Líbilo se
1
05.03.2012 - 09:50Siorak:
Antidepresant - návod. Pečlivě vyber pár starších kusů nádobí a prašti s nima před manželem o zem, řka, že se na takové harampádí už nemůžeš dívat. Načež prohlaš, že v sobotu se jede koupit nové. Příjde dobrá nálada a negativní energie přeskočí (sviňa jedna) na manžela ... :-) Je to o kousek lepší? Nezůstávej u představ! Nevaž se, odvaž se! Když to chceš, dokážeš to! :-) |
1
05.03.2012 - 06:53Liška76:
jeden schodit druhý přibrat, kdo se v tom má lidi vyznat na hubnutí sex je super na přibrání více papat nebudou ti gatě padat:)) |
1
04.03.2012 - 22:30 |
1
04.03.2012 - 22:30Bíša:
HMM!*** |
1
04.03.2012 - 22:28 |
1
04.03.2012 - 22:26labuť:
Dopřávej si tenhle přístav dokud můžeš a tak moc, jak jen to jde... |
1
04.03.2012 - 20:52Kars:
Máš vytříbený vkus, a není to hnus, říkám si, taky to zkus, udělej kus, poklusem klus:-)) |
1
04.03.2012 - 20:42Slávka:
Chápu, že Tvůj kefír je neodolatelně inspirující. Dovol mi provolat mé blahosklonné hodnocení, které není danému exkrementu neznámé: "FUJ!" * |
1
04.03.2012 - 18:29Rezina:
Lásko, nevěrnice, jsi tak kouzelná Mnohem více tě chceme znát Zastavíš se však vždy jen na srdce mžik A pak? Po generace stále otazník ... ST |
1
04.03.2012 - 15:42Květka Š.:
A pak potkáš koňaslíka kočkopsa i trpaslíka třeba toho ze zahrady co dal se s dýní dohromady... |
1
04.03.2012 - 15:09 |
1
04.03.2012 - 14:21Bambulka:
... sedíš tam s otevřenou knihou počtů má dáti - dal až příliš brzy odčítal ... jsou ztráty a ztráty ... a ztráta lásky si vždy bere kus duše ... nádherná ... ač bolestná ... *** |
1
04.03.2012 - 14:10Psavec:
Zase to s nepřeháněj s tou milostí. Víš jak to u nás potom dopadá. ST. |
1
04.03.2012 - 12:55Bambulka:
*** hranice nejsou v pohybu těla, ale duše ... možná jsou více svobodní než ti, kdož mají vše ... a přesto leckdy mnohem méně ... vílo, můj velký obdiv ...k Tvému poslání a k tomu, jak nesmírně lidsky píšeš ... *** |
1
04.03.2012 - 11:51Hazentla:
ještě nikdo nekomentoval.. tak já první :) Je to mnohem lepší než Tolkien :) |
1
04.03.2012 - 11:36Hazentla:
http://www.youtube.com/watch?v=CW6zKXItou4&feature=fvst například? :) Ten by jako mohl /pardon, utřu si slinu a...napsalas to hezky, Bambul/ :) |
1
04.03.2012 - 08:23 |
1
04.03.2012 - 07:23hloubavá:
A mám tě ráda běloskvoucí paní co v mihotavém světle touží po usínání A ráda bych ti v předjaří krásně vonném přenesla na tvá víčka úlevu v spánku snovém |
1
03.03.2012 - 18:17churry:
Tebe a Puškina můžu, Nedvědy už méně "o) |
1 03.03.2012 - 16:22Jasná vize od churry
|



05.03.2012 - 09:50