Líbilo se

komentáře
1 09.12.2024 - 01:26
Zeanddrich E.:
Tvůj styl velice zajímavý, osobitý - a líbí se mi snad stále více, Besinko... :)
1 08.12.2024 - 15:23
Květka Š.:
uklidím samotu do básně
no řekněte...co jinak s ní...
tam ať si sama sní.
/a básní/...
1 07.12.2024 - 20:38
Lilith:
Krásná pohodička ;-)
1 06.12.2024 - 18:25
Lilith:
Nikdo není obyčejný... ;-)
1 06.12.2024 - 14:56
Květka Š.:
~~~~~~~~~
Hádají se dva jedlíci
o vepřovou jitrnici,
zbyla už jen poslední.
Kdo ji asi sní?
Je mi kluci strašně líto
ztratilo se i jelito
s jitrnicí tady bylo
že by se kamarádilo?
2 03.12.2024 - 21:22
Lilith:
Jůůů, bezva ;-)
1 02.12.2024 - 17:33
Lilith:
Toť pravda ;-)
1 30.11.2024 - 18:46
Lilith:
Moc hezký ;-)
1 30.11.2024 - 10:28
Lilith:
;-)
1 29.11.2024 - 23:24
JiSo:
Básnící Bes.Klenot Libres.
1 27.11.2024 - 22:38
Lilith:
Je krásná tvá báseňka ;-)
1 26.11.2024 - 08:46
Lilith:
mutil: No, s dvakrát operovaným kolenem to už taky nejni vono, ale radost ze života zůstává ;-)
Mooc děkuji :-)
1 25.11.2024 - 19:02
Lilith:
Chválené děti jsou lépe připravené do života, než ty neustále kárané... svět potřebuje slušné, přátelské a veselé lidi ;-)
Hezké!
1 24.11.2024 - 22:31
Marťas9:
Nádhera...
1 24.11.2024 - 18:51
Lilith:
Taneček múz... jůůůů, moc fajn ;-)
1 24.11.2024 - 18:41
Lilith:
Ano...
1 24.11.2024 - 18:39
Lilith:
Krásné.
1 22.11.2024 - 22:47
divoženka1:
Brněnský hantex tvé básni sluší šmrncnu se štatlem s básničkou v duši a sem tam hodím čučku na zeď
2 20.11.2024 - 12:47
Sefer:
Jeden je hned vsimavejsi, když se krátí budoucnost.
1 19.11.2024 - 21:46
Besinka:
René Vulkán: Ano, dopadlo to dobře, ale strach byl velký. Brno je dobrá nemocnice.
1 ... 27|28|29|30|31|32|33|34|35 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku