Líbilo se
1
09.12.2024 - 01:26Zeanddrich E.:
Tvůj styl velice zajímavý, osobitý - a líbí se mi snad stále více, Besinko... :) |
1
08.12.2024 - 15:23 |
1
07.12.2024 - 20:38Lilith:
Krásná pohodička ;-) |
1
06.12.2024 - 18:25Lilith:
Nikdo není obyčejný... ;-) |
1
06.12.2024 - 14:56Květka Š.:
~~~~~~~~~ Hádají se dva jedlíci o vepřovou jitrnici, zbyla už jen poslední. Kdo ji asi sní? Je mi kluci strašně líto ztratilo se i jelito s jitrnicí tady bylo že by se kamarádilo? |
2
03.12.2024 - 21:22Lilith:
Jůůů, bezva ;-) |
1
02.12.2024 - 17:33Lilith:
Toť pravda ;-) |
1
30.11.2024 - 18:46Lilith:
Moc hezký ;-) |
1
30.11.2024 - 10:28Lilith:
;-) |
1
29.11.2024 - 23:24JiSo:
Básnící Bes.Klenot Libres. |
1
27.11.2024 - 22:38Lilith:
Je krásná tvá báseňka ;-) |
1
26.11.2024 - 08:46Lilith:
mutil: No, s dvakrát operovaným kolenem to už taky nejni vono, ale radost ze života zůstává ;-) Mooc děkuji :-) |
1
25.11.2024 - 19:02Lilith:
Chválené děti jsou lépe připravené do života, než ty neustále kárané... svět potřebuje slušné, přátelské a veselé lidi ;-) Hezké! |
1
24.11.2024 - 22:31Marťas9:
Nádhera... |
1
24.11.2024 - 18:51Lilith:
Taneček múz... jůůůů, moc fajn ;-) |
1
24.11.2024 - 18:41Lilith:
Ano... |
1
24.11.2024 - 18:39Lilith:
Krásné. |
1
22.11.2024 - 22:47divoženka1:
Brněnský hantex tvé básni sluší šmrncnu se štatlem s básničkou v duši a sem tam hodím čučku na zeď |
2
20.11.2024 - 12:47Sefer:
Jeden je hned vsimavejsi, když se krátí budoucnost. |
1
19.11.2024 - 21:46Besinka:
René Vulkán: Ano, dopadlo to dobře, ale strach byl velký. Brno je dobrá nemocnice. |



09.12.2024 - 01:26