Líbilo se

komentáře
1 01.04.2025 - 15:30
M.A.Rek:
;o)

To jednou dva z Pardubic
když v Pardubicích byl hic
cpali se horkým perníkem
na výletě parníkem,
a zdravili kapitána tě pic

Jedna paní z Opavy
měla velké obavy
jestli se vejde do kalhotek,
a taky do nových botek.
Jo, trochu ztloustla. A vy?

A ta paní ze Zlína,
ta je vám tak líná.
jenom leži na kanapi,
střídají se u ní chlapi.
nalévá si k tomu vína.

Jeden pán u Bohnic
nevzpomene si na ni,c
ani na dům, kam patří on,
který asi je to pavilon,
jen ví, že patří do Bohnic.

Jo, v tom lese u Jičína
rozčilená baba ječí na
dědka svého, že uletěly
mu z úlů všechny včely,
neví, že ona je ta příčina.

Ten chlap u rybníka Svět
šlehnul si, a už je sjet,
ne že by jindy nebyl,
byl sjetej vždy, ten debil,
snad nebyl když mu bylo pět.
1 26.03.2025 - 15:31
M.A.Rek:
Mé malé kočičky
přivřená očička
již přede a kňourá
vlhká je kočička

hravá a přítulná
petit chaton
není platonická
říkal to Platon

;o)
1 24.03.2025 - 23:28
Zeanddrich E.:
Kouzelná báseň opět, Besinko :)
1 24.03.2025 - 21:21
Lionhead:
Hezká, pozitivní. (-:
1 24.03.2025 - 07:00
Marťas9:
Jeden známý cyklista
je už dlouho penzista,
dobře mu to šlape
prodřené má gatě.
Neúnavný penzista.
1 20.03.2025 - 13:32
G.P.:
M.A.Rek: Báseň je otevření,
duševní nahota však striptýzem není,
je příliš intimní na to, by dráždila
jen dalším duším nahlédnout svolila.
A věří, věří v pochopení
ne, báseň striptýzem není…
1 20.03.2025 - 13:25
M.A.Rek:
Letí sokol, letí z dáli,
doletí-li včas, zdali,
již zakroužil nad dědinou
pro radost svou jedinou,
ze sokolovny již mávali.
2 20.03.2025 - 13:16
M.A.Rek:
V záblesku očí, duše odhalená,
mění cos v poezii, nic v báseň,
nesmělostí, něhou, žádoucí se stává,
z přítmí studu čistá když vystupuje,
zjeví se krása, jež skryta je nespatřena.

Jako ve světle lamp žena neoděná,
pod závojem z noci, pod tahy pera,
vystoupí báseň, snad oslněna, ne němá,
odhalí sny, i nitro, odhalí sama sebe,
v konvencí hávu když není zahalená.

Jako když tkanicí trhne, patentka cvakla,
a již klesá, za čím se skrývá nahota citu,
a to co kroutí se vilně jako kráska svůdná,
je jen otazníkem tančícím za touto básní,
je báseň striptýz, když duše je obnažená?
1 20.03.2025 - 10:55
G.P.:
Mladý myšák kroutí fousky,
předvádí ohromné kousky
aby myšku okouzlil,
sexepílem ohromil,
proto pěkně práská fousky
1 19.03.2025 - 19:38
Lilith:
Malé fajn radosti ;-)
1 19.03.2025 - 19:30
Lilith:
Gratulacion ;-)
1 18.03.2025 - 16:18
G.P.:
Je vážně krásné o lásce snění,
horší však pak bývá to probuzení...
1 16.03.2025 - 20:42
Besinka:
G.P.: já se učila psát,ale neudělala jsem státnice,tolik klepů za minutu,to bylo těžké a bez chyb
1 16.03.2025 - 19:41
G.P.:
Indián loupe mandarinku,
nacpává si s ní svou dýmku,
díky ní kouř dělá přímku.

A ten sysl hnedle vedle
pod větvemi staré jedle
k obědu dojedl knedle.

A rým řekl mim...

Kam zmizel mandarín?
1 16.03.2025 - 19:35
G.P.:
Na starém psacím stroji těžko se psaly básně,
tam každá malá chybka byla vidět tak jasně,
kolikrát se mi stalo, že začínal jsem znovu,
kvůli jednomu překlepu, kvůli jednomu slovu...
1 15.03.2025 - 17:17
Lilith:
Ještě mám kufříkovej někde zahrabanej ve sklepě... ;-)
2 14.03.2025 - 23:05
G.P.:
Ty stíny pod lampou skrývají objetí,
poprvé, podruhé a ještě potřetí.
Jenomže dřív, nežli by sis zvykla,
ten stíny se rozechvěl jak lampa blikla.
Plamen se zatřásl a tiše zhasnul,
tebe mi vzala tma a já jen žasnul...
Stojíme v temnotě jen kousek od sebe
možná jsi vedle mně, možná šla's do nebe...
1 14.03.2025 - 20:04
TetaKazi:
Kdepak, "laskoviny" nikdy nezklamou.. Vždycky když dočtu, něco se mi stane s obličejem - asi úsměv?? ;-)
1 14.03.2025 - 13:58
M.A.Rek:
Přítel, no, ten co s ním pil
tím udáním ho pěkně otrávil
až vyleze co kmet ven z basy
oplatí mu, na to vem jed, asi...
1 14.03.2025 - 12:23
G.P.:
Měla těsné legíny,
teď už prdí do hlíny
a on trouba zase
bručí pěkně v base...
1 ... 20|21|22|23|24|25|26|27|28 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku