Líbilo se

komentáře
1 03.03.2012 - 16:06
Paulmatthiole:
U sta hromů, tam jsem ještě nebyl... zajímavý cestovatelský fenomén :-)
1 03.03.2012 - 15:29
Mario de Janeiro:
bezva kremace, na Saturnu jsem ještě nebyl...
1 03.03.2012 - 11:13
Kapka:
Taky se mi honí hlavou
vždycky rozezníš tu pravou
ST
1 03.03.2012 - 11:11
Elisha:
tohle je pouhá teorie
pak když to přijde nevíš která bije
1 03.03.2012 - 09:25
Liška76:
raději Beatles když nad Temží mží
v mojich uších rozezni, dřív než se rozední
v krajině břišní doteky jak nožem rozetni:)))
Tolik mi toho letělo hlavou při čtení!!!ST
1 02.03.2012 - 21:30
Spadlá z nebe:
Áááá, skvělá je, skvělá! :)
1 02.03.2012 - 20:58
Bíša:
Ale i tak, miluji oslíky....
1 02.03.2012 - 20:41
Kars:
Smutná jsou slova tvá
v krásné rýmy vložená
neptám se, proč si je zvolil
pročs' smutkem podšálek polil
ST
1 02.03.2012 - 19:46
severanka:
...vláčet může,ale orat nikdy!:-)
1 02.03.2012 - 13:11
Květka Š.:
U mámy má každý svůj hrneček
na bolístky kouteček
a taky něžné slovo a pohlazení
prostě mámy se nemění...
1 02.03.2012 - 12:53
Liška76:
hihi a vím kule:))
1 02.03.2012 - 09:18
šuměnka:
a já bych jen dodala:

GRAVIS MALAE CONSCIENTIAE LUX EST
"špatné svědomí nesnáší světlo"

v čemž pravda nemalá
Osvětě budiž čest
však lidstvo čestně vzdělání smetlo...:)

/viz.dnešní článek o plánovaném propouštění učitelů/
2 02.03.2012 - 07:57
Kars:
Ty kluky mám strašně rád
o lásce umí moc pěkně hrát
1 02.03.2012 - 07:55
Kars:
Jsi mlaďůčká cérečka
netřeba ti hrobečka
vzpomínej ale žij
krásy života pij
1 02.03.2012 - 07:43
Kars:
Posílám pár mých sněženek, třeba si vzpomeneš :-))
http://fotoalba.cz/fotky/22282782
1 02.03.2012 - 06:19
nejsembásník:
jeden list
kroucený do ruličky
pečetím
a dávám do krabičky
/Váš Osud/
1 01.03.2012 - 20:16
jc senior:
zahléd tenkrát ženu mladou
stan jak staví za přehradou
že celtu pletla si a lana
zahrál si na elegána
stan by zpevněný měl tvar
berlu vztyčil za stožár
s večerem než přišel chlad
byl tu však jiný, fešák, mlád
tak lásky vidina se ztrácí
zas sám je s berlou na matraci
:o)
1 01.03.2012 - 12:06
Siorak:
Vítej, synu divočiny
co dal jsi to ty klusoviny... :-)
Doufám, že se nám tu
autoři nerozdělí
na Kluse a Antikluse
a nebudou se o tom
dohadovat v jednom kuse.
1 01.03.2012 - 11:54
Mario de Janeiro:
Zatímco kata katová honila
my katális na kaňkách
nuda to nebyla
to říkala Katka
co s náma jezdila
hezky vyvinutá
jinak zpozdilá...
1 01.03.2012 - 11:20
Kars:
Hezky je na světě
ať na podzim, či v létě
nejkrásnější je však jaro
to básníci již v inkoust máčí pero
1 ... 640|641|642|643|644|645|646|647|648 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku