valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
20.04.2014 - 17:32
moc se mi líbí taková hravá atmosféra té básničky, klouzačka z paprsků...byl to krásný den, asi, ST
20.04.2014 - 17:28
z počátku jsem čekala že se báseň rozvine úplně jinak, o to více se mi líbí to, že mě překvapila, nejdřív jsem myslela dlouhá, no, ne, spíš skoro krátká, takže za nečekané, trochu strachu, trochu pravdy a gradaci velký ST
20.04.2014 - 17:22
je to haiku co se týče počtu slabik ve verších, mně se moc líbí to, že dohromady je to prostě básnička, prosluněný den, dětský smích, zpěv ptáků, příroda, moudroST, ale každá ta strofka je ještě použitelná sama o sobě a každá je hlubokomyslná, a to se mi teda opravdu moc líbí :-)))
20.04.2014 - 17:17
taková...ze života, zobák se mu chvěje, to je dobrá představa:-) ST
20.04.2014 - 17:14
to je dobré ;-))) ST
20.04.2014 - 17:13
myslím že je na co koukat:-)))ještě že nejsme všechny stejné, viď, to by byla nuda ST
20.04.2014 - 17:08
něco tak milého, barevného a laskavého jsem si STrašlivě ráda přečetla, děkuji
19.04.2014 - 08:27
ti pejskové jsou "ňuchňací", a tvoje básnička fakt legrační, tak a můžu jít s úsměvem vyvařovat:o))) a tobě ST a hezké velikonoce
19.04.2014 - 08:20
hm, máme tu svátky jara a dýchla na mě depka, jak sopka, kéž by bez emocí, vnímám je mezi řádky, jen, jen vybuchnout, tak alespoň ST za tu zdánlivou chladnost
19.04.2014 - 08:11
ouha, vzal ti ho hlídač bolavých srdcí, třeba ti ho hlídač šťastných dušiček získá zpátky, já ti přeji alespoň hezké svátky a dávám ST, za tu něžnost a křehkost a šustící křidélka
19.04.2014 - 08:00
Hani, kéž je tvoje "motlitba"vyslyšena ST za tu úpěnlivost a zoufalství, které vnímám až sem, hezké svátky jara
19.04.2014 - 07:55
tvé básně nejsou jen přečíst dát ST a jít dál, jsou o tom, přečíst, přitom se nechat verš po verši dovést do konce, který, jak jsem si všimla většinou bývá pointou( je tomu tak i u slunečního ježka), báseň není jen o moraně a nastupující vesně, je o koloběhu, o životě a smrti, o nesplněných touhách, no, líbí
16.04.2014 - 21:00
no, teda, já obdivuji tvé obzory, já nejsem intelektuál, ale tleskám a věnuji ST
16.04.2014 - 20:09
je jako pohlazení od H.Ch.A., pohlazení v pokojíčku kde je teplo, útulno a není žádných STrastí
16.04.2014 - 20:01
no, myslela jsem co vše napíšu a pak jsem přečetla komentáře a všichni už všechno napsali, tak ode mě jen ST, možná, scházeli mi trpaslíci, ne ti kýčovití, ale takoví jako od Trnky :-)
16.04.2014 - 19:54
milé, však plné moudroSTi
16.04.2014 - 12:37
krása ST
16.04.2014 - 12:33
nejen slzami dáváme najevo svůj žal, líbí se mi ST
16.04.2014 - 12:27
myslela jsem na to co jsem ti napsala a jsem moc ráda za nápovědu, no v podstatě s tím štrasem jsem to chápala dobře :-)
16.04.2014 - 09:26
nádherně rozkvetla tvá snová fantazie, plná života a růžových květů, vnímám lásku, touhu po kráse...ST
1 ... 101|102|103|104|105|106|107|108|109 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku