Líbilo se
1
02.02.2025 - 01:40Špáďa:
Nejdřívs chtěl jen Kateřinu a teď z ní máš mateřinu! Pro ni to teď bude dřina, zato pro tě asi psina. |
1
01.02.2025 - 23:38M.A.Rek:
Křídla polámaná na peří alergie pomuchlaná grilovaná sníme ja lepší když křídla nemá láska i bez nich tak krásně umí přelétávat... |
1
01.02.2025 - 23:31M.A.Rek:
Ukecala mne Kateřina ať to na ní nepovím že pustila mne do klína a ať se nedivím že na Psavce prý to svede jak dobře to dovede |
1
01.02.2025 - 07:30René Vulkán:
po ňákým tom pivku ukecal jsem jednu dívku aby mě do bytečku vzala a tam mi dala následky to nemělo, kdepak jmenovala se Pepa |
2
29.01.2025 - 15:26Dota Slunská:
Jé, Jilja žije! A srší vtipem! Skvělá zpráva dnes. |
1
27.01.2025 - 10:27Lilith:
Marťas9: Bylo. Bylo to přirozený, lidi si dycky schůzky domluvili, zprávy vzdálené rodině v dopise poslali, děti si víc hrály venku. Nemám ani varnou konvici, mikrovlnku ani myčku, ani TV. Ani auto. Jen noťas, retro hifivěž, mobil a bloček na psaní ;-) Ale mám piáno a varhany hihi, (chlubilka) ;-)) Jsem prostě mimozemšťan. Hihi ;-) Jo a vesmírnou loď ;-)) |
1
27.01.2025 - 06:34Marťas9:
Napsáno pro zamyšlení... Nebylo kdysi lépe,jak nebyly mobily , počítače, a byly jen dopisní papíry... |
1
26.01.2025 - 23:57Špáďa:
Lilith: Pro život na Zemi i pro lidstvo samotné jsou důležitější včely než lidé, stačí si položit otázku, co se stane s druhým živočišným druhem, pokud ten první vymře a naopak... :-) |
1
26.01.2025 - 19:21Lilith:
Kajuta: Mocinky ti děkujíkuju za komentík. Kdysi jsem o tom četla nějaký článek, který mne inspiroval k tomuto dávnému dílku. Měj taky hezkej večír ;-) |
1
26.01.2025 - 19:17Kajuta:
Je to smutné, protože lidstvo se bez včelek údajně zhroutí za pár dní.. dávají nám všechno a my si to kolikrát ani neuvědomujeme.. je to opravdu k zamyšlení a napsané to máš moc krásně, Lilinko. Ať máš hezky večer, poetko. :-) |
1
26.01.2025 - 02:31Špáďa:
Prsty na mobilu ty na tvářích nebo v dlani nenahradí. |
1 24.01.2025 - 18:52Tři oříšky od Psavec
Lilith:
Kdysi mi tatínek taky našel tři oříšky, dodnes je mám schované nerozlousknuté, bojím se do nich podívat ;-) |
1
22.01.2025 - 11:57 |
3
22.01.2025 - 11:38G.P.:
Už jsem to někde psal, srdce je jenom sval a láska pěkná mrcha. Tak koukej směle dál a hrej, jako jsi hrál, než z lásky jsi to nechal doznít... |
1
19.01.2025 - 18:12Lilith:
Moc hezké... |
1
18.01.2025 - 08:40Kajuta:
Nádherná romantická haiku, Lil.. smím se přidat? Moc se mi líbí všechny tři.. jsou tak čistá a křehká.. Měsíční světlo hladí tvář spící růže v noční zahradě . Třpytivá rosa na ranních okvětích šeptá o lásce . Večerní vánek nese vůni jasmínu k tvému okénku Zkusil jsem takový nesmělý duet. :-) |
1
17.01.2025 - 19:20 |
1
17.01.2025 - 11:23Lilith:
To je fakt dobrý! |
1
17.01.2025 - 10:47Marťas9:
Příroda je nabíječ baterek,a o masážních ani nemluvím... |
1
16.01.2025 - 21:02Lilith:
Za 10 dní mi vytrhnou třetí moudrák... bojim, bojim se i injekce ;-) Jsi hrdinka a fešanda :-) |



02.02.2025 - 01:40