Líbilo se

komentáře
1 27.02.2012 - 18:15
jc senior:
dnes již každý malý kluk
duhu zná a bublifuk,
s vervou pošle do dálky
bublinové korálky
**
2 27.02.2012 - 18:04
Rezina:
Ale on vidí
kolik lidí
plazí se po zemi
před těmi,
co v opeře
předvádí kadeře
našich mozolů

Brzy ani na školu
děti našich dětí
nebudou směti
bez řádného kapitálu
A místo ve špitálu?
Máš-li konto tučné,
proč ne!
A důchod - renta?
Volit prezidenta
je teď důležité!

Hezky chrochtaj v našem žitě!

ST
2 27.02.2012 - 17:54
Mario de Janeiro:
Nejeden zloděj před pomníkem
nechal se fotit s Masarykem
ten při tom káravě z bronzu prst zvedal
do alba hovada prej by si nedal....
1 27.02.2012 - 17:44
Ludvík Brejer:
Mám slzu na víčku,
když vidím tenhle výčet.
Povězte, tatíčku,
je to už vážně v .... ?
1 27.02.2012 - 17:17
Kapka:
Co by měli
neuměli
jsou tak bdělí
na sklenáře
vezou bordel
v zlatý káře
jak kohouti
na smetišti
vše se hroutí
problém příští
nevyřeší

Tobě ST, jako vždy.
4 27.02.2012 - 16:59
Siorak:
Nestačí už makat
musíš se bránit
kdejaký hajzl
může tě zranit

Když člověk z šichty
sotva se škobrce
tak jej pak okradou
a píchnou do srdce

Srpy a kladiva :-))
kam s prací na ně.
Namísto práce si
pořídit zbraně

Zlodějna stala se
výhodným byznysem
nač si pak ohýbat
ztuhlý hřbet za lisem?

Chceme se uživit
ať se též pomějem
řemeslo výnosné
vyuč se zlodějem.
1 27.02.2012 - 16:28
Kapka:
Chrámy pozlacené
rádoby krása
hříchy zaplacené
laciná spása... ST
1 27.02.2012 - 13:20
Siorak:
My elektrikáři víme - výboj vysokého napětí jak blesk jakékoli pojistky spálí.
1 27.02.2012 - 13:17
Siorak:
Zlatá postel
je jako zlatý kostel.
Láska
v nich umírá.
1 27.02.2012 - 10:47
Špáďa:
Tichá Šárka:
Až pojedu odpoledne pod Babou,
Podmoráň problikne za oknem,
vzpomenu si na tvou píseň toulavou
kapku vína na dně doloknem...
2 27.02.2012 - 09:53
Dota Slunská:
Vůz drkotá podle toho, jaká je cesta, bez ohledu na to, kdo v něm jede. Přesto právě ti cestující dokáží díky vzájemnosti zapomenout na všechny překážky. Jenže...podržet si přítomnost v srdci navzdory budoucnosti a minulosti...chce víc, než odvahu.
1 27.02.2012 - 09:31
Siorak:
Štěkat?

Tak napadlo mě
co kdyby
bylo to krmivo
pro ryby

Proteiny
nabité kuličky
co zpíval
bys za písničky?

Prý v trdlišti
se blahem svíjí
kdo asi
přece kapr v říji!
1 27.02.2012 - 09:10
Noc17:
Tichá Šárka: :) do Lidlu tam nakupují přátelé, ne?? :DD děkuju
1 26.02.2012 - 20:31
Mbonita:
zapálená, kmitající
házíš mi světlo do zornic
víc ohně už ani není
stejně jak zapomnění u klekátka
tam matka je matkou
a milenka prosebnicí
voskovicí kajícnou i hříšnou
co roztéká se v dlaních
temna noci sladkobolu
kdy spolu..znamená vše...
1 26.02.2012 - 18:15
Paulmatthiole:
Dokud neotevřeme dveře, nikdy nevíme, co nás za nimi čeká... ST.
1 26.02.2012 - 11:49
Mario de Janeiro:
když dám žízni průchod
tak prochlastám důchod
nemám nárok na dávky
jen na babský nadávky...
1 26.02.2012 - 11:41
Mario de Janeiro:
když neděle nám člověče
skrz hrdlo zlatě proteče
v hospůdce staré Pod Jezem
po čtyřech domů polezem
tam ženská škubne opratí
život se v peklo obrátí...
1 26.02.2012 - 11:25
Kapka:
Velký vůz čeká, večerem krásným do daleka... st
1 26.02.2012 - 10:20
Elisha:
půlnoční romantika..ST
1 26.02.2012 - 10:12
Rezina:
Tak nasedat!
ST
1 ... 643|644|645|646|647|648|649|650|651 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku