Líbilo se
1
24.02.2012 - 16:06 |
1
24.02.2012 - 15:48Hazentla:
**** teplý vosk svíčky světla pih hází snům stíny za výstřih vybledlým písmem starých knih ve verších, které hřejí v dlani, ukrývá kouzlo usínání a hoří tak, že oči žasnou. Plamen je pravdou krutokrásnou. Srdce v tmách tají, žár v ně vchází žhnoucími knoty píšou vzkazy... ... budou si světlem v nejtemnějších dobách až všechna ostatní světla zhasnou. |
2
24.02.2012 - 15:38zvířenka:
..na ptáky jsme krátký když začínaj vrzat a v plaňkách mezi vrátky loudí ručka drzá.. Jeskyňky to nejsou vím to od jelena snad nepůjdu před soud až se hory zazelenaj :-)) |
1
24.02.2012 - 15:31 |
3
24.02.2012 - 14:14šuměnka:
včera tu bylo bílo před týdnem zase mrazy když zima svoji silou na okna květy hází a dneska div se světe jen vánek fouká vlahý za týden možná květem zem vzkvete bez výstrahy...:) |
1
24.02.2012 - 13:40 |
1
24.02.2012 - 11:17 |
1
24.02.2012 - 10:22Siorak:
Tichá Šárka: ttragelaf: Tady se nám rodí minisbírečka ... ttragelaf ... rovněž tleskám. |
1
24.02.2012 - 09:55Dota Slunská:
Ta se úplně rozpouští do vzduchu kolem. Hop s ní do záložek, tu si chci připomínat. |
1
24.02.2012 - 09:20Siorak:
Tak jak to čtu ... kromě toho mekáče ... to má každý homelessák ne? |
1
24.02.2012 - 08:51Noc17:
Tichá Šárka: konečně někdo :DDDD |
2
24.02.2012 - 07:45 |
1
23.02.2012 - 22:51Tichá Šárka:
Nalezená : Probudím se v květech rozkvetlých luk . obraz duhový o hádance ve strachu vše napoví . . ps inSpiraTivní :-) |
1
23.02.2012 - 22:18s.e.n:
Láska je nesmrtelný Šiml, řehtá a poskakuje, dokud je člověk živ. |
1
23.02.2012 - 22:13s.e.n:
rok co rok po jaru toužíme už v polovině zimy se těšíme na sluníčko, , jarní vánek a rozkvetlé třešně a pod třešní políbení když jsou blízko oba faktory k dosažení. |
1
23.02.2012 - 21:29Květka Š.:
**Zima se někdy i do jara zaplete myslí si že pro ni sněženka vykvete * i když jsou bílé jako ten sníh nikdo by po nich už nejel na saních. |
1
23.02.2012 - 21:13jaroslava.anna:
Jsou okamžiky, kdy si o zradě někoho člověk říká, že je to vlastně prkotina a možná i dobře. Vždyť může být v životě hůř. Hodně síly přeji.Tip |
1
23.02.2012 - 18:42Ludvík Brejer:
Jak ptáci nebe brázdí, sleduji tiše za zdí, ráno i z večera, tam za zdí kláštera. Vždyť svět je dávno přec hotový blázinec :) |
1
23.02.2012 - 17:50 |
1
23.02.2012 - 17:40severanka:
...pod tou haldou sněhu už cítím tlukot života,něhu a .....:-) |



24.02.2012 - 16:06