Líbilo se
1
20.12.2024 - 19:46Lilith:
Tož ať Slunce nám ještě dlouho svítí ;-) |
1
20.12.2024 - 14:09M.A.Rek:
Boural ji celou hodinu, až se z toho zpotil, jasně, boural jí, ač bourat chtěl inů, krávu jednu, řezník v masně. |
1
20.12.2024 - 01:40René Vulkán:
kdes ten moncl brácho lap? vracel jsi se z hospody a zakopl o schody? načapal mě u milenky její chlap |
1
19.12.2024 - 00:40JiSo:
Bože Bes...jeden rým a... |
1
17.12.2024 - 16:02René Vulkán:
tohle bych podepsal |
1
17.12.2024 - 14:20M.A.Rek:
Za hubičku úsměv, za dvě hubičky báseň, po zdražení v novém roce budeš za verš chtít i vášeň. ;o) |
2
17.12.2024 - 14:13M.A.Rek:
Jo, taky jsem kdysi zkoušel šestašedesátku... Stres den co den, skončit to již, život zahodit, dost bylo už těch žvástů, média jež nabízí, trapnodědci, babyškůdky, lačnící škodit a pravdu, když už zjeví se, hned nám zostouzí, a papalášů panoptikum na odiv se dává, a mladíci ocejchovaní kněžích chtíčem, a úředník na průměrnosti vydělává, a volby voličům jsou jen trestem, bičem, a umění kurví se co děvka prodejná, a chytrého ve správě státu bys pohledal, a z víry jen parodie k Bohu lhostejná, a i první z ministrů ďáblu ruku podá. Chci zvolat – již odcházím, sbohem chci já vám dát! Leč přátel na netu zde přece nelze zanechat. |
1
17.12.2024 - 14:11M.A.Rek:
Tak ti tak nevím co o motýlech si tak myslet, pocity rozporuplné, sleduj jejich sled. Tož třeba první co mne napadne, je o tom co říká motýle. Toho divnýho soudruha se mi ani trochu nelíbí cíle. Pak na ty malé šedivé, co v kuchyni vlezou kdo ví kam, na ty si hned vzpomenu, rád jim vždy zatleskám. Ty, co mrtvým okem z polámaných křídel hledí na mne při mytí oken vzpomínám, i to, jak i nad námi si čas ruce mne. A v neposlední řadě i toho motýla z dávnověku vzpomenu, co zašlápnul jsem ho, a budoucnost nám nyní chystá nové menu... Ale s vnoučaty je psina vždy. |
1
17.12.2024 - 07:20Marťas9:
Moc hezká Jituško... |
1
16.12.2024 - 16:45Lilith:
Gratulace k dalšímu fajn dílku:-) |
1
15.12.2024 - 17:17Lilith:
Mňau mňau ;-) |
1
14.12.2024 - 18:08Lilith:
Jo, přinesu ti kytičku k voňavýmu čajíčku a dobrůtku k tomu... přece k tobě domů ;-) Stejně mi připadá, že se ten čas nějak zrychluje... ;-) |
1
14.12.2024 - 13:04Psavec:
Ty jsi nepřekonatelná. |
1
13.12.2024 - 07:44gabkin:
Voříšku, Voříšku co mi to děláš.... tak hluboké myšlenky před koncem roku. Ale krásně napsáno a nabídnuto modru. |
1
12.12.2024 - 20:20JiSo:
Vroucná modlitba. |
1
11.12.2024 - 15:10Marťas9:
Krásné... |
2
10.12.2024 - 20:46M.A.Rek:
Ó, jak voní, jako když byli malí oni, to jsou ty správné vzpomínky na posrankané plínky, protože nejkrásnější juchuchu si pamatujeme po čuchu. |
1
10.12.2024 - 08:10Marťas9:
Objímám Jituško... |
1
09.12.2024 - 16:19Lilith:
Hezunké ;-) |
1
09.12.2024 - 02:13Zeanddrich E.:
Psavec: Lilith: ... :). Život je výuková mise, po které se ovšem - dokonalejší snad - zadními vrátky/ vrátíme nahoru zpátky... :):). |



20.12.2024 - 19:46