Líbilo se
1
15.01.2025 - 22:34Lilith:
Kajuta: Dyť mě znáš... mám sice rohy a dumavý myšlenky se taky občas objeví... a nakonec dycky vykopnu jiskru z kopýtek a zažehnu novou energii... možná někdy postačí jen se otřepat ;-) A tajtrlík přece musí trdlovat ;-)) Děkuji moc a moc ;-) |
1 15.01.2025 - 13:565-7-5 od René Vulkán
|
1 15.01.2025 - 13:045-7-5 od René Vulkán
|
1
15.01.2025 - 09:43M.A.Rek:
Jůůůů, to je povedený. A výstižný. Tak krásně o mne ještě nikdo nanapsal... ;o) |
1
14.01.2025 - 21:09M.A.Rek:
Též se dívám ven. Je hladno. U sousedů jsou zase nějaké slepice. Od poslední návštěvy chcíp pes. Zatoulanou krásu odfouknul vítr. Zbyl jen klid bez vzruchů... (o úhlu pohledu) ;o) |
1
14.01.2025 - 16:49Špáďa:
Gándhí: Super odezva, díky! O dámě se ví, že má potenciál nejen biologický. Ovšem čalamádu jsem se teprve hodlal prozkoumat. Dáma lační vín, čalamád Dáma lační mokrá psí spár, komín, čalamád |
1
12.01.2025 - 20:53poustevník Jirka:
V hospodě je asi lepší vzduch... Pěkně pilný jsi byl, co jsem tu nebyl, blahopřeju. |
1
12.01.2025 - 18:22Lilith:
Klid bez vzruchů je vzácnej... juchuchů ;-) |
3
11.01.2025 - 15:19svecoldr:
Hezka basen . Zde je muj pokus o zhudebneni: https://suno.com/song/bb9ca476-fe27-4fb3-ab2d-e7dea0161376 |
1
10.01.2025 - 11:16Marťas9:
Děkuji Ti zlatíčko za Tvé bijící srdíčko. Opatruj se... |
1
09.01.2025 - 09:25René Vulkán:
jak od Holzmanna |
1
08.01.2025 - 21:20Lilith:
Kdyby byla paní hodná, možná by muže měla doma ;-) Kdoví ;-) |
1
07.01.2025 - 15:46Květka Š.:
**** kouknu se z okna a co vidím dalo se do sněžení. teď slyším andělský smích a venku padá sníh.... |
1
06.01.2025 - 13:46Lilith:
Skvělé! |
1
05.01.2025 - 22:32Psavec:
Čteme často o nečinech našich urozených. |
1
05.01.2025 - 20:26 |
1
05.01.2025 - 02:01René Vulkán:
jen takový nápad, moc se mi líbilo slovo žasnu, je tam takové dominantní, a tak mě napadlo jej využít Ona nás vidí a brouzdám s Tebou žasnu. Je krásné milovati se po ránu. s tebou prostě nevyhasnu |
1
05.01.2025 - 01:58 |
1
05.01.2025 - 00:53Zeanddrich E.:
JiSo: Marťas9: Lilith: Besinka: Umíš se asi dobře modlit, Besinko :). - Anebo jsi si lásku prostě zasloužila :) (anebo obojí :) ). - Přeji Ti, ať Ti láska (i Láska) co nejdéle vydrží... (a to i dalším na Libresu... :) ) |
1
04.01.2025 - 19:26Marťas9:
Krásné... |



15.01.2025 - 22:34