Líbilo se
1
06.03.2012 - 11:16churry:
Bože, to je nádherný*** |
1
06.03.2012 - 10:13Princezna Smutněnka:
Labuťko, máš pravdu. Nejen v lásce, ale i v životě nemůžeme chtít, abychom sami něco chtěli, natož, aby to chtěl i ten druhý. Co je dobré pro nás, může být noční můrou pro druhé. Díky za názor. |
1
06.03.2012 - 10:10 |
1
06.03.2012 - 09:55Liška76:
Číst ty tvoje krásnosti vracet se ve zpomínkách zpět děkuji labuti něžná za duševní vyhlídkový let:)))ST!!! |
1
06.03.2012 - 09:53mutil:
tady to bylo! tvé city vzpomínaj Ach ano, je krásné vzpomínat. Někdy stačí písnička, nějaká tretka, návrat na staré místo a vzpomínky vyskočí. Krásně napsáno. ST |
2
06.03.2012 - 09:34Siorak:
Ještě nejsme staří, ale občas také zavzpomínám. Říká se, že mládí žije nadějí a stáří vzpomínkami. No a střední věk bude někde uprostřed. |
1
06.03.2012 - 09:16labuť:
Nikdo nemá v lásce tu moc ovlivnit druhého dle svých představ a pokud ano, pak už objekt našeho zájmu není takovým, jaký byl... |
1
06.03.2012 - 09:09CULIKATA:
Bublinky prázdných zítřků plují mé nitro ovanul smutků děj proto Ti z duše boleSt vygumuji a rozvířím radosti rej:) |
1
06.03.2012 - 08:37labuť:
Slova mohou být jak kuličky vaty nebo kameny, pak jejich rány bolí Však ten, kdo s mírem v srdci na zemi se rodí, má krásu v duši a v dlaních plno vaty |
1
06.03.2012 - 08:29jitka.svobodova:
Hezké vzpomínky jsou jako korálky na niti.ST |
1
05.03.2012 - 23:05Kapka:
Stydlínem už nejsi tak v Sušici dej si ať vám chutná suši dělej co se sluší nabídni té ženě potěšení v seně ať tě nenapadne ani zas od uší červenání! :-))) |
4
05.03.2012 - 22:47Hazentla:
nerozumná.. jako štěně.. ty psí oči. .zpropadeně... s večerem si soumrak sedá naděje snů modrošedá co každé ráno u zrcadla šeptá Ti..touha neochladla ve zkoušce citů - ani zdání že prošla bys bez odříkání.. ... víš..v harmonii nadějí jen Ti, co věří uspějí. *** /básník vyjadřuje touhu, aby to všechno dopadlo na výbornou/ :) |
1
05.03.2012 - 22:25Paulmatthiole:
Inu, trpělivost přináší buď růže... nebo infarkt. ST :-) |
1
05.03.2012 - 22:22Paulmatthiole:
Výběr individuálního bytí a konce má svůj půvab. ST. |
1
05.03.2012 - 21:36čubík:
zenge: vavaoko: Špáďa: severanka: labuť: Květka Š.: Kars: Kapka: donne: Ať hovno zvučně v luzích českých zní a lidé se hrdě k němu čelem točí vždyť kolik je nám dáno v roce dní kdy útroby, se úcpou rmutnou mučí. Vzývejmež ho, básníci mí milí a ódy pějme, všichni dokola na trůnu sedíce, jenž čistočistě bílý ten akt pak jistojistě se zdárně dokoná. Předsudky stranou teď s potěchou se dejme na WC a s knihou brož, či v kůži uvázanou též čtouce v modru básně na PC. |
1
05.03.2012 - 19:53 |
1
05.03.2012 - 17:04 |
1
05.03.2012 - 16:23šuměnka:
Kars: asi jsme každý na jiné lodi život je život hlas je hlas a slova lidí - jak se jim hodí buď drahé kovy na těživo či velké hory plné vrás... |
1
05.03.2012 - 14:57šuměnka:
Olí adoruje, já tleskám /ty první tři strofy jsou něco víc/ do lidských lesů první freska vibrující pro filozofy v pastelech hodných zřítelnic...:) |
1
05.03.2012 - 11:47Psavec:
Miluji oslíky, ale ne ty ve vysokých postavení. |



06.03.2012 - 11:16