Líbilo se
1
27.02.2012 - 18:15jc senior:
dnes již každý malý kluk duhu zná a bublifuk, s vervou pošle do dálky bublinové korálky ** |
2
27.02.2012 - 18:04Rezina:
Ale on vidí kolik lidí plazí se po zemi před těmi, co v opeře předvádí kadeře našich mozolů Brzy ani na školu děti našich dětí nebudou směti bez řádného kapitálu A místo ve špitálu? Máš-li konto tučné, proč ne! A důchod - renta? Volit prezidenta je teď důležité! Hezky chrochtaj v našem žitě! ST |
2
27.02.2012 - 17:54Mario de Janeiro:
Nejeden zloděj před pomníkem nechal se fotit s Masarykem ten při tom káravě z bronzu prst zvedal do alba hovada prej by si nedal.... |
1
27.02.2012 - 17:44 |
1
27.02.2012 - 17:17Kapka:
Co by měli neuměli jsou tak bdělí na sklenáře vezou bordel v zlatý káře jak kohouti na smetišti vše se hroutí problém příští nevyřeší Tobě ST, jako vždy. |
4
27.02.2012 - 16:59Siorak:
Nestačí už makat musíš se bránit kdejaký hajzl může tě zranit Když člověk z šichty sotva se škobrce tak jej pak okradou a píchnou do srdce Srpy a kladiva :-)) kam s prací na ně. Namísto práce si pořídit zbraně Zlodějna stala se výhodným byznysem nač si pak ohýbat ztuhlý hřbet za lisem? Chceme se uživit ať se též pomějem řemeslo výnosné vyuč se zlodějem. |
1
27.02.2012 - 16:28 |
1
27.02.2012 - 13:20Siorak:
My elektrikáři víme - výboj vysokého napětí jak blesk jakékoli pojistky spálí. |
1
27.02.2012 - 13:17 |
1
27.02.2012 - 10:47Špáďa:
Tichá Šárka: Až pojedu odpoledne pod Babou, Podmoráň problikne za oknem, vzpomenu si na tvou píseň toulavou kapku vína na dně doloknem... |
2
27.02.2012 - 09:53Dota Slunská:
Vůz drkotá podle toho, jaká je cesta, bez ohledu na to, kdo v něm jede. Přesto právě ti cestující dokáží díky vzájemnosti zapomenout na všechny překážky. Jenže...podržet si přítomnost v srdci navzdory budoucnosti a minulosti...chce víc, než odvahu. |
1
27.02.2012 - 09:31Siorak:
Štěkat? Tak napadlo mě co kdyby bylo to krmivo pro ryby Proteiny nabité kuličky co zpíval bys za písničky? Prý v trdlišti se blahem svíjí kdo asi přece kapr v říji! |
1 27.02.2012 - 09:10Starrynight od Noc17
Noc17:
Tichá Šárka: :) do Lidlu tam nakupují přátelé, ne?? :DD děkuju |
1
26.02.2012 - 20:31Mbonita:
zapálená, kmitající házíš mi světlo do zornic víc ohně už ani není stejně jak zapomnění u klekátka tam matka je matkou a milenka prosebnicí voskovicí kajícnou i hříšnou co roztéká se v dlaních temna noci sladkobolu kdy spolu..znamená vše... |
1
26.02.2012 - 18:15Paulmatthiole:
Dokud neotevřeme dveře, nikdy nevíme, co nás za nimi čeká... ST. |
1
26.02.2012 - 11:49Mario de Janeiro:
když dám žízni průchod tak prochlastám důchod nemám nárok na dávky jen na babský nadávky... |
1
26.02.2012 - 11:41Mario de Janeiro:
když neděle nám člověče skrz hrdlo zlatě proteče v hospůdce staré Pod Jezem po čtyřech domů polezem tam ženská škubne opratí život se v peklo obrátí... |
1
26.02.2012 - 11:25Kapka:
Velký vůz čeká, večerem krásným do daleka... st |
1
26.02.2012 - 10:20Elisha:
půlnoční romantika..ST |
1
26.02.2012 - 10:12 |



27.02.2012 - 18:15