valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
08.09.2016 - 22:59
To je opravdu krásné, řekla bych zralé vyznání ST
|
08.09.2016 - 22:47
Je zvláštní, vyvolává ve mně pocit při zrození, nenechává mě klidnou, čtu ji víckrát dokola a to se mi na ní líbí ST
|
08.09.2016 - 22:30
mě to sice pobavilo, je to tak nějak odlehčené, ale vlaSTně to k smíchu není
|
08.09.2016 - 22:21
možná, tedy určitě je smutná, vlaSTně se tak nějak slastně dotýká smrti, ale já myslím i života a touhy ho prožít, tak ji já vnímám a tak se mi líbí, fajn obraty a obrazy
|
08.09.2016 - 22:15
milé přiznání ST
|
08.09.2016 - 22:12
myslím že by se dětem líbila ST
|
08.09.2016 - 22:04
jo, takový mam nejradši, STřípek z dovolené, tedy kamínek
|
29.03.2016 - 15:54
Hm, je to k zamyšlení, pravda že unavení jsme k ničemu, je umění odpočívat a necítit se jako lenoši, ale je to sakra zapotřebí, všechno je hned fajn, zajímavá básnička ST
|
11.03.2016 - 22:22
Líbí se mi moc zpracování, jen dodnes nevím proč tak bolí ST
|
11.03.2016 - 22:18
:-) ST pobavilo
|
11.03.2016 - 22:17
smutný bohužel klasický případ, ale STejně za ním vnímám i bolest rodičů
|
10.03.2016 - 17:57
půjčila jsem si v knihovně knížku o českých dějinách, neb mám nedoSTatky, ale díky tobě zase ne až takové, ráda tě čtu
|
10.03.2016 - 17:52
Hmmm, sama jsem zdravotnice a víš co? Možná právě proto mám strašný strach z doktorů, hlavně z těch které neznám, jako pacient jsem se s lékařem setkala minimálně, díky své profesi často, tak vím že jsou mezi nimi i ti špatní, jsou to jen lidé, ale pravda, že i ti špatní mají své dobré případy, třeba to bylo tím že jim opravdu věřili, myslím ti pacienti, nebo tím jak se ti lékaři chovají, je to složité, ale pravda je že i mezi námi sestrami, jsou ty vyhledávané a ty před kterými se pacient třese, někdy je to jen tím, že ty první se umí do pacienty vcítit, jednají s ním vlídně a mile, třeba mají horší znalosti, ale ten vztah funguje, jo, tak nějak když to dopisuji tak si říkám, kdyby náhodou, budu věřit :-) dík za úvahu
|
10.03.2016 - 14:00
Krásně plyne tvoje básnička, bezSTarostně jako rybička, kéž denně odpluje trochu bolu, kéž parník skončí na obzoru, možná už nechci ani dál, chci aby každičký den za to stál
|
10.03.2016 - 13:51
Obrazotvorná a uchvacující, ale já v ní našla i sílu, která není vidět, sílu uvnitř člověka, kéž ji sama najdu, vyjde hvězda a nezhasne ST
|
10.03.2016 - 13:44
Jaro je nám krásnou inspirací, nacházím v ní chuť do dalšího života, nacházím v ní lásku, moudroST, ale také volnost, lopotu, nacházím v ní chuť, která přichází právě s tímhle ročním obdobím, nacházím v ní očekávání
|
10.03.2016 - 13:41
Moc se mi líbí, zvláštním způsobem mě dojala, ne není přehnaně melancholická, je jen taková jako život někoho, kdo ho strašně miluje, dík že jsem si ji mohla zrovna dnes přečíST
|
08.03.2016 - 22:37
Je jaká je a je milovaná...ST
|
08.03.2016 - 22:35
To je moc pěkný ST
|
08.03.2016 - 22:35
je to takový klišé říkat že čas rány zacelí, ale je to proSTě tak, i když teď si to určitě nemyslíš
|


