Líbilo se

komentáře
1 11.05.2025 - 09:28
tajemství přírody:
Veselá a hřejicí, jako sluníčko v moři.
2 10.05.2025 - 01:04
René Vulkán:
Dětský úžas je tím, co se vine tvými básněmi. Dává všedním věcem nezevšednět. Dává všemu dění nevinnost. Snímá z šedi šeď a dává jí barvu. Z nepatrných věcí, dospělými přehlíženými dělá významné. Vlastně se dá říct, že popisuješ a nám čtenářům přibližuješ Ráj.
Díky.
1 09.05.2025 - 19:08
Marťas9:
ředitel: Spíš fenka rozhodila sandál našemu Dastikovi. Ten myslel, že vyčuchá celou zahradu...
1 09.05.2025 - 12:32
René Vulkán:
Čistokrevná poezie.
1 06.05.2025 - 16:22
René Vulkán:
Vytesám sochu Marfuši
...dostanu od ní za přes uši

Maluju profil Věře
...přistih jsem ji při nevěře

Složím báseň Marii
...prý ať do ní neryji

Čekám za to
že mně pomilují, navaří

Kdepak
jsou to barbaři!
1 05.05.2025 - 19:31
M.A.Rek:
Ruka na pozadí zajíždí
a už neodlepí se od hýždí,
na ňadru ta druhá ruka
neodtrhne se, prožívá muka,
rety po letmém políbení,
odpolíbit možné není.
Asi jsem ti na lep sed,
kde všade jen máš med?
1 05.05.2025 - 15:58
M.A.Rek:
Řekneš jí "má Hani"
ona za to tě haní,
řekneš jí "má milá Kláro",
a už vezou tě na áro,
řekneš jí "má Květko"
a ona řádí jak Vietkong,
řekneš si "Má to cenu?
já na ně..."
1 05.05.2025 - 08:07
tajemství přírody:
ředitel:
Ano. Hořko sladké.
1 02.05.2025 - 08:12
Lilith:
To je ňuňu mňaukózní ;-)
1 22.04.2025 - 23:55
René Vulkán:
Lehounké
jako ten sen

a modlitba
1 13.04.2025 - 21:08
divoženka1:
Pripomnělo mi to,četla jsem,že Karel Kryl chodil spát s dlaní nahoru.To aby ho ten nejvyšší mohl vzit v noci za ruku
1 11.04.2025 - 17:02
tajemství přírody:
Je hezké, jak mluvíš o nedokonalosti, příjde mi že z ní si příroda může brát sílu, že to patří k jaru a lidem.
1 08.04.2025 - 14:11
G.P.:
Kam zmizel smích?
I klaun dnes ztich'.
I komik přežívá
protiva.
Tak začněte už, k sakru, hrát,
ať se můžem začít smát!
1 08.04.2025 - 14:07
G.P.:
Vše rozkvétá, vylézá klíček za klíčkem
do nadpozemských krás,
než přijde se vztyčeným prostředníčkem
zase sviňa mráz...
1 07.04.2025 - 10:22
tajemství přírody:
Besinka: KRÁSNÁ BÁSNIČKA, MÁ TAKOVÝ HŘEJIVÝ, UPŘÍMNÝ VERŠ, LÍBÍ SE MI, JAK JSI NAPSALA VŠE STRUČNĚ, JASNĚ A S OHROMNOU PORCÍ LÁSKY. DÍK.
1 04.04.2025 - 11:43
G.P.:
Zavřít oči,
zanotovat,
známou melodii
ať svět se točí,
neplánovat,
žít lehce s nostalgií...
1 04.04.2025 - 11:24
G.P.:
Běhat, skákat, kličkovat - jo, to byly časy,
dnes mi chybí síla, vůle, chuť i vlasy...
1 04.04.2025 - 09:53
René Vulkán:
tajemství přírody:

Dík za kvalitní komentář!
1 04.04.2025 - 07:09
tajemství přírody:
Hezké, Prý život má nohy jako krásná dívka.
Prý život umí být i holý jak nepopsaná knížka.
Prý mu narosla i díže zlatá, ruce plny hoven, bláta,
prý je jedno kdo se fláká, na kabátku smítka.
1 04.04.2025 - 07:03
tajemství přírody:
Psavče , psavče. Staré pany jsou vzácné, chybí tam ještě jedna sloka, ale nenapadá mne jak tomu dát ten ctěný říz, takhle je to stejné jako kdyby básník psál o starém panicovi a nezmínil pivo. Jana
1 ... 19|20|21|22|23|24|25|26|27 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku