valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
16.04.2014 - 09:16
tvé básně jsou samá metafora, koukáš na svět očima plnýma fantazie a mluvíš zvláštním jazykem, to jen já mu nerozumím, ale jsem občas pilná studentka, a vždy se mi to něčím líbí tak by mi bylo líto se nevyjádřit, ale zase nejsem lhářka ST za osobitý půvab
16.04.2014 - 09:09
nádherná melancholie, to já bych dokonce chtěla být poustevníkem, občas;-) ale jinak myslím že atmosféru z tvé básně jsem si zamilovala ma první pohled, tedy přečtení a za to ST
16.04.2014 - 09:03
Úplně mě obejmula, myšlenky proudí tou básničkou a jsou to myšlenky, které jsou mi blízké, moc, básník filozof, to mám ráda, ale hlavně miluji život, život je všechno, vždyť co je víc?, srdečně ti děkuji v., jo a ještě ST
15.04.2014 - 21:49
pročetla jsem i komentáře a už nenacházím slova na vlastní, tak jen ST
15.04.2014 - 21:38
vzpomněla jsem si na epizodku z dětství, můj bratranec byl u nás na návštěvě, mohl být těsně v předškolním věku, měli jsme špajs vedle wc, zeptal se kde je záchod, dostal odpověď a odešel, nějak si špatně spočítal dveře, dodnes nikdo nechápe že mu nebylo divné že čůrá na limonády a na brambory, dnes je to dospělý a důležitý občan:-) pobavila mě tvoje variace na říkanku vařila myšička...ST
15.04.2014 - 14:46
hm, vnímá tu prázdnotu, tak aspoň popřeji ať se to zlepší
15.04.2014 - 14:23
obrazotvorná báseň plná poklidu a síly přírody, hezky ses nechala inspirovat...ST
15.04.2014 - 14:18
jo, jo, je lepší být zalezlá v teplíčku...duben ještě tam budem...ST
15.04.2014 - 14:15
hm, není jednoduchá odpověď tvých rodičů, můžeš burcovat lid básněmi :-) ale, když já si pořád myslím že není tak, aby nemohlo být hůř, mně se žije dobře, ale třeba jsem už jen slepá a rezignovala jsem, nevím...
15.04.2014 - 10:19
kde umírá naděje začíná zoufalství, báseň je neskutečně působivá, úplně mě tu zahalila, zvláštním pocitem bolesti, mrazí mě z ní a přečetla jsem ji vícekrát, abych ji vstřebala a neuniklo mi ani slůvko ST
15.04.2014 - 10:08
o dlouhodobém vztahu, řekla bych...ST
15.04.2014 - 10:02
neotřelá asociace...ST
14.04.2014 - 16:26
je milé přečíst si o takové idylce, líbí se mi žes vzpomněla i zdravotníky :-) nikdy jsem sama v lázních nebyla, ale kamarádka po návratu byla úplně jiný člověk, mám pocit že byla zrovna v Teplicích, jo ještě, škoda že nedostatek financí ve zdravotnictví lázně téměř likviduje...ST
14.04.2014 - 16:23
chtěla jsem napsat cosi jako Hazentla
14.04.2014 - 16:07
je proSTě nádherná...kdekdo nechápe básníky, kdekomu se také neotevírají jejich duše a kdekdo je také nečte, mluví asi jiným jazykem"o) ale zdaleka jim neodzvonilo...tvé verše jsou přece důkazem
14.04.2014 - 14:19
nádherně vrušujícně melancholická ST
14.04.2014 - 11:55
co dodat? nezoufat a doufat...líbí se mi hlavně střed té básničky, jo ještě se mi líbí slůvko mejly, bez něj by ta básnička mohla být nadčasová...ST
14.04.2014 - 11:50
ten citát jsi tentokrát vybral tak, že by mohl být komentářem, létání, ke kterému se přiznáváš v závěru první básně se nedá odsoudit, spíš závidět a obrazy které vyvolala druhá báseň jsou nádherně divoké, plné života a chuti po životě ST
14.04.2014 - 11:29
vau, teda kamenožrout je nej, místy jsem se tu nahlas smála ST jo ještě moc se mi líbí také název
14.04.2014 - 11:01
jsou tam hezká místa
1 ... 102|103|104|105|106|107|108|109|110 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku