Líbilo se
1
14.03.2025 - 11:57G.P.:
V té tiché kavárně uklidním myšlenky, tiše se rozletí jak malí motýli. Nad šálkem kávy a kouskem Marlenky hýčkám si svůj svět, alespoň na chvíli... |
1
13.03.2025 - 12:41 |
2
12.03.2025 - 13:54G.P.:
Spěchá děda k holiči ať s dlouhými vlasy bleskurychle zatočí. Lezou mu totiž do očí a překážejí mu asi, když tancuje na tyči... |
1
11.03.2025 - 11:21tajemství přírody:
Krásná hygiena i duše. |
2
11.03.2025 - 08:46M.A.Rek:
Při krájení cibule nadrobno, se buňky plné síry boří, a těkavé látky se uvolňují do těla když nůž se noří. Mořem vzdušným do očí vplují stále vlhkých, tak jak být mají, v očích kyselinou sírovou a sirovodíkem se stávají. Oči se brání, vláhu roní, ředí a vyplavují pláčem, snad tím vetřelce se zbaví, víčky mrkají jak stěračem. ~ Je snad dnes cibule již jiná? Proč nepřiměje mne už k pláči? Snad došly po letech mé slzy? Vyschly snad oči, co nic nezračí? |
2
06.03.2025 - 21:10Lilith:
Láska, obejmutí, smích... |
1
06.03.2025 - 14:40tajemství přírody:
TO NEBUDE ROZHOČÍ, ALE BÁSEŇ TĚLA , POZVÁNÍ NA TANEC, NEBO NOVÁ PÍSEŇ CO JEŠTĚ NEZAZNĚLA. |
1
05.03.2025 - 21:56Marťas9:
Místo odpovědi posílám objetí... |
1
02.03.2025 - 23:35 |
1 02.03.2025 - 19:17Jedno léto od panK.
Dota Slunská:
Vysvětlení si nás třeba najdou...jindy a jinde...život neodměňuje na počkání. Mnohdy až nečekaně po dlouhé době. |
1
01.03.2025 - 19:45Lilith:
Mít blizoučko zvířátko spřízněné pomáhá překonat těžké chvíle... |
2 01.03.2025 - 19:43Jedno léto od panK.
Lilith:
Někdy je život zvláštní a my všemu nemusíme rozumět... jen vnímat... |
1
01.03.2025 - 01:49Špáďa:
Zaparkoval v poli choper vyklubal se... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... No kdo asi tak se z něho mohl, co myslíte, vyklubat?... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Developer! S nivelační tyčí krajinu nám zničí. S tyčí nivelační v mamon snivě lační. Za vinu mu kladu, že bez ladu, skladu staví krychle skladů. |
2
27.02.2025 - 22:59Dota Slunská:
Zenge, ta je nádherná. |
1
27.02.2025 - 19:26zenge:
pršavo je hezký výraz:-) |
1
27.02.2025 - 15:14tajemství přírody:
krásné, výstižné |
1
27.02.2025 - 08:52René Vulkán:
a veverky nebudou mít co žrat |
1
24.02.2025 - 14:43Jiljovský:
Některá nádraží mají své kouzlo.:) |
1
22.02.2025 - 13:47drsnosrstej kokršpaněl:
chybíš mi, tati |
2
21.02.2025 - 14:07G.P.:
Andělíčku, můj strážníčku, opatruj mi mou slepičku, beránka, krávu i bejčka. Opatruj i mýho strejčka, on je taky pěknej vůl jen mi ho nechci na náš stůl... |



14.03.2025 - 11:57