Líbilo se
1
01.04.2025 - 15:30M.A.Rek:
;o) To jednou dva z Pardubic když v Pardubicích byl hic cpali se horkým perníkem na výletě parníkem, a zdravili kapitána tě pic Jedna paní z Opavy měla velké obavy jestli se vejde do kalhotek, a taky do nových botek. Jo, trochu ztloustla. A vy? A ta paní ze Zlína, ta je vám tak líná. jenom leži na kanapi, střídají se u ní chlapi. nalévá si k tomu vína. Jeden pán u Bohnic nevzpomene si na ni,c ani na dům, kam patří on, který asi je to pavilon, jen ví, že patří do Bohnic. Jo, v tom lese u Jičína rozčilená baba ječí na dědka svého, že uletěly mu z úlů všechny včely, neví, že ona je ta příčina. Ten chlap u rybníka Svět šlehnul si, a už je sjet, ne že by jindy nebyl, byl sjetej vždy, ten debil, snad nebyl když mu bylo pět. |
1
26.03.2025 - 15:31M.A.Rek:
Mé malé kočičky přivřená očička již přede a kňourá vlhká je kočička hravá a přítulná petit chaton není platonická říkal to Platon ;o) |
1
24.03.2025 - 23:28Zeanddrich E.:
Kouzelná báseň opět, Besinko :) |
1
24.03.2025 - 21:21Lionhead:
Hezká, pozitivní. (-: |
1 24.03.2025 - 07:00Naši hráči od Psavec
Marťas9:
Jeden známý cyklista je už dlouho penzista, dobře mu to šlape prodřené má gatě. Neúnavný penzista. |
1
20.03.2025 - 13:32G.P.:
M.A.Rek: Báseň je otevření, duševní nahota však striptýzem není, je příliš intimní na to, by dráždila jen dalším duším nahlédnout svolila. A věří, věří v pochopení ne, báseň striptýzem není… |
1
20.03.2025 - 13:25M.A.Rek:
Letí sokol, letí z dáli, doletí-li včas, zdali, již zakroužil nad dědinou pro radost svou jedinou, ze sokolovny již mávali. |
2
20.03.2025 - 13:16M.A.Rek:
V záblesku očí, duše odhalená, mění cos v poezii, nic v báseň, nesmělostí, něhou, žádoucí se stává, z přítmí studu čistá když vystupuje, zjeví se krása, jež skryta je nespatřena. Jako ve světle lamp žena neoděná, pod závojem z noci, pod tahy pera, vystoupí báseň, snad oslněna, ne němá, odhalí sny, i nitro, odhalí sama sebe, v konvencí hávu když není zahalená. Jako když tkanicí trhne, patentka cvakla, a již klesá, za čím se skrývá nahota citu, a to co kroutí se vilně jako kráska svůdná, je jen otazníkem tančícím za touto básní, je báseň striptýz, když duše je obnažená? |
1
20.03.2025 - 10:55G.P.:
Mladý myšák kroutí fousky, předvádí ohromné kousky aby myšku okouzlil, sexepílem ohromil, proto pěkně práská fousky |
1
19.03.2025 - 19:38Lilith:
Malé fajn radosti ;-) |
1
19.03.2025 - 19:30Lilith:
Gratulacion ;-) |
1
18.03.2025 - 16:18 |
1
16.03.2025 - 20:42Besinka:
G.P.: já se učila psát,ale neudělala jsem státnice,tolik klepů za minutu,to bylo těžké a bez chyb |
1
16.03.2025 - 19:41G.P.:
Indián loupe mandarinku, nacpává si s ní svou dýmku, díky ní kouř dělá přímku. A ten sysl hnedle vedle pod větvemi staré jedle k obědu dojedl knedle. A rým řekl mim... Kam zmizel mandarín? |
1
16.03.2025 - 19:35G.P.:
Na starém psacím stroji těžko se psaly básně, tam každá malá chybka byla vidět tak jasně, kolikrát se mi stalo, že začínal jsem znovu, kvůli jednomu překlepu, kvůli jednomu slovu... |
1
15.03.2025 - 17:17Lilith:
Ještě mám kufříkovej někde zahrabanej ve sklepě... ;-) |
2
14.03.2025 - 23:05G.P.:
Ty stíny pod lampou skrývají objetí, poprvé, podruhé a ještě potřetí. Jenomže dřív, nežli by sis zvykla, ten stíny se rozechvěl jak lampa blikla. Plamen se zatřásl a tiše zhasnul, tebe mi vzala tma a já jen žasnul... Stojíme v temnotě jen kousek od sebe možná jsi vedle mně, možná šla's do nebe... |
1
14.03.2025 - 20:04TetaKazi:
Kdepak, "laskoviny" nikdy nezklamou.. Vždycky když dočtu, něco se mi stane s obličejem - asi úsměv?? ;-) |
1
14.03.2025 - 13:58M.A.Rek:
Přítel, no, ten co s ním pil tím udáním ho pěkně otrávil až vyleze co kmet ven z basy oplatí mu, na to vem jed, asi... |
1
14.03.2025 - 12:23 |



01.04.2025 - 15:30