Líbilo se
1
01.03.2012 - 10:52Liška76:
Velmi moudrá slova maminčina vzdělání obrovská jest veličina:) Slabší tělo?O to silnější duše konstatoval moudrý mistr kdysi dávno suše(však pravdu tuše:))ST! |
1
01.03.2012 - 09:13šuměnka:
...ústa dokořán když od nebes se zívá vítr opouští chřtán a vane jako živá hromádka hadů malých co v rákosí se kroutí jazyk mu rozvázaly s tympány od naproti teď muzika se line a strom jak metronom necudně, bez kombiné takt dává, abychom slyšeli život zpívat viděli nitě šít ta rána úpěnlivá ty čáry máry hit...:) |
2
01.03.2012 - 08:07Kars:
Vzpomíním, byl jsem tam s váma do houštinek chodil za hříbkama v žitě první mentolku kouřil pstruhy do ohnoutky lovil pásal s vámi kozy a husy na návsi večer dělal psí kusy dnes vracím se k vám rád na mládí úžasný vzpomínat babičce na hrobeček v Cerekvi kvítka též dát ♥St♥ |
1
01.03.2012 - 06:17 |
1
01.03.2012 - 01:19kasparoza:
když bubliny mýdlové k slunci si stoupají, ony se neptají jen tiše doufají. že k nemu doletí, že k němu doplachtí nemají ponětí nikde se neptají ... |
1
01.03.2012 - 00:00Lota:
... už sedm je to generací a co nenapsalo pero historiků pak pravdu přikryl hrob ale je tu jeden básník co bezejmenným hrdinům svou krásnou poezií věnoval vzpomínku |
1
29.02.2012 - 22:54Tichá Šárka:
Kapka: Už se chystám do polí, kde jaro se zimou zápolí. Foťák, tužku vezmu s sebou, a i když ruce ještě krapet zebou, napíšu pár řádek, pro zástupy modrých kamarádů a kamarádek :-))) |
1
29.02.2012 - 21:24Bíša:
Metafory a podobenství lidské bídy i bezradnosti... |
1
29.02.2012 - 20:34jc senior:
nekoukej na zem, hlavu vzhůru kde nebe je modrá hladina, každý má svoji partituru a stále znovu začíná ** |
1
29.02.2012 - 19:47carodejka:
Téda ta je žhavá. |
1
29.02.2012 - 13:00 |
1
29.02.2012 - 10:17Dota Slunská:
Také jsem vděčná za dětství na vesnici, za všechny ty vůně, zvuky, dny plný prožitků, to že jsme mohli bejt pořád venku. Tvá báseň mi to připomněla (vranky jsem neznala - je to krásný slovo) a vrátila mě z města zase na venkov. Jé jak já už se těším na chalupu. :) |
1
29.02.2012 - 09:16severanka:
...i s DPH přece!:-) |
1
29.02.2012 - 07:38poustevník Jirka:
STo pusinek, pohlazení, dvě láhvinky vína k tomu, kafčo pěkně bez jedu a trvalý přístup domů :o)) |
1
29.02.2012 - 06:56nejsembásník:
CRASH: už cítím jaro za plotem, optimismem mi voní zem, miluju brzké předjaří, naději, že se zadaří ... |
2
29.02.2012 - 06:51nejsembásník:
vrátila jsem se do dětství DĚKUJI vzpomínky - naše bohatství MILUJI děti nám dneska nevěří, jen suchý chleba k večeři? chutnal jak koláč nedělní a dal se jíst i sedm dní ... |
1
29.02.2012 - 00:12Psavec:
Siorak: Svým způsobem jsou chudší než my, i když všeho mají více. |
1
28.02.2012 - 23:57Siorak:
Psavec: přesně na to jsem myslel. Dnes to hodnotím jako ohromné bohatství, které jsem tam dostal a mým dětem už se nedostalo ... mají kompy, ale o tomhle nemají ponětí ... |
1
28.02.2012 - 22:49Psavec:
Vidím se jako malý kluk u babičky, ST. |
1
28.02.2012 - 21:24Kapka:
:-)))) směju se až k pláči moc se mi to páčí snad ti dědci vousatí svým babkám se neztratí Velký ST! |



01.03.2012 - 10:52