Líbilo se
1
11.05.2025 - 09:28tajemství přírody:
Veselá a hřejicí, jako sluníčko v moři. |
2
10.05.2025 - 01:04René Vulkán:
Dětský úžas je tím, co se vine tvými básněmi. Dává všedním věcem nezevšednět. Dává všemu dění nevinnost. Snímá z šedi šeď a dává jí barvu. Z nepatrných věcí, dospělými přehlíženými dělá významné. Vlastně se dá říct, že popisuješ a nám čtenářům přibližuješ Ráj. Díky. |
1
09.05.2025 - 19:08Marťas9:
ředitel: Spíš fenka rozhodila sandál našemu Dastikovi. Ten myslel, že vyčuchá celou zahradu... |
1
09.05.2025 - 12:32René Vulkán:
Čistokrevná poezie. |
1
06.05.2025 - 16:22René Vulkán:
Vytesám sochu Marfuši ...dostanu od ní za přes uši Maluju profil Věře ...přistih jsem ji při nevěře Složím báseň Marii ...prý ať do ní neryji Čekám za to že mně pomilují, navaří Kdepak jsou to barbaři! |
1
05.05.2025 - 19:31M.A.Rek:
Ruka na pozadí zajíždí a už neodlepí se od hýždí, na ňadru ta druhá ruka neodtrhne se, prožívá muka, rety po letmém políbení, odpolíbit možné není. Asi jsem ti na lep sed, kde všade jen máš med? |
1
05.05.2025 - 15:58M.A.Rek:
Řekneš jí "má Hani" ona za to tě haní, řekneš jí "má milá Kláro", a už vezou tě na áro, řekneš jí "má Květko" a ona řádí jak Vietkong, řekneš si "Má to cenu? já na ně..." |
1
05.05.2025 - 08:07 |
1
02.05.2025 - 08:12Lilith:
To je ňuňu mňaukózní ;-) |
1
22.04.2025 - 23:55 |
1
13.04.2025 - 21:08divoženka1:
Pripomnělo mi to,četla jsem,že Karel Kryl chodil spát s dlaní nahoru.To aby ho ten nejvyšší mohl vzit v noci za ruku |
1
11.04.2025 - 17:02tajemství přírody:
Je hezké, jak mluvíš o nedokonalosti, příjde mi že z ní si příroda může brát sílu, že to patří k jaru a lidem. |
1
08.04.2025 - 14:11G.P.:
Kam zmizel smích? I klaun dnes ztich'. I komik přežívá protiva. Tak začněte už, k sakru, hrát, ať se můžem začít smát! |
1
08.04.2025 - 14:07G.P.:
Vše rozkvétá, vylézá klíček za klíčkem do nadpozemských krás, než přijde se vztyčeným prostředníčkem zase sviňa mráz... |
1
07.04.2025 - 10:22tajemství přírody:
Besinka: KRÁSNÁ BÁSNIČKA, MÁ TAKOVÝ HŘEJIVÝ, UPŘÍMNÝ VERŠ, LÍBÍ SE MI, JAK JSI NAPSALA VŠE STRUČNĚ, JASNĚ A S OHROMNOU PORCÍ LÁSKY. DÍK. |
1
04.04.2025 - 11:43 |
1
04.04.2025 - 11:24 |
1
04.04.2025 - 09:53 |
1
04.04.2025 - 07:09tajemství přírody:
Hezké, Prý život má nohy jako krásná dívka. Prý život umí být i holý jak nepopsaná knížka. Prý mu narosla i díže zlatá, ruce plny hoven, bláta, prý je jedno kdo se fláká, na kabátku smítka. |
1
04.04.2025 - 07:03tajemství přírody:
Psavče , psavče. Staré pany jsou vzácné, chybí tam ještě jedna sloka, ale nenapadá mne jak tomu dát ten ctěný říz, takhle je to stejné jako kdyby básník psál o starém panicovi a nezmínil pivo. Jana |



11.05.2025 - 09:28