Líbilo se

komentáře
1 02.02.2025 - 01:40
Špáďa:
Nejdřívs chtěl jen Kateřinu
a teď z ní máš mateřinu!
Pro ni to teď bude dřina,
zato pro tě asi psina.
1 01.02.2025 - 23:38
M.A.Rek:
Křídla polámaná
na peří alergie
pomuchlaná
grilovaná sníme

ja lepší
když křídla nemá
láska

i bez nich
tak krásně umí
přelétávat...
1 01.02.2025 - 23:31
M.A.Rek:
Ukecala mne Kateřina
ať to na ní nepovím
že pustila mne do klína
a ať se nedivím
že na Psavce prý to svede
jak dobře to dovede
1 01.02.2025 - 07:30
René Vulkán:
po ňákým tom pivku
ukecal jsem jednu dívku
aby mě do bytečku vzala
a tam mi dala

následky to nemělo, kdepak
jmenovala se Pepa
2 29.01.2025 - 15:26
Dota Slunská:
Jé, Jilja žije! A srší vtipem! Skvělá zpráva dnes.
1 27.01.2025 - 10:27
Lilith:
Marťas9: Bylo. Bylo to přirozený, lidi si dycky schůzky domluvili, zprávy vzdálené rodině v dopise poslali, děti si víc hrály venku. Nemám ani varnou konvici, mikrovlnku ani myčku, ani TV. Ani auto. Jen noťas, retro hifivěž, mobil a bloček na psaní ;-) Ale mám piáno a varhany hihi, (chlubilka) ;-))
Jsem prostě mimozemšťan. Hihi ;-)
Jo a vesmírnou loď ;-))
1 27.01.2025 - 06:34
Marťas9:
Napsáno pro zamyšlení... Nebylo kdysi lépe,jak nebyly mobily , počítače, a byly jen dopisní papíry...
1 26.01.2025 - 23:57
Špáďa:
Lilith: Pro život na Zemi i pro lidstvo samotné jsou důležitější včely než lidé, stačí si položit otázku, co se stane s druhým živočišným druhem, pokud ten první vymře a naopak... :-)
1 26.01.2025 - 19:21
Lilith:
Kajuta: Mocinky ti děkujíkuju za komentík. Kdysi jsem o tom četla nějaký článek, který mne inspiroval k tomuto dávnému dílku.
Měj taky hezkej večír ;-)
1 26.01.2025 - 19:17
Kajuta:
Je to smutné, protože lidstvo se bez včelek údajně zhroutí za pár dní.. dávají nám všechno a my si to kolikrát ani neuvědomujeme.. je to opravdu k zamyšlení a napsané to máš moc krásně, Lilinko.

Ať máš hezky večer, poetko. :-)
1 26.01.2025 - 02:31
Špáďa:
Prsty na mobilu ty na tvářích nebo v dlani nenahradí.
1 24.01.2025 - 18:52
Lilith:
Kdysi mi tatínek taky našel tři oříšky, dodnes je mám schované nerozlousknuté, bojím se do nich podívat ;-)
1 22.01.2025 - 11:57
G.P.:
Klekánice odletěla,
nová moudrost praví,
teď straší nás docela
televizní zprávy...
3 22.01.2025 - 11:38
G.P.:
Už jsem to někde psal,
srdce je jenom sval
a láska pěkná mrcha.
Tak koukej směle dál
a hrej, jako jsi hrál,
než z lásky jsi to nechal
doznít...
1 19.01.2025 - 18:12
Lilith:
Moc hezké...
1 18.01.2025 - 08:40
Kajuta:
Nádherná romantická haiku, Lil.. smím se přidat? Moc se mi líbí všechny tři.. jsou tak čistá a křehká..

Měsíční světlo
hladí tvář spící růže
v noční zahradě

.

Třpytivá rosa
na ranních okvětích
šeptá o lásce

.

Večerní vánek
nese vůni jasmínu
k tvému okénku

Zkusil jsem takový nesmělý duet. :-)
1 17.01.2025 - 19:20
M.A.Rek:
Lilith: Děkuju za mrknutí a opětuji:

oko mi mrklo
slza po líci skápla
bulva vyhřezla
1 17.01.2025 - 11:23
Lilith:
To je fakt dobrý!
1 17.01.2025 - 10:47
Marťas9:
Příroda je nabíječ baterek,a o masážních ani nemluvím...
1 16.01.2025 - 21:02
Lilith:
Za 10 dní mi vytrhnou třetí moudrák... bojim, bojim se i injekce ;-)
Jsi hrdinka a fešanda :-)
1 ... 23|24|25|26|27|28|29|30|31 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku