valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
08.03.2016 - 22:13
Je mi zní úzko, zní tajemně a STrašidelně
08.03.2016 - 22:10
pohodové ST
08.03.2016 - 22:07
Dík :-)
08.03.2016 - 22:05
přeji vám to a ráda jsem si přečetla básničku při které si uvědomuji jak je zdraví cenné ST
08.03.2016 - 22:02
i u nás se to dnes STřídalo, sluníčko, mraky, mráz, déšť, sníh
07.03.2016 - 14:32
Jů, to je moc hezký, líbí se mi jak si popsal ten akt, je to vrušující, ale i popisné a ten závěr, krása ST
07.03.2016 - 14:29
Ať žije cirkus, úžasná předSTavivost a navíc řádky v kterých se dá hledat
07.03.2016 - 14:26
Plný naděje a příslibů je ten jarní čas, moc se mi líbí ta proSTřední sloka
07.03.2016 - 14:21
A já taky chtěla dát dnešní z jiného soudku, tak příště, jdu se aspoň do toho předjarního harašení začíST
03.03.2016 - 23:05
Ještě že alespoň dobro neumírá. Moc hezky se mi četla, i přes ty rýmy(to si řekla ty) i přes tu boleSTnou vzpomínku
03.03.2016 - 19:15
jasně tak to vnímám, ale v bláhovosti je velká síla a já bláhová někdy moc přemýšlím
03.03.2016 - 19:12
přečetla jsem si ji víckrát a vlaSTně se mi moc líbí
03.03.2016 - 19:01
vnímám ji jako básničku, plyne hezky a pro mě je pointou první a poslední sloka, tu si někam zapíšu, ST
03.03.2016 - 18:58
vzpomínky co hřejí, mrazí a rozbuší srdce, je fajn je mít, je smutné že jsou to jen vzpomínky ST za krásnou, něžnou nostalgii
03.03.2016 - 18:53
milé rýmy :-) ST
03.03.2016 - 18:52
ST
03.03.2016 - 18:51
není nad to když je tělo v souladu s duší, ale skončí úplně STejně
03.03.2016 - 18:47
Vesmír mě, jako milióny lidí fascinuje a i to tajemno, které v něm hledám a trochu nacházím ST
03.03.2016 - 18:41
Svůj osud jinejm nevysvětlíš, hm, já jsem docela empatický člověk, chápu tvoje pocity a to co chceš vykřičet formou téhle básně, ale také si myslím že každý svého štěstí strůjcem, jaký si to uděláme takový to máme, moc nevěřím na osud, ale na sebe. Nicméně k básni. Nejdřív jsem myslela že je dlouhá a nebudu ji číst, pak jsem se začetla do těch negativistických veršů a něčím mě zaujaly, spouSTa lidí takhle žije, víš, bojuj, život není jen od toho abychom existovali to si ten život nezaslouží a sílu opravdu hledej sám v sobě, spoustu věcí nezměníš, ale na to změnit svůj život a být šťastný to musí každý začít u sebe, ale mam strach že si teď myslíš že jsou to jen další planý řeči, jak ses sám vyjádřil v básničce
01.03.2016 - 11:35
Hezky sis pohrál se slovy :-) ST
1 ... 56|57|58|59|60|61|62|63|64 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku