Líbilo se

komentáře
1 26.02.2012 - 10:07
Elisha:
já bysem dala zlatou medajli
za tenhe švarcn humor nedělní
jenže mám jenom holou prdel
tak esté zařvu s plných hrdel
1 26.02.2012 - 09:18
Tomáš Přidal:
Stip! :-))
1 26.02.2012 - 08:43
Dota Slunská:
Už proto, že nulou se nedá dělit. A láska je přece to nejkrásnější (po)dělení.
1 26.02.2012 - 07:35
Kars:
Já říkám, dokud udržíme moč a stolici, mějme úsměv na líci :-))
1 25.02.2012 - 22:08
Agniezka:
Láska otiskla se do mých listů
..smyslů plná
ohněm zapálená vášeň
Únášená hluboko..do koutů Tvých
jarních snů
1 25.02.2012 - 19:55
carodejka:
Každopádně pobavila.
1 25.02.2012 - 18:56
jc senior:
pohled plamenem mířící do magična
kde bělost bere rouchům řeholnic
se souběhu pak představa je příčná
a horkost líce křídlem chladí sýc

pak obrys siluet moderuje pryčna
v dlaních končí těla zapíraný hic
svíce v plápolu, byla jsi sličná
jak lásky špetka v stínu zřítelnic
**
1 25.02.2012 - 18:34
CULIKATA:
Kdepak peklo pane milý
den odnese noční splíny
slunce do tváře zahřeje
dušičku láskou prohřeje:-))
1 25.02.2012 - 18:30
carodejka:
Nebojím se smrti /to jem nezi námi/ když je zle tak Bůh je s námi.
1 25.02.2012 - 18:19
Elisha:
Bolel Tě jenom v noci palec
a krční páteř ztuhla trochu
na palec dej tvarohu ranec
a nejez na noc milý brachu ST
1 25.02.2012 - 18:08
Elisha:
děda to je správnej borec
i když z prachama je konec
zase přijde nový duchod
dá svým touhám volný průchod
ST
1 25.02.2012 - 14:26
zenge:
.. v hypnóze opit morfiem
po noci si říkám každým dnem
Somnus est imago mortis

STobě
1 25.02.2012 - 13:58
mutil:
Tak u nás svítí sluníčko! :)

a lépe sníti o dívčí hrudi
ti tři bozi tě jen prudí
ani dolu, ani vzhůru
hezky šlapej zemskou kůru

st
1 25.02.2012 - 12:42
Květka Š.:
Za všechno se platit musí
děda to zas příště zkusí,
penzi si dal na účet
a klidně může popíjet...
1 24.02.2012 - 20:00
labuť:
Život je někdy těžký kámen
a jindy rajská zahrada
Nikdo z nás nikdy neví
jaká nás čeká záhada
1 24.02.2012 - 19:55
Maryje...:
horší kdyby sebral věneček
a k tomu chlastal bl-----
1 24.02.2012 - 19:51
labuť:
A já to můžu potvrdit,
jsem přeci z jejich řad.
Ač sněhobílé opeřená
suchá mez je skvělá.

:-))
1 24.02.2012 - 18:26
Paulmatthiole:
Smrtící slzy jí stále více
rozrývat budou hladké líce
cestovat k zemi rytou tratí
za krásu přece všichni platí

na konci cesty perly stvoří
podobné skvostům hloubi moří
poté se poutníci znavení
rozbijí o ostré kamení... ST.
1 24.02.2012 - 16:44
zenge:
..von ten život je snad rychlejší než počasí.
ST
1 24.02.2012 - 16:09
Mario de Janeiro:
kdo jiskru v srdci nevzkřísí
ten si neškrtne...
1 ... 644|645|646|647|648|649|650|651|652 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku