valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
14.04.2014 - 10:43
René Vulkán: jasně že je
|
13.04.2014 - 22:43
no teda, klobouk dolů ST
|
13.04.2014 - 22:42
náhodou, je jich spousta druhů, značek, absorpční schopnosti...dřív to bylo horší, myslím, ST
|
13.04.2014 - 22:39
když jsem se dostala ke slovu maminko tak jsem se trochu lekla:-) ne, je moc hezká ta básnička a právě ten závěr ji dělá ještě hezčí ST
|
12.04.2014 - 21:40
ale jistě, nemám ráda pohled jedním směrem...v tom byl pro mě poučný film Habermanův mlýn, jestli jsi viděl, víš o čem mluvím, hajzl je hajzlem ať pochází z jakékoli strany a opačně, i mezi Němci byli lidé, obyčejné Gerdy, které trpěly...ST takové básni
|
12.04.2014 - 11:20
milá a příjemná ST
|
12.04.2014 - 11:18
je zajímavá, už jen to že ji tu rozebírám verš po verši a že mě zaujala zaslouží ST, je obrazná a rozervená, každopádně je v ní síla
|
12.04.2014 - 11:13
opravdu ponurá atmosféra a působivá báseň ST
|
12.04.2014 - 11:10
Hm, je opravdu plná zloby, v tuto chvíli se asi nedá odpuSTit, ale jednou...
|
11.04.2014 - 23:18
pročetla jsem i komentáře, už nemám co dodat, jen ST
|
11.04.2014 - 12:54
je to zajímavá báseň, asi jí nerozumím, ale něco mi připomněla
|
11.04.2014 - 12:45
to jaro, příliv nové energie
to jaro, stačí zlaté slunce to člověk, hned raději žije... ať už jaro, slunce, cokoli, ta báseň zaslouží ST |
11.04.2014 - 12:38
neskutečně dojemnou báseň jsi napsala a moc hezky zpracovanou, bohužel, ve chvílích zoufalství nás múza navštěvuje jaksi ráda, z téhle básně mrazí, jak je autentická...ST...např. dnes ještě ne...až vhání do očí slzy
|
11.04.2014 - 09:19
jo, je to takové něžné s nádechem erotiky a to je vlastně to pěkné...ST
|
11.04.2014 - 09:15
vzrušující, nej je konec první sloky, vlastně i druhé...ST
|
10.04.2014 - 21:26
Někdy ticho léčí, tady je cítit boleST, krásně napsaná báseň
|
10.04.2014 - 21:24
A přijdeš?
|
10.04.2014 - 21:21
chichí chochó...ST :o)))
|
10.04.2014 - 21:13
no, mně se to moc líbí, je to nápadité a moc hezky se mi ta básnička četla, a rozumím jí;-)), ačkoli rovnicím ne...ST
|
10.04.2014 - 21:09
moje věřící kolegyně, často mluvívá o víře, vždy se ubezpečuje že mě tím neotravuje, odpovídávám jí, že vůbec, její myšlenky a názory mi nejsou cizí, jen je jinak reprodukuji, takže i tvoje báseň mě oslovila ST
|


