Líbilo se
1
04.01.2025 - 17:10Lilith:
Moc fajn ;-) |
1
04.01.2025 - 10:57JiSo:
v lásce |
1
02.01.2025 - 21:53Lilith:
Pěkné to... |
1
31.12.2024 - 07:45Marťas9:
Objímám zlatíčko... |
1
30.12.2024 - 22:14 |
1
30.12.2024 - 21:18Lilith:
Jen tiše soucítím... |
1
29.12.2024 - 20:45Marťas9:
M.A.Rek: Dobrý nápad.... A i když je neuvidím, tak je blízko ucítím... Vím, že stráží mou rodinu neustále... Za to jsem jim neskutečně vdečná... Děkuji |
1
29.12.2024 - 19:36Zeanddrich E.:
Hezké jako obvykle, Besinko :) |
2
29.12.2024 - 19:35Lilith:
:-)) Mám taky jednu odposlechnutou: Hláška z léta z hospody zahrádky na náměstí v Třeboni. Parta lidí platili jeden za druhého hotově a paní: "Pak se srovnáme". A pán: "Až vstanem (od stolu), tak si lehnem na chodník a srovnáme se." |
1
29.12.2024 - 17:01Lilith:
M.A.Rek: Moc za tvé pravdivé verše děkuju. |
1
29.12.2024 - 16:42 |
1
29.12.2024 - 16:33M.A.Rek:
Jůůů, to je roztomilé... Tik tak jen taktak, pouhým pískem teď v hodinách jsi se stala, a mezi prsty jsi sebou prosívaná, a jen doufat můžeš, že do vínku Čas ti i kousek sebe dá, by drobek zbyl by na mít rád, dětství dětí, a snad i dětí dětí... |
1
29.12.2024 - 10:30Lilith:
Važme si každý minuty... |
1
27.12.2024 - 13:18Lilith:
Tož moooooc štěstí vaší hřejivé lásce :-) |
1
26.12.2024 - 22:08Lilith:
Krásné! |
1
24.12.2024 - 22:41blue:
zázraky se dějí |
1
24.12.2024 - 22:40blue:
pravda |
1
22.12.2024 - 15:10Besinka:
Zeanddrich E.: Děkuji za podporu a přeji zdraví |
1
22.12.2024 - 13:37Zeanddrich E.:
Hezké (a pro mnohé i poučné asi :) ) |
1
22.12.2024 - 13:35Zeanddrich E.:
Moc hezké, Besinko :) |



04.01.2025 - 17:10