valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
10.04.2014 - 21:01
ráno, probouzení, zpěv ptáčků a okouzlení, to všechno na mě dýchlo z tvých veršů ST
|
10.04.2014 - 14:40
nádherná pokora...ST
|
10.04.2014 - 14:35
pohádka začíná...skoro jako o Ariel, ale tohle je krásnější, nechává to průchod naší fantazii, díky té tvé...ST
|
10.04.2014 - 14:32
jo, nespoutaná, emotivní, to se mi líbí ST
|
10.04.2014 - 14:30
je plná lásky, slunce a milování, krásná, taková rozzářená...ST
|
10.04.2014 - 14:27
je jaká je...a je vidět že ji miluješ...ST
|
10.04.2014 - 14:24
myslím, pravá láska přežije všechno...ST
|
10.04.2014 - 14:10
přes všechno jak je někdy krutý, milujeme ho, protože na životě záleží nejvíc, vlastně na ničem jiném tolik nezáleží, jako na životě samotném, občas se rozpadá jak vysoká věž z kostek, občas postavíme celý legoland, jen dokud ho máme je nám hej...ST
|
10.04.2014 - 14:01
moc smutné, působivé ST
|
10.04.2014 - 13:58
opravdu plná lásky, citu ST
|
09.04.2014 - 22:59
život si někdy s námi pohrává...ST...líbí se mi
|
09.04.2014 - 22:55
píšeš promiň, ale stejně mám pocit, že omluvit by se měl on, nicméně už je to jedno, ST
|
09.04.2014 - 22:52
hned první dva verše jsou skvělé ST
|
09.04.2014 - 22:47
hm, můžeme začít každý u sebe...tak od zítřka;-) no, jsou teorie, kdy údajně človék začíná hledat tu lepší cestu, cestu lásky, morálních hodnot, prý si už někde někdo řekl dost a dává najevo svým vyvoleným jak nám tu cestu ukázat, tak uvidíme...jo je k zamyšlení tvoje básnička ST
|
09.04.2014 - 20:19
ráda hledám moudro a život v básních, tady nacházím ST
|
08.04.2014 - 23:17
krásná, obrazotvorná, něžná, klidná ST
|
08.04.2014 - 23:02
milá "zpověď", tady jsi dobře...ST
|
08.04.2014 - 22:59
nádherně jsi to vzpomínání zaobalila, je to krása ST
|
08.04.2014 - 22:56
proSTě snová
|
08.04.2014 - 22:49
je celá rozvlněné, roztančená a vibrující a ještě ten závěr k tomu, krása ST
|


