valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
30.04.2014 - 09:41
no, je spousta pravdy v tvém článku, Iveta byla skutečně štvanou zvěří a nikoho nenapadlo kam až to vše dospěje, všichni jí předpovídali že se uchlaSTá, ona však skončila svůj život snad až nečekaně, to jen citlivý a empatičtí lidé(což se nedá říct o novinářích bulváru)ji litovali a upřímně jí přáli aby jí dali klid, bylo to jen zesměšňování, no Iveta už klid má, něco ti povím, včera jsem sledovala Top magazín o ní a měla jsem slzy v očích, možná je mám i teď, ona byla přecitlivělá a její fungování v showbiznise ji prostě dovedlo až k takovému konci, alespoň všem konečně dala najevo své zoufalství, kterému možná mnozí nevěřili, bohužel fatálně pro ni, bohužel se z toho stejně nikdo neponaučí a najdou si další štvanou zvěř...díky za takový článek
|
30.04.2014 - 09:33
prstíky budeš horečně listovat znova a znova, to je pro mě stěžejní verš celé krásné básně, plné nádherných obrazů, ST je málo...nic víc nemám;-)
|
30.04.2014 - 09:05
vlila i mně energii do žil, moc hezky jsi to napsala, zcela se do té básně umím vcítit, sálá z ní láska k životu a to já ráda :-)ST
|
29.04.2014 - 21:59
už nenacházím slova, bylo toho napsáno v básni i pod ní až doST
|
29.04.2014 - 21:55
tvé verše jsou jako pohlazení milého člověka ST
|
29.04.2014 - 21:52
v lásce vyhrává ten kdo miluje méně, prý, ST
|
29.04.2014 - 21:47
na hezké výlety nás bereš a je fajn vidět ta míSTa tak jak působila na tebe :-)
|
29.04.2014 - 21:36
nádherná báseň ST, zní jako lidová písnička, ty také měly myšlenku ač se tak netvářily
|
29.04.2014 - 21:24
někdy si myslívám že na tvé básně nemám, ale vím, že se nezlobíš, když si v nich zarputile hledám;-))) ST
|
29.04.2014 - 17:51
Ne, nelituji, jen, pokud už teď víš že je to tak, je lépe být sama, užívat si života, vždyť někde určitě čeká ten pravý...ST
|
29.04.2014 - 17:43
:-) za :-) a navíc ST
|
29.04.2014 - 17:41
krásné vyznání, myslím že jsi ve své básni nezapomněl téměř na nic, co bys mohl na své milované opěvovat, je vidět že máš opravdu drahokam ST
|
28.04.2014 - 23:00
je taková éterická, prchavě se dotýkají tvé verše mých myšlenek, a mám pocit že je ti v těch sférách dobře, ale slovíčko zatím je jakoby příslibem, že se vše změní, ale nevím kam, vždyť takhle je to nádherně poetické, to jseš ty...ST za ten lehký dotek
|
28.04.2014 - 22:48
opravdu plné lásky, na tvých haiku se mi líbí každá sloka, líbí se mi, že dává volnoST myšlenkám, že za řádky ze vždy malinko něco schovává, to se mi na tvých haiku líbí, jsi haiková královna :oD
|
28.04.2014 - 22:43
je milá, má hezký rytmus a líbí se mi myšlenka která jí proudí ST
|
28.04.2014 - 22:40
ST za pobavení, těžko říct kdo je větší chudák zda ta žena, či její milenec ;-))
|
28.04.2014 - 22:36
a já děkuji za trochu té noSTalgie, jsme pamětníci, řekla bych, už to není co to bývalo ;o))
|
28.04.2014 - 22:30
za pobavení ST
|
28.04.2014 - 13:04
lehce na vážné téma ST
|
28.04.2014 - 13:00
povedený a vtipný kousek ST
|


