Líbilo se

komentáře
1 15.01.2025 - 22:34
Lilith:
Kajuta: Dyť mě znáš... mám sice rohy a dumavý myšlenky se taky občas objeví... a nakonec dycky vykopnu jiskru z kopýtek a zažehnu novou energii... možná někdy postačí jen se otřepat ;-)
A tajtrlík přece musí trdlovat ;-))
Děkuji moc a moc ;-)
1 15.01.2025 - 13:56
René Vulkán:
byl prostě padavka
dostala ho kapavka
1 15.01.2025 - 13:04
zenge:
lues blues?
Anebo kapela:-)
st
1 15.01.2025 - 09:43
M.A.Rek:
Jůůůů, to je povedený. A výstižný. Tak krásně o mne ještě nikdo nanapsal... ;o)
1 14.01.2025 - 21:09
M.A.Rek:
Též se dívám ven.
Je hladno.

U sousedů jsou zase nějaké slepice.
Od poslední návštěvy chcíp pes.

Zatoulanou krásu
odfouknul vítr.

Zbyl jen klid bez vzruchů...

(o úhlu pohledu) ;o)
1 14.01.2025 - 16:49
Špáďa:
Gándhí:
Super odezva, díky!
O dámě se ví, že má potenciál nejen biologický. Ovšem čalamádu jsem se teprve hodlal prozkoumat.

Dáma lační vín, čalamád
Dáma lační mokrá psí spár, komín, čalamád
1 12.01.2025 - 20:53
poustevník Jirka:
V hospodě je asi lepší vzduch...
Pěkně pilný jsi byl, co jsem tu nebyl, blahopřeju.
1 12.01.2025 - 18:22
Lilith:
Klid bez vzruchů je vzácnej... juchuchů ;-)
3 11.01.2025 - 15:19
svecoldr:
Hezka basen . Zde je muj pokus o zhudebneni: https://suno.com/song/bb9ca476-fe27-4fb3-ab2d-e7dea0161376
1 10.01.2025 - 11:16
Marťas9:
Děkuji Ti zlatíčko za Tvé bijící srdíčko. Opatruj se...
1 09.01.2025 - 09:25
René Vulkán:
jak od Holzmanna
1 08.01.2025 - 21:20
Lilith:
Kdyby byla paní hodná, možná by muže měla doma ;-) Kdoví ;-)
1 07.01.2025 - 15:46
Květka Š.:
****
kouknu se z okna a co vidím
dalo se do sněžení.
teď slyším andělský smích
a venku padá sníh....
1 06.01.2025 - 13:46
Lilith:
Skvělé!
1 05.01.2025 - 22:32
Psavec:
Čteme často o nečinech našich urozených.
1 05.01.2025 - 20:26
Romana Šamanka LadyLoba:
Jaro, léto, podzim, zima
Tvé haiku jsou všechny prima
1 05.01.2025 - 02:01
René Vulkán:
jen takový nápad, moc se mi líbilo slovo žasnu, je tam takové dominantní, a tak mě napadlo jej využít

Ona nás vidí
a brouzdám
s Tebou
žasnu.

Je krásné
milovati se po ránu.
s tebou prostě
nevyhasnu
1 05.01.2025 - 01:58
René Vulkán:
několik skvělých

- velmi svěžích pasáží
1 05.01.2025 - 00:53
Zeanddrich E.:
JiSo: Marťas9: Lilith: Besinka: Umíš se asi dobře modlit, Besinko :). - Anebo jsi si lásku prostě zasloužila :) (anebo obojí :) ). - Přeji Ti, ať Ti láska (i Láska) co nejdéle vydrží... (a to i dalším na Libresu... :) )
1 04.01.2025 - 19:26
Marťas9:
Krásné...
1 ... 24|25|26|27|28|29|30|31|32 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku