Líbilo se
1 03.03.2012 - 16:06Jasná vize od churry
Paulmatthiole:
U sta hromů, tam jsem ještě nebyl... zajímavý cestovatelský fenomén :-) |
1 03.03.2012 - 15:29Jasná vize od churry
Mario de Janeiro:
bezva kremace, na Saturnu jsem ještě nebyl... |
1
03.03.2012 - 11:13 |
1
03.03.2012 - 11:11 |
1
03.03.2012 - 09:25Liška76:
raději Beatles když nad Temží mží v mojich uších rozezni, dřív než se rozední v krajině břišní doteky jak nožem rozetni:))) Tolik mi toho letělo hlavou při čtení!!!ST |
1 02.03.2012 - 21:30BLOUZNĚNÍ 2. od Bíša
Spadlá z nebe:
Áááá, skvělá je, skvělá! :) |
1
02.03.2012 - 20:58Bíša:
Ale i tak, miluji oslíky.... |
1
02.03.2012 - 20:41Kars:
Smutná jsou slova tvá v krásné rýmy vložená neptám se, proč si je zvolil pročs' smutkem podšálek polil ST |
1
02.03.2012 - 19:46severanka:
...vláčet může,ale orat nikdy!:-) |
1
02.03.2012 - 13:11Květka Š.:
U mámy má každý svůj hrneček na bolístky kouteček a taky něžné slovo a pohlazení prostě mámy se nemění... |
1
02.03.2012 - 12:53Liška76:
hihi a vím kule:)) |
1
02.03.2012 - 09:18šuměnka:
a já bych jen dodala: GRAVIS MALAE CONSCIENTIAE LUX EST "špatné svědomí nesnáší světlo" v čemž pravda nemalá Osvětě budiž čest však lidstvo čestně vzdělání smetlo...:) /viz.dnešní článek o plánovaném propouštění učitelů/ |
2
02.03.2012 - 07:57 |
1
02.03.2012 - 07:55 |
1
02.03.2012 - 07:43 |
1
02.03.2012 - 06:19 |
1
01.03.2012 - 20:16jc senior:
zahléd tenkrát ženu mladou stan jak staví za přehradou že celtu pletla si a lana zahrál si na elegána stan by zpevněný měl tvar berlu vztyčil za stožár s večerem než přišel chlad byl tu však jiný, fešák, mlád tak lásky vidina se ztrácí zas sám je s berlou na matraci :o) |
1
01.03.2012 - 12:06Siorak:
Vítej, synu divočiny co dal jsi to ty klusoviny... :-) Doufám, že se nám tu autoři nerozdělí na Kluse a Antikluse a nebudou se o tom dohadovat v jednom kuse. |
1
01.03.2012 - 11:54Mario de Janeiro:
Zatímco kata katová honila my katális na kaňkách nuda to nebyla to říkala Katka co s náma jezdila hezky vyvinutá jinak zpozdilá... |
1
01.03.2012 - 11:20Kars:
Hezky je na světě ať na podzim, či v létě nejkrásnější je však jaro to básníci již v inkoust máčí pero |



03.03.2012 - 16:06