Líbilo se
1
28.02.2012 - 21:17 |
1
28.02.2012 - 21:11Mbonita:
pravá Ludmila..to je terno hlavně v sudu pak budu volat hosana ať vzkvétají vinice nad náma na stráních mělnických.. ST |
1
28.02.2012 - 20:43Mbonita:
všechny vjemy jsou život..krása i temno bolu... žít znamená umět se radovat z maličkostí a unést velká břemena... ST |
1
28.02.2012 - 20:37 |
1
28.02.2012 - 19:37severanka:
Mimochodem jsem původem od soutoku těch dvou toků se slzou v oku vzpomínám jak tak bylo dětem nám... |
1
28.02.2012 - 18:55 |
1
28.02.2012 - 18:02labuť:
Vzpomínky zůstanou a časem mají všechny jen růžovou barvu ( já růžovou ráda ) a občas si se vzpomínkami do tmy šepotám... "Znaveni životem zas nabíráme sílu" - krásný kousek. |
1
28.02.2012 - 16:54Tomáš:
¨zůstanou vzpomínky ze kterých zkusíme dál žít¨ Jsou ovšem i takové, které je lepší zapomenout... ST |
1
28.02.2012 - 16:38Špáďa:
„Výčep času, transfuze snů...“ No já bych spíš potřeboval někdy transfuzi času... a výčep snů by taky nebyl marnej... |
1
28.02.2012 - 14:39G.P.:
Stopnout si jednou Velkej vůz, jako sám Pegas křídla mít, stopnout si jednou Velkej vůz, co kdysi sám ke hvězdám vzlít'. Dívat se dolů na náš svět a ze snů lidí přání číst, stopnout si štěstí pro svůj let, z klubíček snů závoje plíst. Mléčnou dráhou za svým štěstím letět dál, mléčnou dráhou, hvězdným prachem jako král... Stopnout si jednou Velůkej vůz, to se mi nikdy nesplní, souhvězdí plný krásnejch můz, je to jen hvězdný mámení... |
1
28.02.2012 - 12:54šuměnka:
to hvězda zkouší rukáv žrát chce noci háv si také zkusit zda by jí nebyl akorát přitom je malá, pláť ji dusí a vnadný žár se rázem ztrácí tak prchá pryč...a kabát vrací...:) |
1
28.02.2012 - 12:51šuměnka:
třesky a plesky boule šrámy propastná blízkost lačné tlamy... ...a kol cest jemná, zvadle krátká tělíčka trav a stébel malých k ránu je na nich jinovatka k polednu už se narovnaly do pastel květy došly hezky s večerem na nich slunce zlatka /takhle se roste útrapami.../ |
1
28.02.2012 - 11:40šuměnka:
kdo říká pokoj v pokoji možná má na mysli peklo v ráji blíž sobě totiž obojí víc, než se lidu zdají tak ať si duše rozmyslí kam chce. A kam ji dají...:) |
1
28.02.2012 - 09:52šuměnka:
Bonita přesně vystihla mé první pomyšlení rytíř je rytířem právě pro svoji ctnost a jen ten rádoby - ty, co nabízí plení a místo meče u pasu mu visí jenom kost... |
1
28.02.2012 - 08:58šuměnka:
Paulmatthiole: skvostný komentář! postřeh hodný muže co neskrývá tvář v šeru pod širákem pod stíněním z kůže v němž laskavý tmář na prostoru tužeb maže skicám zář ač k pozornosti také...:) |
1
28.02.2012 - 06:31nejsembásník:
po poslední derniéře... zase krůček k premiéře... |
1
28.02.2012 - 01:30Siorak:
Nás rytířů je víc ... ;-) |
1
27.02.2012 - 22:41Bíša:
Siorak: Na zkrocení zlé ženy se už cítím velmi starý ale tu Káču s sebou beru není zlá je mazaná a dobrosrdečná.... |
1
27.02.2012 - 20:35 |
1
27.02.2012 - 20:05whiolet:
teda pan je borec na konec! :D |



28.02.2012 - 21:17