Líbilo se
1
21.02.2025 - 12:06divoženka1:
Doto ráda tě čtu***** |
1
19.02.2025 - 17:21Lilith:
Hezkýý ;-) |
1
19.02.2025 - 16:54Lilith:
Tvoje kočičí příběhy jsou ňuňózní a mě baví ;-) |
1
15.02.2025 - 12:04Besinka:
JiSo: mňau a mňau |
1
15.02.2025 - 10:53JiSo:
Valentýnská Besídka. |
1
12.02.2025 - 21:42Lilith:
Jeden místní bláznivej dědoušek z našeho města se mě v buse MHD zeptal: Taky jedeš do Ňůjorku? ;-)) Na klíně mu seděl plyšovej Mickey Mouse ;-)) Tož jedéééém do světa!! ;-) |
1
12.02.2025 - 14:51René Vulkán:
My už jsme šli na busa na letiště do USA Však zrušili nám let tam i zpět Vypadalo to na satiru bylo to prý kvůli viru Vztekem jsme celí běleli až za rok jsme tam letěli |
2
12.02.2025 - 14:42René Vulkán:
zenge: O Bezruči moje verše mlčí nemám čím držet pero, Věro A tak beru aspoň do pysků propisku |
1
12.02.2025 - 12:03zenge:
René Vulkán: ..a to už jsme u Bezruče Slezko, uhlí, doly.. Láska víc, než práce bolí není na to žádný prášek /povídal to Vláďa Vašek/ .-) |
1
11.02.2025 - 16:23Dota Slunská:
Happy ending? |
1 10.02.2025 - 15:06Prosba od divoženka1
divoženka1:
zenge: To nebudu (-: |
3
10.02.2025 - 13:34René Vulkán:
zenge: dovolil jsem si pokračovat: A když už Hrubín nebaví dobře psal i Jebavý U něj mě už srdce celé vylíná No jo, prostě Březina Navíc mě vždy ponouká že ta lásky nauka není jenom na papíře ale taky práce v díře |
1
10.02.2025 - 11:43 |
1
08.02.2025 - 17:37Lilith:
Fajné :-) |
1
06.02.2025 - 23:39René Vulkán:
s tloušťkou se nepáře? a volá často lékaře? to je ještě v cajku že nevěší černou vlajku a nevolají faráře |
1
05.02.2025 - 10:56Besinka:
Marťas9: mám radost |
1
05.02.2025 - 07:23Marťas9:
Moc hezké Jituško...Opatruj se, pa. |
1
03.02.2025 - 23:52Špáďa:
Jeden děda z dědiny chtěl se zbavit šediny. Že to prý jde prskavkou, vypálil je prskavkou. Teď nemá ni jediný. |
1 03.02.2025 - 23:37Olej v ohni od JiSo
Špáďa:
To opakování slov, které mi při četbě trošku vadí a drhne, je tam kvůli tomu, že se jedná o písňový text na zadanou melodii a pevný rytmus, jež neznám? Jinak obsahově i stylisticky zajímavě pojatá výpověď |
1
02.02.2025 - 09:17Besinka:
M.A.Rek: ano, lepší láska stálá |



21.02.2025 - 12:06