valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
05.04.2014 - 13:54
úplně mě pohltila svojí hloubkou, pravdou, působivostí, je pro mě velice smysluplná až to zabolelo ST
04.04.2014 - 22:17
víš, ale někdy je hezké čekat, a navíc inspirativní;-) ST
04.04.2014 - 22:14
mě to pobavilo, už proto, že sleduji na rozkvetlých stromech ladné čiperné včeličky a těžkotonážní čmeláky, ale já jim fandím a že se latinsky jmenuje bombus to jsem nevěděla, to je bomba, dík za osvětu a vůbec...ST
04.04.2014 - 09:57
mám slzy v očích, bez přehánění...ještě jednou sedět na hřbetu koně, jistě, jednou to nepůjde, nepůjde už vůbec nic...dojala mě tvoje báseň, krásné vyznání milující osobě, která už je jinde...ST
04.04.2014 - 09:21
básnička plná lásky, úcty, citu, jistoty, že ten pro koho je, tím vším opravdu je...ST
04.04.2014 - 09:17
škoda, že kati "vymřeli"...možná, že by hříšníci, více STrachem trpěli...
04.04.2014 - 09:11
STaré lásky nerezaví...
03.04.2014 - 22:00
moc se mi líbí jak si vyjádřil lásku ke knize, i já mám své poklady, jsou krásnou vzpomínkou, připomínají dětství, touhu poznávat, únik do jiných světů, jiných životů, dobrodružství, krásná básnička, milá a laskavá, CeSTu do pravěku si pamatuji jen jako film, ale ten mi učaroval
03.04.2014 - 20:34
je nádherná a snová a čtu ji zas a znova...ST
03.04.2014 - 20:28
jo, to mě pobavilo, a ten závěr je obzvlášť vyvedený ST
03.04.2014 - 20:26
je to emotivní a krásná básnička, obejmi své ráno ať ví že ho máš ráda...ST
03.04.2014 - 19:59
víš, hlavně že to "básnění"dělá dobře nám a když si to ještě někdo přečte a okomentuje, tak to je žůžo, ale napsala jsi to hezky
03.04.2014 - 19:49
myslím že si ho dovedu docela dobře představit, dokonce mi připomíná jeden obraz co mám v hlavě
03.04.2014 - 08:57
za opravdu obsahově hodnotnou miny mini ST
03.04.2014 - 08:53
no, bohužel pravdivá, ale pravdu se asi stejně nikdy nedozvíme, všechno je nějak jinak... ST
02.04.2014 - 23:16
je tak voňavě něžná, úplně tu chuť cítím na jazyku, a je z ní cítit to nádherné souznění a líbí se mi také přednes, takový zaSTřený a klidný
02.04.2014 - 23:01
jasně, tak to má být, všechno je barevné, plné radoSTi, lásky, moudrý člověk nemůže zahodit svoji šanci na prožití dalšího krásného jara :-)
02.04.2014 - 20:16
taková zvláštně zastřená, tajemná, asi že jen pootevřená žena... ale já otevřeně dávám ST
02.04.2014 - 20:13
asi už všichni všechno řekli, převálcovali mě svými skvělými komentáři, tak já jen nesměle ST
02.04.2014 - 20:00
radostná, čistá a laskavá mi přijde tahle básnička, možná i jaro v ní vnímám, sílu okamžiku a nádheru žití, souznění s přírodou... ST
1 ... 106|107|108|109|110|111|112|113|114 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku