Líbilo se

komentáře
1 21.02.2025 - 12:06
divoženka1:
Doto ráda tě čtu*****
1 19.02.2025 - 17:21
Lilith:
Hezkýý ;-)
1 19.02.2025 - 16:54
Lilith:
Tvoje kočičí příběhy jsou ňuňózní a mě baví ;-)
1 15.02.2025 - 12:04
Besinka:
JiSo: mňau a mňau
1 15.02.2025 - 10:53
JiSo:
Valentýnská Besídka.
1 12.02.2025 - 21:42
Lilith:
Jeden místní bláznivej dědoušek z našeho města se mě v buse MHD zeptal: Taky jedeš do Ňůjorku? ;-))
Na klíně mu seděl plyšovej Mickey Mouse ;-))

Tož jedéééém do světa!! ;-)
1 12.02.2025 - 14:51
René Vulkán:
My už jsme šli na busa
na letiště do USA

Však zrušili nám let
tam i zpět

Vypadalo to na satiru
bylo to prý kvůli viru

Vztekem jsme celí běleli
až za rok jsme tam letěli
2 12.02.2025 - 14:42
René Vulkán:
zenge:

O Bezruči
moje verše mlčí
nemám čím držet pero, Věro

A tak beru aspoň do pysků
propisku
1 12.02.2025 - 12:03
zenge:
René Vulkán:
..a to už jsme u Bezruče
Slezko, uhlí, doly..
Láska víc, než práce bolí
není na to žádný prášek
/povídal to Vláďa Vašek/
.-)
1 11.02.2025 - 16:23
Dota Slunská:
Happy ending?
1 10.02.2025 - 15:06
divoženka1:
zenge: To nebudu (-:
3 10.02.2025 - 13:34
René Vulkán:
zenge:

dovolil jsem si pokračovat:

A když už Hrubín nebaví
dobře psal i Jebavý
U něj mě už srdce celé vylíná
No jo, prostě Březina

Navíc mě vždy ponouká
že ta lásky nauka
není jenom na papíře
ale taky práce v díře
1 10.02.2025 - 11:43
zenge:
a když tě Hrubín nebaví..
..dobře psal i Jebavý:-)
1 08.02.2025 - 17:37
Lilith:
Fajné :-)
1 06.02.2025 - 23:39
René Vulkán:
s tloušťkou se nepáře?
a volá často lékaře?

to je ještě v cajku
že nevěší černou vlajku
a nevolají faráře
1 05.02.2025 - 10:56
Besinka:
Marťas9: mám radost
1 05.02.2025 - 07:23
Marťas9:
Moc hezké Jituško...Opatruj se, pa.
1 03.02.2025 - 23:52
Špáďa:
Jeden děda z dědiny
chtěl se zbavit šediny.
Že to prý jde prskavkou,
vypálil je prskavkou.
Teď nemá ni jediný.
1 03.02.2025 - 23:37
Špáďa:
To opakování slov, které mi při četbě trošku vadí a drhne, je tam kvůli tomu, že se jedná o písňový text na zadanou melodii a pevný rytmus, jež neznám?
Jinak obsahově i stylisticky zajímavě pojatá výpověď
1 02.02.2025 - 09:17
Besinka:
M.A.Rek: ano, lepší láska stálá
1 ... 22|23|24|25|26|27|28|29|30 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku