Líbilo se
1
26.02.2012 - 10:07Elisha:
já bysem dala zlatou medajli za tenhe švarcn humor nedělní jenže mám jenom holou prdel tak esté zařvu s plných hrdel |
1
26.02.2012 - 09:18Tomáš Přidal:
Stip! :-)) |
1
26.02.2012 - 08:43Dota Slunská:
Už proto, že nulou se nedá dělit. A láska je přece to nejkrásnější (po)dělení. |
1
26.02.2012 - 07:35Kars:
Já říkám, dokud udržíme moč a stolici, mějme úsměv na líci :-)) |
1
25.02.2012 - 22:08Agniezka:
Láska otiskla se do mých listů ..smyslů plná ohněm zapálená vášeň Únášená hluboko..do koutů Tvých jarních snů |
1
25.02.2012 - 19:55carodejka:
Každopádně pobavila. |
1
25.02.2012 - 18:56jc senior:
pohled plamenem mířící do magična kde bělost bere rouchům řeholnic se souběhu pak představa je příčná a horkost líce křídlem chladí sýc pak obrys siluet moderuje pryčna v dlaních končí těla zapíraný hic svíce v plápolu, byla jsi sličná jak lásky špetka v stínu zřítelnic ** |
1
25.02.2012 - 18:34CULIKATA:
Kdepak peklo pane milý den odnese noční splíny slunce do tváře zahřeje dušičku láskou prohřeje:-)) |
1
25.02.2012 - 18:30carodejka:
Nebojím se smrti /to jem nezi námi/ když je zle tak Bůh je s námi. |
1
25.02.2012 - 18:19Elisha:
Bolel Tě jenom v noci palec a krční páteř ztuhla trochu na palec dej tvarohu ranec a nejez na noc milý brachu ST |
1
25.02.2012 - 18:08Elisha:
děda to je správnej borec i když z prachama je konec zase přijde nový duchod dá svým touhám volný průchod ST |
1
25.02.2012 - 14:26 |
1
25.02.2012 - 13:58mutil:
Tak u nás svítí sluníčko! :) a lépe sníti o dívčí hrudi ti tři bozi tě jen prudí ani dolu, ani vzhůru hezky šlapej zemskou kůru st |
1
25.02.2012 - 12:42Květka Š.:
Za všechno se platit musí děda to zas příště zkusí, penzi si dal na účet a klidně může popíjet... |
1
24.02.2012 - 20:00 |
1
24.02.2012 - 19:55 |
1
24.02.2012 - 19:51labuť:
A já to můžu potvrdit, jsem přeci z jejich řad. Ač sněhobílé opeřená suchá mez je skvělá. :-)) |
1
24.02.2012 - 18:26Paulmatthiole:
Smrtící slzy jí stále více rozrývat budou hladké líce cestovat k zemi rytou tratí za krásu přece všichni platí na konci cesty perly stvoří podobné skvostům hloubi moří poté se poutníci znavení rozbijí o ostré kamení... ST. |
1
24.02.2012 - 16:44 |
1
24.02.2012 - 16:09 |



26.02.2012 - 10:07