valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
25.04.2014 - 11:30
je, trochu morbidní, ale krása, líbí se mi tvoje obraty...ST
|
25.04.2014 - 11:28
jo, jo, nejen krásné a nejen o dešti...mně se na nich líbí tvůj jak bych to nezvala, tvůj široký záběr, nacházím v těch řádcích toho daleko víc...ST
|
24.04.2014 - 21:23
na té básni je cosi tajemného, až děsivého, jako by ji napsal nadčlověk, někdo kdo zná více než já...ST
|
24.04.2014 - 20:56
pocta malířovi a velká pocta tobě, umíš, ST
|
24.04.2014 - 14:01
tak zvláštně mě zamrazilo v závěru, možná proto že ta tvoje životní filozofie je mi moc blízká, naproSTo se s těmi řádky ztotožňuji
|
24.04.2014 - 13:57
kéž by můj muž Jiří byl poeta, tak ráda bych mu ji dala přečíST
|
24.04.2014 - 13:50
skvělé, nápadité, vymakané, zábavné ST
|
24.04.2014 - 13:48
Postupně jak jsem báseň četla jsem měla větší a větší hrůzu z toho co je v řádcích, ublížil jsi? dusíš v sobě nějakou bolest?někdo ti ubližuje?je to jako detektivka ta tvoje báseň a trochu psycho, kdybych byla tvou dívkou měla bych strach, kdybych byla tvou matkou měla bych potřebu tě ochraňovat, asi tak, doSTala se mi pod kůži
|
24.04.2014 - 13:34
tvé veršíky mají moc hezkou melodii, vždy pohladí, potěší, pobaví, mám ráda ten nádech ironie a tvoji slovní zásobu, kvinde např. je super za ST
|
24.04.2014 - 13:29
i ty jeden;-) moc hezky a zábavně jsi to napsal ST
|
23.04.2014 - 14:12
Je taková že bych ji zařadila do čítanek, možná by děti lépe chápaly ty velikonoce, o kterých toho možná moc neví a pomalinku se vytrácejí i z našich vesnic ST
|
23.04.2014 - 14:09
máš pravdu, utekly jako voda a s manželem jsme na sebe skrze návštěvy a vaření ani neměli čas :-) ST
|
23.04.2014 - 14:07
nějak mě úplně ta báseň obejmula, tak mile, jako asi bylo tobě i jí, tak mile jako je s milým člověkem, tak mile jako je milý naplněný okamžik, a navíc když jsem byla mladá stopovala jsem dokonce až do Budapešti :-) ST
|
23.04.2014 - 14:01
nejen že baví a ještě ti jde, líbí se mi kolik smyslů nacházím v každé strofě, tvé haiku je jemné, barevné a podobá se exotickému motýlkovi :-) ST
|
23.04.2014 - 08:25
:-) a ST a dík žes nás vzal sebou, hezky, česky, poeticky
|
23.04.2014 - 08:19
chtěla jsem napsat něco jako Kajuta, dává to té básni takovou dynamiku a údernoST
|
22.04.2014 - 16:50
jak jemné tvé haiku, takové prchavé doteky veršů, v kterých se toho strašně moc skrylo...ST
|
22.04.2014 - 10:57
jo, jo básnička je veselá, to u nás moc veselo nebylo, ne že bych byla rasista, ale u nás opravdu koledovala jen jedna menšina, v sobotu, v neděli i v pondělí...jo, různé zvyky po kraji...ST
|
22.04.2014 - 10:49
už jen poslední verš by vyvolal reakci, čtu tvoji básničku pořád dokola, chci úplně proniknout do toho nádherně melancholického snění ST
|
22.04.2014 - 10:41
alespoň ta šťáva z višní nevyprovokovala jejich agresivitu jako v té písničce, nebyla žádná vražda, stejně jsem jako dítě tu písničku poslouchala s hrůzou a představovala si chudáka na smrt zabitého v komoře, tohle je lepší verze...ještě kdyby po té šťávě přestali bodat do nás, pak by to byl i dobrý návod...ST, a :-) za :-)
|


