014 - 13:59
ano, lhát a nalhávat si sám sobě, to je vlastně to nejhorší co si můžeme provéST
|


