Líbilo se

komentáře
1 04.01.2025 - 17:10
Lilith:
Moc fajn ;-)
1 04.01.2025 - 10:57
JiSo:
v lásce
1 02.01.2025 - 21:53
Lilith:
Pěkné to...
1 31.12.2024 - 07:45
Marťas9:
Objímám zlatíčko...
1 30.12.2024 - 22:14
M.A.Rek:
Drž se
A hlavu vzhůru
Jsou tam hvězdy
I ta její
1 30.12.2024 - 21:18
Lilith:
Jen tiše soucítím...
1 29.12.2024 - 20:45
Marťas9:
M.A.Rek: Dobrý nápad....
A i když je neuvidím, tak je blízko ucítím...
Vím, že stráží mou rodinu neustále... Za to jsem jim neskutečně vdečná... Děkuji
1 29.12.2024 - 19:36
Zeanddrich E.:
Hezké jako obvykle, Besinko :)
2 29.12.2024 - 19:35
Lilith:
:-))
Mám taky jednu odposlechnutou:
Hláška z léta z hospody zahrádky na náměstí v Třeboni.
Parta lidí platili jeden za druhého hotově a paní: "Pak se srovnáme".
A pán: "Až vstanem (od stolu), tak si lehnem na chodník a srovnáme se."
1 29.12.2024 - 17:01
Lilith:
M.A.Rek: Moc za tvé pravdivé verše děkuju.
1 29.12.2024 - 16:42
M.A.Rek:
Stačí přivřít oči
a uvidíš je
stačí přivřít oči na dýl
a uvidíš je až k Evě
1 29.12.2024 - 16:33
M.A.Rek:
Jůůů, to je roztomilé...

Tik tak
jen taktak,
pouhým pískem
teď v hodinách jsi se stala,
a mezi prsty jsi sebou prosívaná,
a jen doufat můžeš, že do vínku Čas
ti i kousek sebe dá, by drobek zbyl by
na mít rád, dětství dětí, a snad i dětí dětí...
1 29.12.2024 - 10:30
Lilith:
Važme si každý minuty...
1 27.12.2024 - 13:18
Lilith:
Tož moooooc štěstí vaší hřejivé lásce :-)
1 26.12.2024 - 22:08
Lilith:
Krásné!
1 24.12.2024 - 22:41
blue:
zázraky se dějí
1 24.12.2024 - 22:40
blue:
pravda
1 22.12.2024 - 15:10
Besinka:
Zeanddrich E.: Děkuji za podporu a přeji zdraví
1 22.12.2024 - 13:37
Zeanddrich E.:
Hezké (a pro mnohé i poučné asi :) )
1 22.12.2024 - 13:35
Zeanddrich E.:
Moc hezké, Besinko :)
1 ... 25|26|27|28|29|30|31|32|33 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku