Líbilo se
1
23.02.2012 - 15:19 |
1
23.02.2012 - 11:15Psavec:
Dávám ST za obsah básně. |
1
23.02.2012 - 09:25 |
2
23.02.2012 - 07:12 |
1
22.02.2012 - 22:58madanik:
A bolí a bolí potvora..Je to hezký, ale taky mě napadá že bych Ti radši dal hodnocení za něco co by Tě nebolelo..Ale nevyberem si co ?? |
1
22.02.2012 - 22:57Tichá Šárka:
Za Lídlem se mýdlem mýval myl neb nakrmil sebe i jí dle M. jídlem jak vše zvěděl zvěd doktor věd nula nula sedm Ó jak úžasný je libres lid, lidová tvořivost jeho, no a konec konců za zvuku zvonců i ten Lídl dům! |
1
22.02.2012 - 21:54CULIKATA:
Jéé, ta je hezoučká, už se také culím:-)) |
1
22.02.2012 - 21:35kukulin:
nechci zlehčovat, ale snad nic není tak hrozný, jak se básní - "sekej dál" - docela strašidelný, jsi ok? |
1
22.02.2012 - 20:50Paulmatthiole:
Slova jsou až příliš často horší než ostře nabroušená sekera...ST. |
1
22.02.2012 - 18:54 |
1
22.02.2012 - 18:52 |
1 22.02.2012 - 18:06Zapadlý list od Lota
Bíša:
Také někdy vzpomínám... |
1
22.02.2012 - 18:06Mario de Janeiro:
Je to celkem prosté vrostl jsem snad po sté zdá se že zas rostu vrostu jedné po stu... |
1
22.02.2012 - 17:11 |
1
22.02.2012 - 14:54 |
1
22.02.2012 - 14:04šuměnka:
ne možná, ale určitě ty malé zázraky se objeví já navléknu je na nitě by na šíji došly vší lidské úlevy...:) |
1
22.02.2012 - 13:00 |
1
22.02.2012 - 11:48Květka Š.:
To co máš v kapsách,ty verše, vysypej a zahrň hlínou pak něčím lepším si zaplň kapsu...jinou...ST. |
2
22.02.2012 - 11:37šuměnka:
to nepochopení mi trhá mozek na cáry to Tvoje...n.e.p.o.ch.o.p.e.n.í to mučení se zaživa ať v rámu okenním ať v tmě, co ožívá víš, lidské rozmary teď novodobě hrají prim tak prosím chvíli buď archaicky hrdá hruď a dáma s hranostajem z níž mužská touha taje neviň a neodsuď ač nezdá se to zkraje jsi vítěz lásky...a to vím!! |
1
22.02.2012 - 11:26 |



23.02.2012 - 15:19